Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

zuzali
16. aug 2008

Ahojte.
Vy ste to tu teda pekne rozprúdili 😀 U nás v PCO to nejako stagnuje,všetky dovolenkujú a aj v snažilkovaní sme si dali pauzu do jesene 😉
Takže verím, že koniec roka bude šťastný pre väčšinu z nás 🙂, myslím všeeeeeeeeeeetky snažilky

lopezka
16. aug 2008

zuzali ahoj.....pozeram, ze Bratislava 😉

zuzali
16. aug 2008

ahoj lopezka, pozeráš a vidíš dobre 😀

zuzali
16. aug 2008

teraz som sa práve zamyslela,keď som čítala atimu, že koľko sa vlastne my už snažíme a zistila som, že to sú už tri roky, hrozné ako ten čas letí 😠

lopezka
16. aug 2008

zuzali....ajajajaj....uz 3 roky? a kolko mas rokov? 🙂

zuzali
16. aug 2008

lopezka mám 30 rokov, ale ešte si nezúfam, i keď niekedy to nie je jednoduché, ale to tu všetky viete 😖

lopezka
16. aug 2008

zuzali, no ja mam o 5 viac.....a tiez nezufam....poviem si, ze holywoodske celebrity rodia aj vo vyssom veku 😀

zuzali
16. aug 2008

😀 presne tak lopezka, myslím, že na to ideme dobre, po vzore tých najslávnejších rodičiek 😀 A okrem toho, pokiaľ je ochotný sa s nami niekto zaoberať, či už v car alebo na obvode, nič nieje stratené.Keď mi raz niekto povie: "Pani vy už neblbnite s tým dieťaťom" potom sa nad sebou zamyslím 😀 Zatiaľ som malý egoista a skúšam čo sa dá 😉

atima
16. aug 2008

lopezka budem mať 30, najvyšší čas nie 🙂

zuzali
16. aug 2008

atima, je to akurát 😉

zuzali
16. aug 2008

bambuľky prajem vám pekný deň, idem sa venovať rodine a zajtra, keďže som v práci mrknem na vás a pokecáme 😉 😀

atima
16. aug 2008

no vieš čo že keby som dnes mala 20 asi by som si to inač zariadila

lopezka
16. aug 2008

atima.....no, keby to bolo take ako volakedy....v 20 sa vydat a hned mat deti 😀 .......dnes treba najskor riesit byvanie, pokial nemas niekoho, kto ti da kluciky od bytu rovno do ruky ...........neviem, ci vies co je to byvanie po prenajmoch a pak hypoteka 😀 .........takze ja som riesila najskor to, kedze nie som z blavy a pracu mam tam 😠 ......takze pokial som tym vsetkym presla, 30-ka na krku...........a ani som sa nenazdala, uz 35 😝

lopezka
16. aug 2008

atima, no ja to sledujem, tie celebritky...... 😀 .....a kazda co je starsia ako ja a porodi svoje prve babo......to je pre mna 1 schodik ku stastiu, takemu pomyselnemu.....poviem si, nebudem ani prva ani posledna v takom veku rodit 😀

lopezka
16. aug 2008

ci vlastne, to bolo pre zuzali 😀

lopezka
16. aug 2008

tusim tu nikto nie je...........ja som sa vratila z prechadzky s malou neterkou....ani som sa tu nerozlucila a zduchla som, ale to mi je snad odpustene 😀

mirip
16. aug 2008

Ahoj krasky,hlasim sa z Korfu, je tu pekne 😉

eva7780
16. aug 2008

ahoj mirip nedas si od nas pokoj ani na dovolenke 😀

jerryjanka
16. aug 2008

ahoj mirip tak si to uživajte v trojici 🙂

mirip
16. aug 2008

to viete ze nie 😀 😝 ked tu nie som ja ani cukrusa nejako to viazne 😀

jerryjanka
16. aug 2008

no veru viazne viazne - je mi smutno 😔

a ešte som sa dozvedela že tie moje bolesti budu trvať 2-3 tyždne 🙄

mirip
16. aug 2008

neboj prezijes to 😉 tak ako sa snazim ja prezit to cakanie do 2.septembra 😵

jerryjanka
16. aug 2008

mirip ani tabletky mi riadne už nezaberaju
boli to velmi nie len trocha
spať nemôžem jesť nemôžem je to hrozne

mirip
16. aug 2008

tqk chod k doktorovi nech ti predpise ine ATB ved to nie je mozne abz ta nechal tak dlho trapit sa s mykozou 😠 ok neviem ak dlho tu ese budem lebo to pekne berie eura 😒

mirip
16. aug 2008

ok, musim koncit pa v nedelu 24ho 😉

mima263
16. aug 2008

Je tu niekto?

aanda
16. aug 2008

cauko, ahoj mima ja som tu::::

mima263
16. aug 2008

super 😉
Program ako vždy o ničom, mám v PIP-ku zapnutú sopku, ktorú som videla aspoň 3 krát.
Čo si dnes robila? Ja len také bežné veci ako upratovanie, nákup. môj muž je dnes domased ☹

lopezka
16. aug 2008

dobry vecer 😀

mima263
16. aug 2008

ahoj lopezka, tak som Vás včera opustila, vypadol mi internet, až dnes na obed ho zapli