• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
atimka je nadejna a celkom dost...a cakame, kedy pride potvrdit :wink:
18. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy má prísť? dnes bola u dokiho? :confused:
18. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevieme, len meksa jej MS a objavili sa jej uz aj slabe //....ved uvidime......a co? zly den?
18. aug 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, manželík ide zanedlho preč na hory na celý týždeň, a ja sa o neho bojím, lebo nikto tam nie je origoš horolezec a oni sa budu len os kaly prichytavať lanami, cez celý týžeň, osivejem tu kým nebude zase doma-
ešre je doma a dnes alebo zajtra dať vedieť kedy idu pásnka jazda :cry: :unamused: :cry: :cry: :pensive:
18. aug 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, tak to ti verim, ja sa o mojho bojim, hoci ide len neskor z prace, alebo na vikend k mame do ineho mesta....ja by som asi nejake horolezecke vyvadzanie nevydrzala....este ten moj nie je extra sportuchtivy.... :wink: aspon nie takeho...
ale zas asi si aj on potrebuje spravit pansku jazdu, a ze takto, asi si pritom oddychne, tak sa nanho aspon budes viac tesit :wink:
18. aug 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marlenka :wink:
18. aug 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evicka, ako sa máme?

sorci, on to praktizoval aj pred svadbou aj posvadbe a ked poviem nie, uz su budu mysliet že je pod papucou :angry: tak to budem musieť ako vždy prežiť a tešiť sa na neho, že príde.
18. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka neboj prezijes to,budeme tu s tebou :wink: :wink: dnes sme boli v ke na spg,nic sme nevybavili,lebo aj ked sme boli objednani,sestricka si vzala dovolenku a doktor bez nej asi ani nemoze pohnut ritou(pardon za vulganre slova)
18. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a ja dnes cely den na teba myslim, este aj vceara hovorim manzelikovi, ze ti drzim palce nech je vsetko ok, a on takto :rolling_eyes:
18. aug 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za drzanie palcekov,musime sa objednat asi az v septembri,aj ked nas sestricka od vedla upozornial,ze az okolo 4.9.lebo vraj zacina skola,aj ked vekom sa mi nezda ta sestricka ze ma take male deti ze by potrebovali doprovod :confused:
18. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam vám to aspon v septembri vyde a nech ste zdravucky :dizzy_face:
18. aug 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka dufam ze ano,lebo sa to vsetko len oddialuje :frowning2:
18. aug 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ti , ze si nazlostena, a este ako budem ja, ked zacnem vybavovat lekara a vysetrenia ... :sweat_smile:
18. aug 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by si mala co najskor,aspon ja som sa uz poucila,len dufam ze v septembri si zase daco nevymyslia,aj ked je to smiesne ved k posudeniu vysledkov netreba sestricku len asi lekarovi sa nechcelo robit to uz je tak :angry:
18. aug 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vieš teplo, komu by sa chcelo robiť no nie?? no ja idem tieý v septembrui za doky a dufam, ze mi urobi, tie vysetrenia ona, skusim ju poprosit o to :sweat_smile:
18. aug 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis skusit stastie ,dufam ze budete mat viac stastia ako my,co sme sa trepali 100km len tak onicom,ale aspon som bola na zmrzke :wink:
18. aug 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima halo uz oslavujes?
18. aug 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atimka niekde place od stastia a nevie co skor :wink:
18. aug 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobry podvecer :grinning: je tu niekto?
18. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lopezka len ja vsetky asi snazilkuju :sweat_smile:
18. aug 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoj, s tebou som si tu tusim este nepisala :grinning:
ja idem snazilkovat az v stredu, takze zatim som k dispozicii :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham tu pisat,lebo kym vsetko pocitam idem spat :grinning: akurat dnes je tu prazdno,aj ja zacinam od stredy aj ked dnes sme mali rozcvicku :grinning:
18. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mas v stredu ? :grinning:
18. aug 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa snazit(mala by som mat ovulku)tak treba trosku zabrat,mozno zaberie aj ked neverim
18. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkedy sa uz snazite? ako dlho?
my uz od decembra ......a bohuzial sa zatim nedari :unamused: tak som si dala vypocitat krivku plodnosti a ideme experimentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo s ovulkou mi to nejak nevychadza :cry: no a zistila som, ze hned ako mi skoncia kramy, budem najplodnejsia :sunglasses:
18. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz 4 roky a asi nas neminie umele oplodnenie,manzel ma horsi spg :frowning2: a kde si si to dala vypocitat :wink:
18. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co, je to podobny system ako pan Jonas ( v podstate mi vysli tie iste datumy ) .....firma Gnostik v Topolcanoch, skus pozriet na nete :sunglasses:
ved chudacik pan Jonas toho musi mat nadhlavu, a mozno mu vyrasta nastupca :grinning:
18. aug 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz viem to som mala robene minuly rok ale aj tak mi to nepomohlo ale mam to doma tak mozem este skusit ani tonebolo take drahe ak pamatam atk dakych 500sk
18. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze aj ty mas s tym skusenosti ? a preco myslis, ze to nevyslo ? :unamused:
18. aug 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok