Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
18. aug 2008

atimka je nadejna a celkom dost...a cakame, kedy pride potvrdit 😉

marlenka56
18. aug 2008

a kedy má prísť? dnes bola u dokiho? 😕

sorciera24
18. aug 2008

nevieme, len meksa jej MS a objavili sa jej uz aj slabe //....ved uvidime......a co? zly den?

marlenka56
18. aug 2008

nie, manželík ide zanedlho preč na hory na celý týždeň, a ja sa o neho bojím, lebo nikto tam nie je origoš horolezec a oni sa budu len os kaly prichytavať lanami, cez celý týžeň, osivejem tu kým nebude zase doma-
ešre je doma a dnes alebo zajtra dať vedieť kedy idu pásnka jazda 😢 😒 😢 😢 😔

sorciera24
18. aug 2008

jaaj, tak to ti verim, ja sa o mojho bojim, hoci ide len neskor z prace, alebo na vikend k mame do ineho mesta....ja by som asi nejake horolezecke vyvadzanie nevydrzala....este ten moj nie je extra sportuchtivy.... 😉 aspon nie takeho...
ale zas asi si aj on potrebuje spravit pansku jazdu, a ze takto, asi si pritom oddychne, tak sa nanho aspon budes viac tesit 😉

eva7780
18. aug 2008

ahoj marlenka 😉

marlenka56
18. aug 2008

ahoj evicka, ako sa máme?

sorci, on to praktizoval aj pred svadbou aj posvadbe a ked poviem nie, uz su budu mysliet že je pod papucou 😠 tak to budem musieť ako vždy prežiť a tešiť sa na neho, že príde.

eva7780
18. aug 2008

marlenka neboj prezijes to,budeme tu s tebou 😉 😉 dnes sme boli v ke na spg,nic sme nevybavili,lebo aj ked sme boli objednani,sestricka si vzala dovolenku a doktor bez nej asi ani nemoze pohnut ritou(pardon za vulganre slova)

marlenka56
18. aug 2008

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a ja dnes cely den na teba myslim, este aj vceara hovorim manzelikovi, ze ti drzim palce nech je vsetko ok, a on takto 🙄

eva7780
18. aug 2008

diky za drzanie palcekov,musime sa objednat asi az v septembri,aj ked nas sestricka od vedla upozornial,ze az okolo 4.9.lebo vraj zacina skola,aj ked vekom sa mi nezda ta sestricka ze ma take male deti ze by potrebovali doprovod 😕

marlenka56
18. aug 2008

tak hadam vám to aspon v septembri vyde a nech ste zdravucky 😵

eva7780
18. aug 2008

marlenka dufam ze ano,lebo sa to vsetko len oddialuje ☹

marlenka56
18. aug 2008

verim ti , ze si nazlostena, a este ako budem ja, ked zacnem vybavovat lekara a vysetrenia ... 😅

eva7780
18. aug 2008

asi by si mala co najskor,aspon ja som sa uz poucila,len dufam ze v septembri si zase daco nevymyslia,aj ked je to smiesne ved k posudeniu vysledkov netreba sestricku len asi lekarovi sa nechcelo robit to uz je tak 😠

marlenka56
18. aug 2008

ta vieš teplo, komu by sa chcelo robiť no nie?? no ja idem tieý v septembrui za doky a dufam, ze mi urobi, tie vysetrenia ona, skusim ju poprosit o to 😅

eva7780
18. aug 2008

musis skusit stastie ,dufam ze budete mat viac stastia ako my,co sme sa trepali 100km len tak onicom,ale aspon som bola na zmrzke 😉

eva7780
18. aug 2008

atima halo uz oslavujes?

marlenka56
18. aug 2008

atimka niekde place od stastia a nevie co skor 😉

lopezka
18. aug 2008

ahojte, dobry podvecer 😀 je tu niekto?

eva7780
18. aug 2008

ahoj lopezka len ja vsetky asi snazilkuju 😅

lopezka
18. aug 2008

evi ahoj, s tebou som si tu tusim este nepisala 😀
ja idem snazilkovat az v stredu, takze zatim som k dispozicii 😅 😀

eva7780
18. aug 2008

nestiham tu pisat,lebo kym vsetko pocitam idem spat 😀 akurat dnes je tu prazdno,aj ja zacinam od stredy aj ked dnes sme mali rozcvicku 😀

lopezka
18. aug 2008

co mas v stredu ? 😀

eva7780
18. aug 2008

ideme sa snazit(mala by som mat ovulku)tak treba trosku zabrat,mozno zaberie aj ked neverim

lopezka
18. aug 2008

a odkedy sa uz snazite? ako dlho?
my uz od decembra ......a bohuzial sa zatim nedari 😒 tak som si dala vypocitat krivku plodnosti a ideme experimentovat 😝 lebo s ovulkou mi to nejak nevychadza 😢 no a zistila som, ze hned ako mi skoncia kramy, budem najplodnejsia 😎

eva7780
18. aug 2008

my uz 4 roky a asi nas neminie umele oplodnenie,manzel ma horsi spg ☹ a kde si si to dala vypocitat 😉

lopezka
18. aug 2008

vies co, je to podobny system ako pan Jonas ( v podstate mi vysli tie iste datumy ) .....firma Gnostik v Topolcanoch, skus pozriet na nete 😎
ved chudacik pan Jonas toho musi mat nadhlavu, a mozno mu vyrasta nastupca 😀

eva7780
18. aug 2008

ano uz viem to som mala robene minuly rok ale aj tak mi to nepomohlo ale mam to doma tak mozem este skusit ani tonebolo take drahe ak pamatam atk dakych 500sk

lopezka
18. aug 2008

takze aj ty mas s tym skusenosti ? a preco myslis, ze to nevyslo ? 😒