• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
ahoj a nech sa ti to nespali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam parný hrniec, takže nie :sunglasses:
19. aug 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem lebo zachvilku je tu hladoš, a nemá nic navarene :astonished: :wink:
19. aug 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooo, to tu fakt nikto nie je?
19. aug 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny den,dovolenky asi robia svoje,aj tu je prazdno :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kamošky ja nestiham zajtra ideme na dovolenku tak nestiham iba ked nakuknem a niečo prečitam ale nestiham pisat :wink:
20. aug 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :grinning:
20. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi ani verit ze tu je prazdno :confused: :confused: asi mate vsetky dovolenku a ste mimo :wink:
20. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako sa nám to tu vyľudnilo :frowning2:
20. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocandy :slight_smile:
mima no cukrik je na dovci, mirip je na dovci a ostatne sa asi snazia :slight_smile:
20. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon posuniem lebo tiež nestiham prispievat balím dnes odchadzame :slight_smile:
21. aug 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcéééém iíííísť na dovolenkúúú :confounded: :angry:
21. aug 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte všteky kamošky, prajem všetkym dovolenkujúcim krásne počasie a možno aj miminko ... :dizzy_face:
21. aug 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky

ja vyberam hotel na dovolenku a uz mi z toho sibe

inak neviem preco nik nepise :unamused:

ja som dnes v praci, :unamused: :unamused:
co dnes porabate vy?
21. aug 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čavte kamošky ja sa vratim až 31.8 tak pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :grinning: vcera vecer som tu nebola, mala som VRAJ najvyssiu krivku plodnosti, tak chapete :wink:
dnes sa mi z prace nejak nedalo pripojit, tak som tu az teraz......je tu niekto
21. aug 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka tak dufam ze krivka ti pomohla a zachvilku budes tehulka :wink: :wink:
21. aug 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoj, no to dufam :grinning: aj ked to bolo len vcera :wink:
21. aug 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka,aj ked jeden den ale urcite bol uspesny :wink:
21. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi....keby si vedela, jaka som sibnuta :grinning: ja by som uz dnes chcela mat priznaky :grinning: :grinning: :grinning:
a co Ty ako? co nove?
21. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka to je normalne,aj ja ked som to skusal,chcela som byt hned druhy den teulka s priznakmi :grinning: u mna nic nove,zajtra mam volno tak som rada,ideme na nakupy
21. aug 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer zelám evy aj tebe lopezka :slight_smile: ako sa mate?lopezka krasne babo mas v pase :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ahoj....ale ako tam pisem, bohuzial nie je moje, ale sestrine :angry: ...ja sa zatial snazim o svoje prve :sweat_smile:
21. aug 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, takze nie som sama taka ( bez urazky ) vadna :grinning:
21. aug 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka veru nie urcite je nas viac,hlavne zo zaciatku snazenia o babo,by sme chceli byt hned tehulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano videla som lopezka...neboj dockame sa vsetky..ako ste na tom inac?snazilkujete alebo sa snad pripravujete na UO? :wink:
21. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, ja som vysadila HAK v 11/07 najskor som to nechavala uplne na nahodu.....az asi tak v aprili sme sa zacali viac snazit.....v septembri idem na dokladnejsie vysetrenia, uz som si ich vyziadala u svojho lekara.....tak ma bude sledovat 2 cykly, ci vobec mavam ovulku .......a ty ako?
21. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..tak mozno sa este dovtedy zadari prirodzene :slight_smile: drzim palce :slight_smile:
ja vlastne my sa chystame na 3 ivf....na jesen...uz tentokrat dufam uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: inac muzik ma slaby spg a mne zistili endometriozu..hoci ziadne priznaky nemam co by mi kazdy mesiac zneprijemnovali zivot..bo ostatne babenky sa stazuju ze maju ukrutne bolesti...tak neviem.... :wink:
21. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla a manzel berie nejake vitaminy na tie spermie? tu som sa niekde docitala o Permene, tak som ho drahemu nasadla....lebo tiez ich vraj ma nejake pomalsie :frowning2:
21. aug 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok