• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
lopez.....8.9 budeme mat prve vyrocie.....a od vtedy sa aj snazime ale s mesacnou prestavkou....dlho ze? ja viem :pensive:
25. aug 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska......no asi sa ti to zda dlho, ale neboj si esta mladunka :wink: .........ja som take stastie nemala, ze v takom veku sa snazit..........po prve som este nepoznala svojho draheho :grinning: ....a po druhe, vtedy som sa este na dieta necitila :unamused: ....na mna to prislo az po 30-ke :sunglasses: HAK uz neberiem od novembra a tiez este nic :frowning2: uz to bude pomaly rok .......
25. aug 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez....to mi hovoria vsetci ze som este mlada...ale maju aj mladsie.....ale neva...raz sa dockame vsetky
25. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ja som to nemyslela tak. ze si mlada, ze este nemozes chciet.......ja len hovorim, ze ak sa snazis aj dlhsie ( samozrejme ti zelam, nech to vyjde cim skor :grinning: ) ....nemusis este stresovat kvoli veku......ako napr ja.....moj vek ....35 ...sa povazuje za kriticky pre prvorodicky :frowning2: ...teda aspon na slovensku to tak tvrdia.....cize mna okrem mojich biologickych hodin a velkej tuzbe....nahana aj cas ...... :cry: :frowning2: kapitko ?
25. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez....a boli ste na vysetreniach ci ste v poriadku?
25. aug 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ja chodim na gyndu pravidelne a vraj som OK .....drahy bol na spg. raz no a vraj optimalny pocet spermii je 20 mil. a on mal 17 mil. ....ale to je vraj este stale v norme ......... :angry:
moj gynekolog mi slubil, ze v septembri mozeme zacat dokladnejsiu kontrolu a bude ma teda 2 mesiace sledovat :angry: ...uz som ho totiz poprosila, ci by sa s tym nedalo nieco robit. ....aj ked je to menej ako rok od vysadenia HAK .....takze som zvedava :sunglasses:
25. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez neviem kto vsetko je este pred nami, ale viem ze na rad prideme aj my :dizzy_face:

a kde su ostatne zienky?
25. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez....ja som chodila na folikulometriu a vtedy sa to na prvykrat podarilo ale prisla som o babo
25. aug 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska ....to je tiez kontola u lekara, ci co to je?
( to babo ma mrzi, to musi byt hrozny pocit ......prepac,,,,uz chapem )
25. aug 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss ja viem, ci skor pevne verim ....... :grinning:
ostatne zienky su asi na obede , teraz je taky cas..........a nie kazda sa moze nakopnut z prace......ja ked som v praci, tak sem moc nechodim, nutia ma tam robit :grinning: :angry:
25. aug 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...to tam chodis zhruba kazdy druhy den asi od 14DC a robia ti sono a sleduju ako rastie folikul a ked je dostatocne velky tak ti doktor povie presne dni kedy sa mate snazit....a vtedy je velka pravdepodobnost ze sa to podari.....ja som bola len v 5tt tak to nebolo az take zle ale vidiet // a potom ako sa stracaju to bolo hrozne...ale uz som ok
25. aug 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, no ja si to tiez takto nejak predstavujem .......ked mi povedal, ze mam prist v sept. ....ze mi urobia rozne vysetrenia, vytery ...krv a blabla ......aj mi to vtedy povedal, ale dost toho bolo naraz na mna :unamused:
pojdem tam v polovici sept. po kramoch :confounded: ..... dufam, ze z toho nieco bude :sweat_smile:
neviem ako ty, ale ja si BT nemeriam.....ja som to nechavala na nahodu ......az donedavna :grinning: to som uz nevydrzala a dala som si urobit vypocet plodnosti :angry:
25. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, vitaj cukruš, aká bola dovolenka?
25. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny den,u nas je riadne skarede pocasie ,take depresivne :unamused:
25. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf evi, u nás svietislnko našťastie :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano,lebo toto nase pocasie zacina akosi na mna vplyvat,zacinam mat daku depku s tych neuspech v mojom zivote :frowning2: a ty ako,kedy ides k lekarke?
25. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k lekárovi a 2ho teraz je na dovolenke
25. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau baby, mirip...ako, uz zarezavasv skole?
25. aug 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sorci ale už som doma, sme vypadli o 13tej :grinning:
25. aug 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my takisto...aj ked je co robit...ale nemozeme to prvy den prehnat s robotou... :grinning:
25. aug 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že nie, aby sme sa neprepracovali :grinning: ok idem sa najesť a naložiť pračku čo smo vybalila z dovče
25. aug 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kdeze ste kuriatka? :grinning:
25. aug 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, som tu na chvilocku :slight_smile:
25. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj akat...ako sa mas?
25. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukrus, da sa vcelku, az na par stresov v robote... v piatok som bola na folikulometrii a teraz mam asi anovulacny cyklus, tak 22DC idem na krv a uvidi sa, ci mi daju liecbu... :slight_smile:
25. aug 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akat...preco anovulacny? ti povedali? ....
25. aug 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vajicko je vraj male na to, ze som bola 11DC. Ale viac mi nepovedali... :unamused:
25. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som z toho blbec...
25. aug 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akat...to este nemusi znamenat ze mas anovulak....ja som tam bola prvykrat 14DC a este som mala maly folik...a zacal rast az okolo 17DC a ovu som mala 25 den....teraz pijem prvy mesiac femigard tak som zvedava
25. aug 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tuu,cukruš, medzi tým mi prišiel muž domov tak som mu hriala jesť ahoj akatka :wink:
25. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok