• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
aanda ahoj.tak mala som jednu sancu na pracu ale nic stoho dnes mi povedali nemozu ma zobrat kus aj lutujem
26. aug 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitak davno som ta tu nevidela :wink:
26. aug 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva ahoj.
tak mozno preto ze som nemala chuttu byt a citat kto je v tehu
26. aug 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, ahoj, no ze si sa aj ukazala....xybala si nam... :dizzy_face:
26. aug 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sorciera som rada ze som vam chybala aspon vam
26. aug 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspi, dlho si tu nebola aj mne je smutno s každou novou tehulkou ale co narobim, kazdemu prajem to sastie byt tehu a neskor mamickou .... aj ja si to prajem a le co uz narobim, ked sa nedarí :cry:
26. aug 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka ved ani mne sa nedari sme dve.
ach mojka neboj budes v tehu ako aj ja raz.tiez sa bojim tohoto KETU velmi
26. aug 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu viacere :cry:

ty mas aspon KET, le ja nemám nic v rukách a len čakám co bude dalej :unamused: ako to dalej bude, .... jedno ma aspon hreje pri srdiecku, ze moj milovaný manželík je v poriadku a je zdravucký
26. aug 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznam, ze mi tu z toho obcas sibe...normalne obcas potrebujem pauzu, prave z toho dovodu, co aj vy....a normalne som sa tak tesila do roboty, aby som na to nemusela tolko mysliet..... :unamused:
kuspi,neboj dočkáš sa a potom budeš len s úsmevom na tieto nepríjemnosti spomínať....čo mám povedať ja-teraz v októbri budeme mať 8.výročie svadby....
Ahojte,som tu len na skok, pozdraviť vás a idem preč, som teraz prišla z roboty, idem jesť a ešte mám nejakú robotu :unamused: cafte
26. aug 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci, ja ked som sama alebo ked uz manzelik spinka v noci a ja som hore na mna pride neskutocny smutok :cry: :cry: a vtedy placem a neviem prestat ,a niekedy aj ked, ma manzelik tak silno objíme vtedy sa citim tak osamela bez babatka, ale nastastie je tu on a podrzi ma :wink: je to najlepsi manzel na svete a velmi ho milujem za to :dizzy_face: (samozrejme aj on mna ) :dizzy_face:
26. aug 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka len moj muz nie mame darcu tak to je tazsie premna.
gagar viem ze raz sa to podari len kedy vela penazi uz nemame a dnes som sa kus sklamala.mala som dobru pracovnu ponuku mala som 2 uz ist na skolenie a dnes mi povali nemozeme vas zobrat lebo treba nam s uradu prace aby sme mohli dostat peniaze :cry:
26. aug 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tak, musime sa tesit aspon z tych veci, ktore mame, ze mame skvelych muzikov, ze su pri nas, ze sme relativne zdravi...ja si vzdy spomeniem na horsie osudy a vtedy mi dopne, ze ved vlastne mozme byt stastni, ze sme zdravi a spolu.... :dizzy_face:
26. aug 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno je to hra osudu a ty máš ísť zas do toho...lebo teraz sa to zrejem má podariť... :wink:
26. aug 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gagar asi jeden cas som si myslela ze ma niekto namna povedal kliadbu ved takto beriem ze mas ist do toho mozno je to znamenie a osud.neviem.
26. aug 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym osudom je na tom kus pravdy :wink:
26. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie mi je vtedy ked mi niekto povie si mlada užívaj si život ... :rolling_eyes: :angry:
lenže mi sme si to už s manžlíkom užili a stále užívame ... pre naás je žiť ked si môžme niekde sadnúť, príroda a tak (nie sme barové ani diskotékove tipy ani sme niekdy neboli) a povie mi to niekto kto vobec netusi ake je to tazke otehotniet a ako túžiš každým dnom po babu a mas preplakane noci a dni, kto prisel k babu a ani ho nechel, a prislo len tak ... :rolling_eyes: :sweat_smile:
muzovi som to povedala ze mozno je to osud ze mame ist dalej a ze sa to podari
marlenka, my podobne a vela ludi v nasom veku si este uzziva a ked im nahodou poviem, ze babo vobec nie je lahke splodit, sa na mna kukaju ako na blazna, ze ako to.....akoby to brali ako samozrejmost...
26. aug 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte budeme vsetko bude ok
26. aug 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim.....vsetko bude, ako ma byt.... :wink:
26. aug 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi ja si to tiež niekedy myslim že som prekliata, cítim to :rolling_eyes:
26. aug 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticka nemate niekoho znameho kto robi pozvanky na narodeniny???
26. aug 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci presne tak pozeraju akokeby som bola z marsu, ked hovorim o vajíckach (oocytoch) a vysetreniach ... pozraju na mna ako ,,, :angry:
26. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, nie :frowning2:
26. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi otec bude mat 50 .
este test tehu budem mat na muzovu 33 to bude super
26. aug 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, nie....to potrebujes nejake speci?
26. aug 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len aspon vzorky potrebujem nejako ako sa robia a tak
26. aug 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ma manzelik narodky?
26. aug 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok