Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kikina666
6. sep 2008

evit ako si mozes byt taka ista ???? babetko vie zaskocit, ani sa nenazdas a mozno o par hodin ho uz budes drzat v ruke 😀 a mozno v noci ti uz bude plakat pri posteli 😀

lopezka
6. sep 2008

cukruska ze ako mam? uz mam nervy a neviem sa dockam buduceho vikendu, aby som zistila, ci dojde alebo nedojde 😀 😎
a ty?

jerryjanka
6. sep 2008

kika no stale po starom
akurat lubrikant som vymenila 😀
bo som sa dozvedela že normalne lubrikanty zabijaju a spomaluju spermie 😀 tak som si kupila taky sperm friendly 😀 😀 😀
ale musim teda povedať že je podstatne lepši ako ten čo sme mali predtym

evit už ťa aj strach prešiel to je super

kikina666
6. sep 2008

lopezka, a kedy ides na stimulku ?

cukruska1920
autor
6. sep 2008

lopez...tak to si mozme podat ruky...sme natom rovnako... 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

kiki ale nie bez muza, takze dnes ziadne zapijanie na stretavke nebude

jerryjanka
6. sep 2008

baby a kde je mirip?

lopezka
6. sep 2008

kikina, po kramoch... ak dojdu....pojdem na dokladnejsie vysetrenia .... a pak sa uvidi....lebo na 1.pohlad sme obaja v poriadku 😠

lopezka
6. sep 2008

cukruska, tak to bude tyzden nervov, co ? 😒 ja uz si vselijake priznaky namyslam, ze az 😝

kikina666
6. sep 2008

lopezka, no ja po kramoch zacinam stimulku teda este to nie je iste, ak dovezieme egyptana tak sa uspesne stimulke vyhnem
😀

lopezka
6. sep 2008

kikina a co to vlastne ta stimulka je ? nejak to vsetko este neovladam 😒

jerryjanka
6. sep 2008

baby vy o tyžden budete vedieť
ja až o dva aj niečo 😖

evitkamalicka
6. sep 2008

jerry veru strach ma presiel, sak to nejako prezijem a dokonca som sa rozhodla bez epiduralky, vsetko pekne prirodzene si odtrpim

cukruska1920
autor
6. sep 2008

jerry..ja o tyzden nie....ja budem testovat az ked budem za zltou ciarou na grafe...ale obavam sa ze tam sa nedostanem 😒

lopez.. 😀 a ake mas priznaky? ci sa zhodneme

kikina666
6. sep 2008

lopezka ... stimulka je ... stimulacia vajecnikov injekciami pred umelym oplodnenim, tak aby sa vytvorilo co najviac folikulov a co najviac vajicok a tie potom odoberu a oplodnia v skumavke a vlozia spat do maternice, prajem ti aby si sa ani nemusela zaujimat o tieto veci, je to otrava ale ked to inac nejde, co sa da robit

jerryjanka
6. sep 2008

cukruska no tak jo no tak o tyžden aj tri dni
ale ja o dva tyždne a asi 4 dni 😖

evit - tak ja ak sa bude dať tak raz epi chcem

evitkamalicka
6. sep 2008

jerry aj ja som povodne chcela, ale potom som si povedala ze to vydrzim aj bez nej ked vydrzalo milion zien predo mnou a verim ze bolest rychlo prejde ked uvidim malinkeho prvy raz

cukruska1920
autor
6. sep 2008

evit...ono sa hovori ze porod ze tazky ale to je asi individualne a ked zbadas babatko zabudnes na vsetko...potom daj urcite hned vediet....miery, dlzka...chapes vsetko 😉

kikina666
6. sep 2008

evit mas pravdu, ja by som tiez chcela rodit normalne, ale mne dovolia iba cisarsky, lebo mam epilepsiu a keby som dostala pri porode epizachvat, tak by sa mohlo malicke poskodit, takze zial ja zaspim a ked ma preberu budem mat malicke alebo malickych pri sebe

evitkamalicka
6. sep 2008

a este vlastne ani neviem ako budem rodit, kedze mam od 28tt nejaky blby tlak, takze dufam ze kvoli tlaku to nakoniec nebude cisarsky, lebo uz mi to dr znaci do knizky cervenym

jerryjanka
6. sep 2008

no hej ale ja by som si to rada vychutnala 😀
ale tak možno aj ja zmenim nazor tesne pred pôrodom - ak nejaky bude niekedy.
každopadne by som rada použivala aj balonik lebo nastrihu infekcii a natrhnutia sa bojim asi najviac 🙄

lopezka
6. sep 2008

kikna ahaam dakujem, tak tak daleko ja chvalabohu nie som....zatial skusame len prirodzene......a este "len" 3/4 roka, aj ked mne to uz pripada ako vecnost ....no ved uvidim, ze tentokrat dojdu....a ked ano, budem cakat ako dopadnu tie vysledky ......

jerry .... no je to "iba" tyzden, ale je to vela, ked cakas velmi ocakavane 😀

cukruska1920
autor
6. sep 2008

babiky idem sa napapat lebo uz sa mi rozdvojujete.....

lopezka
6. sep 2008

cukruska, no ja som mala tento tyzden velke bolesti v podbrusku....a to uz som mala skoro tyzden po plodnych dnoch ...... a citim take nejake simranie v prsiach 😖 .....ale je dost mozne aj to, ze po tom, co pravidelne citam tu tieto vselijake clanky, ze si priznaky aj nahovaram ☹
a Ty sa ako citis?

jerryjanka
6. sep 2008

evit držim moc palce nech to nie je cisar
lopezka ja viem že je to večnosť aj ten tyžden
a teraz si predstav že ja dva a pol 😖
mne každy cyklus taaaaaaaaak trva fakt dlho

curkuska dobru chuť

jerryjanka
6. sep 2008

lopezka no vyzera to dobreeeeeeeeeeeeeee 🙂

lopezka
6. sep 2008

jerryjanka .....mne to niekedy pripada, ze pokial neotehotniem, chcela by som mat len plodne dni a hned uvidiet, ci dojdu kramy alebo nie 😀 😀 😀 ...momentalne mi ten cyklus 28 dni pripada hrooozne dlhy 😅

jerryjanka
6. sep 2008

lopez no to poznam :D
nehovoriac o tom že sa mi debilny kretensky cyklus predlžil a skače
28, 32,29, no som zvedava kde bude teraz 😒

lopezka
6. sep 2008

jerryjanka, no mne po vysadeni HAK tiez trosku skakal ... 26 - 30 dni, ale uz sa myslim ustalil na 28 max 29 dni 😅 teraz normalne cakam buducu nedelu, tak uvidim 😉
ale skor sa uz vidim na gynde na vysetreniach 😒
vy ako dlho snazite a kolko mas rokov ? 😉

jerryjanka
6. sep 2008

ťaham 26ty rok
a snažime sa ako sa to vezme no cca 6-9 mesiacov 🙂