• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
no ano - budem robit len sob. a nedelu po 10 hodin - som povedala inak sa davam na rizikove.. :angry:
A ty co ? Zatial nerobis? :astonished:
7. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je super a cez tyzden budes lenosit...zatial nie ale uz sa natom pracuje...
7. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co take ak mozes prezradit?? :wink:
7. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to este neviem....zatial som v stadiu hladania...doteraz ani to nebolo :grinning:
7. sep 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde v BA?? sak pod do Nr.. :grinning:
mohla si ist robit sem.. :grinning: :grinning: namiesto mna :grinning:
7. sep 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hotel...no jasnacka ze tu v Ba.....recepcnu by som nesla robit ani keby mi ponukaju 20 tisic a to recepcne nemaju ani nahodou
7. sep 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by si tak chcela robit..?co by ta bavilo???
alebo ako,?v akej oblasti,,?
7. sep 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa neskatulkujem ze to alebo to by ma bavilo.....proste citam si inzeraty a ktory ma zaujima tam poslem mail a cakam ci sa ozvu...ja chcem hlavne aby ma robota bavila a tesila sa do nej
7. sep 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute
hotelačka ta ti gratulujem k // :slight_smile:
ako sa mavate babenky?
7. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kvetuss :grinning:
7. sep 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cukruš vidim že hladaš robotku tak ti drzim palce :wink:
7. sep 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ..budem to potrebovat
7. sep 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska1920 tak ja som s tou robotou takisto ako aj ty, uz som viac ako rok doma, najskor som zostala kvoli umelemu, aby som mala klud a teraz 4 mesiace nic ine nerobim len posielam ziadosti a chodim po konkurzoch, ale zacinam mat dojem, ze pokial nemas znamych tak sa nikde nedostanes .... prajem vela stastia pri hladani roboty, viac ako ja, ja dufam, ze to tentokrat vyjde a budem tehu a nebudem musiet riesit robotu a ak nie tak od oktobra idem na to umele a potom uz pojdem do roboty, uz ma to nebavi doma
7. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kiki.....volala mi spoluziacka zo stednej otvaraju hoteli tak ci nemam zaujem..takze mne sa uz robotka risujem..ale asi az tak v decembri , januari, tak neviem co mam urobit..ci si hladat nejaku robotu len zatial alebo ostat doma
7. sep 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babky :slight_smile: co ste robkali?...aky krasny den dnes, sme boli s drahym na takej mensej turistike, prevetrat hlavy :slight_smile: nohy a ine koncatiny :wink: inak, ja som posielala po skole 70 ziadosti, aby som nasla robotu, lebo to bolo tazke hladanie....tak dufam, ze budete mat stastie..... :wink:
7. sep 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ... no mne zatial nic , ja len tapam a strapnujem sa na urade prace medzi tymi lepmplami, ktorí nechcu robit .... a divaju sa na mna tie uradnicky takisto :frowning2:

sorciera24 ... diky za povzbudenie ale najradsej by som nastupila na matersku :slight_smile: snad to vyjde
7. sep 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam krasny den :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiki....ja som na urade ani nebola...platim si zdravotnu sama a je to ovela lepsie :slight_smile: ---nooo..tu variantu s materskou by som prijala aj ja ale nevychadza to :cry:
8. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

cukrus kde mas graf?
8. sep 2008 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj evit....graf? je strasne strasne sprosty ...a je v grafoch str. 279
8. sep 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska1920 ... ja chodim na urad ako hlupa kazde 2 tyzdne, aby som si nemusela platit zdravotku a popritom si hladam sama robotu, pre mna je aj ta 100 vela, kopec liekov , druhe umele .... a splacame hypoteku a prerabame byt okna ... kopec prachov
8. sep 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiki.....no ved prave tomu ze by som tam musela chodit kazdu chvilu si radsej pratim sama....ale dufam ze uz nie dlho..... dufam ze coskoro budes mat miminko :wink:
8. sep 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik dufam, ze aj ty
8. sep 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiki...aaaale kde...ja som zacarovana :frowning2:
8. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si zacarovana ????? a cim prosim ta , to ja uz neviem ako som zacaraovana ... po tych mojich skusenostiach 2xIUI neuspesne, 1xIVF ET neuspesny, KET neuspesny, akurat som otehotnela sama 2x a 2x som uspesne potratila ..... este si myslis ze si zacarovana ??????
8. sep 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiki...ja som tiez potratila
8. sep 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac to som nevedela, to je smutne, ja som potratila 2x a posledny potrat som rozdychavala na antidepresivach, ale do tretice to hadam vyjde a bude vsetko OK
8. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je v poho...nemohla si to vediet.....ja tiez dufam ze sa stastie usmeje...len som si myslela ze do roka sa to podari a dnes mame prve vyrocie a houby houby zlata rybka....som si povedala ze ked do pol roka neotehotniem chcem ist na laparoskopiu
8. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den,ako vidim zase som tu prva :confused:
9. sep 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky , ako sa máte? nieco nove?
tehulky nove? mamulky nove? snazilky nove kamarátky?

kiki je mi luto co sa ti stalo ale verím, že tentoraz sa vám to podarí a budete šťastný držím silno palčeky :dizzy_face:

cukrík tebe tiež držím palčeky na skoré // tiež mi je smutno z toho čo sa ti stalo :cry:

evička moja zlatá ako sa máš? dúfam, že dobre :wink:

hotelačka prajem poslušnú fazuľku, nech sa jej u maminky páči a vyvíja ja sa na zdravučké bábatko, a o 40tt budeš držať nádherný a voňavučký batôžtek

sorci ako sa máš ako robotka, deti počúvaju?

jerryjanka dlho si tu nebola, kde s sa stratila?

lopezka tak ako?

kvetka25 a ty ako v praci? dobre deti tiež počúvaju?

ewwe a ty kde si sa vlastne balila minule :confused: ??

miripka ty si sa normálne stratila, ani sa tu už neukážeš , naťahuješ nás tu ako gumku v gaťkách .....

aanda ako sa máš tiež si tu už dávno nebola ...

atima stratená , kde si?

lenand tak ako sa máš?

kuspitka ešte tu chodíš? nevzdávaj sa a bojuj ...

mima263 - tak ako sa máš? ako pokračuješ? darí sa ti v práci?
9. sep 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok