• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
no a nie? :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze musim si najst nejaku vkusnu fotecku nech tu nestrasim :grinning:
12. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik a co uz nechrapes??? budes mas mat aktivne babo :grinning:
12. sep 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miss...a mozem tu spat? muz trieska do playka...
12. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj no to mna zasa vyhaaaaana :grinning: :grinning: :grinning: vies co bude nasledovat, buduci tyzdden sa Vam budem viac venovat bruuuu nocku tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len som dnas nakukla pozdraviť vás, ja som na tom stále rovnako....................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. sep 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte babuliatka zalatina moje :slight_smile:

prišla vás pozrieť stará bosorka, (s inventárnym číslom tu na koníkovi) ako sa máte?

lenandka ešte raz z celého srdiečka blahoželám, tak nech babtinku sa páči v maminkinom brušku, prajem bezproblémove tehu a potiahnutie do toho zdrarneho a krásneho konca, a na konci krásny voňavý a zdravý batôžtek v náručí :slight_smile:

miripka čo sa stalo prečo plačeš, moja zlatunka, čo sa stalo? :cry: :frowning2:
13. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do témy tehotenstvo-čakanie na srdiečko :cry:
13. sep 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip
neboj urcite bude vsetko v najlepsom poriadku :slight_smile: ja dnes cakam mrchu :pensive:
13. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend, kamosky...ahoj mirip, dlho si sa neukazala?...kde si bola?
13. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miripinka moja zlatučká neboj sa všetko dobre dopadne, neboj sa modlím sa za teba, nech ste v poriadku, a anjleik to vydrží u vás, nezúfaj, bojuj, a neklesaj na duchu, prajem ti z celého srdiečka, nech to bábatko bojuje, e ma takú úžasnú maminku a ocinka, tak nech sa na vás teší
13. sep 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip, verim ti, ze mas nervy....drz sa a neboj ked rastie, tak bude aj srdiecko.....
13. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci ahoj :wink:

lovacka teba odnekial poznam, sa mi marí :wink:
13. sep 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem že je dobre ked podrástlo ale aj tak sa bojím........ :cry: máme toteraz ťažké aj v rodine :cry: ..............
13. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, ako? co porobkas?
13. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa idem pomaly chystať lebo ideme poobede na sobáš manželíkovmu bratrancovi :dizzy_face: takže idem hlavu umyť a neviem , čo oblečiem a ty?

miripinka, neboj sa všetko bude dobré, nevzdávaj to, a hovor s ababtkom, že nech to vydrži a tiež bojuje a už aj nech ukáže srdiečko :wink:
13. sep 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, marli, tak to si aspon uzijes zabavu....ideme upratovat, periem a tak a snad pojdeme zajtra na chtu, dufam, ze bude pekne...
13. sep 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nejdeme na hostinu len sobáš :sweat_smile: na sobáš ide len manželíkova mamka s priateľom :dizzy_face:
až skoro o mesiac ideme na manželíka brata svadbu aj sobáš aj hostina tak sa vytešujem,
13. sep 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem sorci, zajtra pekné počasie, my ideme zajtra aj na odpust k našim tu v Ke, na kalváriu :slight_smile:
13. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale na manželíka brata svadbu nás ečete nevolali len hovorili o tom, ale dúfam, že budeme pozvaní :sweat_smile: :fearful:
13. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak budu mat velku svadbu, tak hadam pozvu, my sme mali malu, tak som mala malicko ludi... :wink: ale je fajn sa ist niekde zabavit.... :slight_smile:
13. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ta na manželíka brata svadbu až v októbri, ale hadam pozvu, manželík bude dúfam, svedok :sweat_smile: :confused:
13. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes idem len na ten sobáš ale aj tak sa teším trošku do spoločnosti :wink:
13. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak ked je to brasko, to je najblizsia rodina, aj my sme mali za svedkov bratov:slight_smile:
13. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Haloooooooooo...kde ste?
13. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cukruska,od stredy som tu nebola a teraz som si prečítala pár noviniek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Zo srdca i gratulujem a prajem vám veľa zdravíčka, aby ste to zvládli do konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2008 o 17:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska...dakujem....ale este to nemam potvrdene a bojim sa ze bol test zly :frowning2:
13. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kamaratky snazilky :grinning: ako sa mate, co nove ? :sweat_smile:

cukruska, ako sa citis ? :wink:
14. sep 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :confused: lopezka ja nemám nič nové, všetko po starom :pensive: :pensive: :pensive:
14. sep 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip ahoj, citala som spatne, co si pisala :unamused: ....drzim palceky, nech ti / vam :sweat_smile: vsetko dobre dopadne.....niekedy sa naozaj bojime zbytocne :confounded:
14. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok