Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
17. sep 2008

ano marli, kuspi bude tehulka 😉 brala by som aj ja, ale prva kuspi 🙂 inak ako mame marli? 🙂

kuspitka
17. sep 2008

ja nebudem tehu

cukruska1920
autor
17. sep 2008

marlen...akurat ma jedna baba nasrala....mi vypisuje ze ako je mozne ze mam termin 25.5 a 6tt.....ze jej podla tehotenskej kalkulacky vychadza termin 26.5 a je 4tt+1...ale ja som si to v tej tehotenskej kalkulacke nerobila lebo to je na 28 dnovy cyklus a ja taky nemam ...ja som si to robila tu v konikovi a dala som si priemer 33 dnovy cyklus.....a neviem co sa stara 😠 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
17. sep 2008

cukrus nic si z toho nerob, som to citala...mas to vyratane dobre, to ona ma nejako blbo

cukruska1920
autor
17. sep 2008

evit...neviem co sa stara domna 😠

sorciera24
17. sep 2008

kuspitka....xces byt ci nie?! tak nehnevaj, jasne, ze nebudes, ked nechces a hovoris takto, ale ty chces! 😉 😵
cukrus, to ako len tak ti napisala, z nicoho nic?

kuspitka
17. sep 2008

cukruska ved to ze co sa stara............................

evitkamalicka
17. sep 2008

cukrik kasli na nu

cukruska1920
autor
17. sep 2008

hej .....sak si precitaj v spolocnom termine maj 2009

marlenka56
17. sep 2008

kuspi budeš uvidíš 😉

sorci, ta celkom dobre mi je tu strašná zzzzziiiima, inak som strašne hladná, som dnes kupila mrazené tvarohové guľky s jahodami a čučoriedkami, takže ak pôjde domov manželík z práce, tak ich hodím do horúcej vodičky a uvarím ich, a bude večera mám aj strúhanku na nich ... jááááj ja slintám.
a ty ako sa máš?

kuspitka
17. sep 2008

chcem ale nejako som teraz mimo.so vsetkeho aj stoho ze mam maternicu takto

sorciera24
17. sep 2008

mnaaan, amrli, mi robis chute, idem si dat nieco sladke......ja len sladke furt zerem... 😠 inak normal...kuspi, mozno je fajn , ze si mimo, tym skor to bude 😉 a co mas s maternicou?

cukruska1920
autor
17. sep 2008

marlen...mnaaam......aj ja take lubim.. 😵

kuspit....ja mam asi uterus bicornis ale neni to potvrdene 😒

kuspitka
17. sep 2008

tak chcu mi zrusit ketko lebo mam maternicu len 7mm a mam ju mat visiu.......
doktor povedal ak mi nenaraste tak rusia mi ketko

marlenka56
17. sep 2008

ci pana čo sa to teba stará, nech sa stará o seba a nie odruhých, som myslela, že sa tu podporujeme a nie , si závidíme

ahoj evitka ako sa máš?/mate?

evitkamalicka
17. sep 2008

marlen mame sa fajne...a ty?

cukruska1920
autor
17. sep 2008

marlen...kaslem nanu...teraz sa nebudem rozculovat nad ludmi co pre mna nic neznamenaju no nie 😉

sorciera24
17. sep 2008

tak dufajme, ze narastie....ale nejake lieky na to ti dali, alebo co aspon....??

evitkamalicka
17. sep 2008

kuspi asi myslis sliznicu maternice vsak? lebo ta dorasta

marlenka56
17. sep 2008

evitka celkom to ujde, pomaličky 😉 sa ti to kráti, tak nech ro super prebehne a máte Adamka už pri sebe

všetkým ktoré slintajú: najprv malo byť rybka, alebo kuracie stehienka na póriku ale nakoniec ma zlanárili tie guľky tak žmurkali na mňa v obchode z mrazničky takže nakoniec som rozhodla takto 😝

cukruska1920
autor
17. sep 2008

marlen.....ale teraz mi chute z gulkami nenarobis...nechuti mi sladke 😀

evitkamalicka
17. sep 2008

marlen jeden termin som mala v pondelok a nic, druhy mam 27.9. tak hadam sa malemu coskoro uraci

sorciera24
17. sep 2008

uz som si dala banan v cokolade 😝 aby som zahnala tie chute 😉

cukruska1920
autor
17. sep 2008

evit....ty mas termin den pred mojimi narodeninami a pred oznamenim tehu rodicom 😀

evitkamalicka
17. sep 2008

cukrus a dalsiu poradnu mam 24.9. to ma narodeniny moja mamina 😵

cukruska1920
autor
17. sep 2008

evit...jeej..to je zlate 😅

marlenka56
17. sep 2008

cukrík čo to znamená uterus bicornis ? 😕

cukruska1920
autor
17. sep 2008

marlen...dvojroha maternica ☹

evitkamalicka
17. sep 2008

cukrus no bola by sranda, keby sa maly narodil na jej narodky

cukruska1920
autor
17. sep 2008

evit...to by mala pekny darcek...

babenky ja sa lucim ..ideme do blavy tak pa