• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
no musis teraz davat na seba pozor, a ako v praci nerozculuju ta deti?
17. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len matere :angry: ich nosia chré do školy, a to sú matere čo nechodia do roboty, ich sem šupnú len aby sa ich zbavili, lebo doma si s nimi nevedia rady :angry:
17. sep 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj tak sa da? to by ma nenapadlo, takze ti ich zavesia na krk,

idem kuk na panelak, zatim pa
17. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej foto :wink: ahoj
17. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooojjjjjjjjjjjteeeeeeeeeeeeeeeeeee babulky :slight_smile:
17. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...kde ste?????
18. sep 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo
ja makam, a vy co porabate??
18. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.ja lezkam postielke.....
18. sep 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...kuspit ako sa mas?
18. sep 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miripka ahoooj ako sa s drobčekom máte, dúfam, že všetko v poriadku :slight_smile:

cukrík a ty,? takže na sladké som ti chuť včera neurobila a načo máš teraz chute? kysle slané? a babtinko ako sa má počúva?

ewwe tak vitaj z dovolenky, kde ste vlastne boli? ale tu je riadna zima, nie ako na dovolenke šo? ako sa inak máš? niščo nové?

kuspitka moja takako sa máš? ako sa cítiš? neboj všetky ti držíme palceky aby to všetko vyšlo na 1*
18. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen.....cauko....nemam chut nanic..nechuti mi jest....dnes babenko neposlucha...boli ma podbrusko...asi sa roztahuje--- :grinning:
18. sep 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa zoznamuje s dočasným domčekom :wink: neskôr bude bývať vo svojej posteľke u mamky a ocka :wink:
18. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukolos babenkos :slight_smile:
18. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetko ok mam ju 11mm zajtra mam ketko....
konecne mam ubytovanie v martine hroza vsetko plne
18. sep 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka....super vidis, ze narastla, tak budem moc mysliet na teba....si mohla prespat u mna :wink:
18. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj s mojim muzom mate velky byt?????ja by som inak len lezala.....................
18. sep 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3izbovy, ale ta jedna izba je zatial len sklad :wink: cize nepouzitelna na spanie.... :wink:
18. sep 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera ved by sm,e ti zavadzali aj tvojmu muzovi..... :grinning:
18. sep 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nezavadzali, len by to muselo byt aj vo vhodnu dobu....ako nie je problem, len napr. zajtra idem do BA, tak vtedy by som nemohla.... :wink:
18. sep 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi supééér, držim na zajtra palce, tak som na teba myslela a vidíš, trošku to pomohlo, tak aj zajtra držím silno palce nech je všetko ok :dizzy_face:

sorci, to s tym bytom máme presne tak isto :wink: manžel volá tu izbu hluchá izba alebo tiež sklad :grinning: ja ju volám detská alebo detsko pracovňa :slight_smile:
18. sep 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem marlenka neboj ozvem sa ked bude asi po vsetko ale ked to bez vas neviem prezit mozno sa pripojim ale len na par minut....
18. sep 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci to by som mohla aj ja využiť keby som bola v Martine? :wink: samozrejme na oplátku aj ty v Ke samozrejme tak by sa dalo dohodnúť a len by to muselo byt aj vo vhodnu dobu :wink:
18. sep 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka mysľou budem a budeme všetky pri tebe a uvidíš tentoraz to výde :slight_smile:
18. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka ja idem do KEE na koncert :grinning:
18. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka dakujem velmi pekne ste zlate som rada ze sa pozname
18. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, isto sa ozvi! :wink: jasne marli, niekedy nieco vymyslime :wink: spravime si vylety.....ja by som rada uz ten nas sklad prarabala na detsku :wink: ale nechcem vopred, az ked bude babo na ceste :wink: zatial tu v tom neporiadku ma drahy stol a taku minipracovnu :wink:
18. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ozvem sa inak som v martine do pondelku tak by sme sa mohli stretnut ja budem ubytovana v Rybarskej Baste....
18. sep 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, to aj dost daleko od MT....ale zas pekne prostredie....no, tak mozme, inak bude aj jarmok cez vikend....zas si nakupim sladkosti... :wink:
18. sep 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi kup sladkost mam rada vsetko potom mi to prines :grinning:
18. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zas vrhnem na cukrovu vatu, turecky med a tie zele sladkosti.....minule som na tom vyse 100ky minula len na sladkostiach.... :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok