Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
17. sep 2008

no musis teraz davat na seba pozor, a ako v praci nerozculuju ta deti?

mirip
17. sep 2008

nie len matere 😠 ich nosia chré do školy, a to sú matere čo nechodia do roboty, ich sem šupnú len aby sa ich zbavili, lebo doma si s nimi nevedia rady 😠

ewwe
17. sep 2008

to aj tak sa da? to by ma nenapadlo, takze ti ich zavesia na krk,

idem kuk na panelak, zatim pa

mirip
17. sep 2008

jeeeeeeej foto 😉 ahoj

kvetka25
17. sep 2008

ahoooooooooooojjjjjjjjjjjteeeeeeeeeeeeeeeeeee babulky 🙂

kuspitka
18. sep 2008

Ahojte...kde ste?????

ewwe
18. sep 2008

halo halo
ja makam, a vy co porabate??

kuspitka
18. sep 2008

ahoj.ja lezkam postielke.....

cukruska1920
autor
18. sep 2008

ahojte...kuspit ako sa mas?

marlenka56
18. sep 2008

miripka ahoooj ako sa s drobčekom máte, dúfam, že všetko v poriadku 🙂

cukrík a ty,? takže na sladké som ti chuť včera neurobila a načo máš teraz chute? kysle slané? a babtinko ako sa má počúva?

ewwe tak vitaj z dovolenky, kde ste vlastne boli? ale tu je riadna zima, nie ako na dovolenke šo? ako sa inak máš? niščo nové?

kuspitka moja takako sa máš? ako sa cítiš? neboj všetky ti držíme palceky aby to všetko vyšlo na 1*

cukruska1920
autor
18. sep 2008

marlen.....cauko....nemam chut nanic..nechuti mi jest....dnes babenko neposlucha...boli ma podbrusko...asi sa roztahuje--- 😀

marlenka56
18. sep 2008

sa zoznamuje s dočasným domčekom 😉 neskôr bude bývať vo svojej posteľke u mamky a ocka 😉

sorciera24
18. sep 2008

cukolos babenkos 🙂

kuspitka
18. sep 2008

tak vsetko ok mam ju 11mm zajtra mam ketko....
konecne mam ubytovanie v martine hroza vsetko plne

sorciera24
18. sep 2008

kuspitka....super vidis, ze narastla, tak budem moc mysliet na teba....si mohla prespat u mna 😉

kuspitka
18. sep 2008

tak aj s mojim muzom mate velky byt?????ja by som inak len lezala.....................

sorciera24
18. sep 2008

3izbovy, ale ta jedna izba je zatial len sklad 😉 cize nepouzitelna na spanie.... 😉

kuspitka
18. sep 2008

sorciera ved by sm,e ti zavadzali aj tvojmu muzovi..... 😀

sorciera24
18. sep 2008

ako nezavadzali, len by to muselo byt aj vo vhodnu dobu....ako nie je problem, len napr. zajtra idem do BA, tak vtedy by som nemohla.... 😉

marlenka56
18. sep 2008

kuspi supééér, držim na zajtra palce, tak som na teba myslela a vidíš, trošku to pomohlo, tak aj zajtra držím silno palce nech je všetko ok 😵

sorci, to s tym bytom máme presne tak isto 😉 manžel volá tu izbu hluchá izba alebo tiež sklad 😀 ja ju volám detská alebo detsko pracovňa 🙂

kuspitka
18. sep 2008

dakujem marlenka neboj ozvem sa ked bude asi po vsetko ale ked to bez vas neviem prezit mozno sa pripojim ale len na par minut....

marlenka56
18. sep 2008

sorci to by som mohla aj ja využiť keby som bola v Martine? 😉 samozrejme na oplátku aj ty v Ke samozrejme tak by sa dalo dohodnúť a len by to muselo byt aj vo vhodnu dobu 😉

marlenka56
18. sep 2008

kuspitka mysľou budem a budeme všetky pri tebe a uvidíš tentoraz to výde 🙂

kuspitka
18. sep 2008

marlenka ja idem do KEE na koncert 😀

kuspitka
18. sep 2008

marlenka dakujem velmi pekne ste zlate som rada ze sa pozname

sorciera24
18. sep 2008

kuspi, isto sa ozvi! 😉 jasne marli, niekedy nieco vymyslime 😉 spravime si vylety.....ja by som rada uz ten nas sklad prarabala na detsku 😉 ale nechcem vopred, az ked bude babo na ceste 😉 zatial tu v tom neporiadku ma drahy stol a taku minipracovnu 😉

kuspitka
18. sep 2008

neboj ozvem sa inak som v martine do pondelku tak by sme sa mohli stretnut ja budem ubytovana v Rybarskej Baste....

sorciera24
18. sep 2008

jooj, to aj dost daleko od MT....ale zas pekne prostredie....no, tak mozme, inak bude aj jarmok cez vikend....zas si nakupim sladkosti... 😉

kuspitka
18. sep 2008

tak mi kup sladkost mam rada vsetko potom mi to prines 😀

sorciera24
18. sep 2008

ja sa zas vrhnem na cukrovu vatu, turecky med a tie zele sladkosti.....minule som na tom vyse 100ky minula len na sladkostiach.... 🙂