Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
19. sep 2008

ahoj cukru, co ten kyslý smajlo

rybca
19. sep 2008

cukrus, uz zosilnela od rana..🙂)) sa nejdem vynadivat na tie 4 ciarky..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ewwe...aale cely den ma pobolieva podbrusko a neviem ci to je normalne alebo nie

ewwe
19. sep 2008

no tak to ti neporadim, ale podla mna malinke rastie 😉

mysli pozitivne, vsetko bude ok

alebo skoc do inej temy k tehulkam oni ti poradia

rybca
19. sep 2008

cukrus - ja hlavne teraz poobede citim take stipkanie, ale zevraj je to normalne, vsak sa maternica roztahuje, teda ak sa uz teraz v tomto rannom stadiu..🙂 inac ak som skutocne tehu, tak som tiez 6tt..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca...jupi...sa tesim....daj do albumu nech sa pokocham....tak sup sup k zenskej lekarke nech sa stretneme v majovkach 😉

ewwe
19. sep 2008

rybca kukla som tvoj album, ty si na stopro 2v1 🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ryby......som si kukla album..ty kokso to su hotove dialnice 😅

rybca
19. sep 2008

cukrus - uz tma mam oba testy..🙂 k doktorke idem v pondelok, ale na krv asi najskor vo stvrtok

ewwe - bodaj by to tak chcelo ostat najblizsich neccelych 8 mesiacov..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca...mne ani krv nebrala ...som jej ukazala testy a povedala ze to je jasne....idem az na sono a uz sa neviem dockat

rybca
19. sep 2008

cukrus a knizku ti uz tiez vypisala?

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ryby...este nie..povedala ze ak bude na sone zive tehotenstvo to znamena srdiecko tak mi zoberie krv na vsetky vysetrenia a o knizke mi zatial nehovorila

marlenka56
19. sep 2008

rybca kam sa hrabú naše železnice 😀 ved ty máš nádhermé koľajnice 😵

ewwe
19. sep 2008

dajte pokoj s kolajnicami, ja som zelezniciarka a mam ich teraz pred nosom, ci su to tie vase tehu testy???? 😀

marlenka56
19. sep 2008

ew presne tak 😉 som sa to tu naučila koľajnice = pozitívny tehu test 😀

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ewwe....ty vypravujes vlaky? ...

rybca
19. sep 2008

joj uz len sa neviem dockat priatelovej reakcie, zatial sa tvari, ze je strasne zaneprazdneny a este o tom asi ani nevie..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca...ja som to povedala muzovi az o 5 dni 😀

ewwe
19. sep 2008

nie nevypravujem, ja len predavam do nich vstupenky 😀

rybca
19. sep 2008

cukru, chcela som i tak, ale nevydrzala som..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ewwe....aha...uz som si ta predstavovala s tou podrou capicou a s tym loparom 😀

ewwe
19. sep 2008

rybca urob mu prekvapkanie

cukrus a ako si to na nho vybalila, ze mame z chorvatska este jeden suvenír 🙂

rybca
19. sep 2008

ewwe - uz sa neda, uz som mu tie fotky poslala do e-mailu..🙂

ewwe
19. sep 2008

cukru vypravcovia maju cervene ciapky, sprievodcovia co stikaju listky maju modre 😎

ewwe
19. sep 2008

ked tak nad tym uvazujem ja vidim skoro kazdy druhy den pozitivny tehu test, a vlaky chodia tiez po tehu testoch 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ewwe....vidis to je znamenie 😀

rybca
19. sep 2008

pre mna bolo znamenie, ze ked som v piatok stratila kluce od auta, tak mi to bolo viacmenej jedno..🙂 som to i zvlalila na tehotensku demenciu..🙂))))

ewwe
19. sep 2008

😀

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybicka....a mas aj nejake priznaky?

ewwe
19. sep 2008

rybca to existuje aj teh. demencia? 😕