• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
baby aj u vas je taka hrozna zima? ja som v topolcanoch....bola som pozret na balkone a vonku je 6 stupnov :unamused: ...normalne som si musela zobrat zimnu bundu na vikend, no hruza :frowning2:
21. sep 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas, neviem ci 6, ale brutal zima, ja som uz vytiahla kabat, bolo mi to cudne, ale zistila som, ze nie som jedina v kabate... :slight_smile: snad pride este babie leto....
21. sep 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj u nas, normalne nechapem, to tak bude do marca? este pol roka zima a pol roka horucky? naco mi su potom prechodne veci? necham si v skrini iba vetrovky a plavky :wink:
21. sep 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci, ved ja som cez tyzden nosila jesennu bundu a bolo mi v nej zima.....sla som na vikend k segre....rano pozeram na teplomer, tiez bolo 6 stupnov,....no reku september neseptember.....je zima, vezmem si zimnu bundu.....no a doteraz som to neobanovala......zima jak v prdeli :frowning2:
od zajtra mam dovolenku, mala som v plane zobrat svoje krsnatko do blavy, ze pojdeme do zoo a tak ......no ale neviem neviem ....v takejto zime
21. sep 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence...boli ma hrozne uz tyzden brucho. Menzes som mala dlho az 13dni. nemozem byt tehu?
Bola som aj u dr. ale nehovorila som jej ,ze by som mohla byt tehu. Robila mi len ten ster. Takze co myslite. Preco ma tak brucho boli??? :rolling_eyes:
21. sep 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13 dni??
no a neni to nieco ine, napr nejaky zapal al. nedajboze cysta
21. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana, to je vies ake....tehu mozes byt aj nemusis vzdy.....sprav si test a bude vediet na com si...
21. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe..praveze tam dr, nic nevidela a krv mam v poriadku.Mohlo by sa stat ze by este nevzacitila plod?
21. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera24 no test si nechcem robit este
21. sep 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plod tak skoro nezaciti, robila ti sono?
21. sep 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana, nemam sice skusenosti, ale nepocula som este o tom, ze 13 dni MS a tehu :frowning2: ne niesom vsevediaca ....ale doktor by ti mal vediet poradit
21. sep 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe..nic mi nerobila len tu citologiu a krv mi brala. Krv - velmi dobre vysledky
21. sep 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si potom urob test, ked to chces vediet alebo ist k dr. ze ci niesi tehu, ale podla mna tiez to asi tehu nebude, mozno si prechladla
21. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bez testu a bez doktora ti asi neporadime, keby sme to vedeli, tak sa tu kazdy mesiac nestresujeme kvoli nasim roznorodym priznakom....vsak lopez :wink:
21. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe nemyslim si ze som prechladnuta. ved uvidim. pockam ci pride dalsia mrcha a uvidim.Ty sa snazis?
21. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera veru ..... :grinning: ...a asi by to ani nebola taka "sranda", keby sme to vedeli hned :angry:
21. sep 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana ved uvidis, musis trocha pockat, ako pisala lopez su len dve moznosti, ano al. nie :wink:

ja sa este nesnazim, az na vianoce zacnem, povodne to malo byt v septembri, ale odlozili sme to, kvoli ockovaniu
21. sep 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez vsak? ved co by sme si tu pisali a ziadali o pomoc :grinning:
21. sep 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe ste sa ockovali?
21. sep 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba ja, pisala som to tu uz proti rakov. krč. maternice

priatel maternicu nema, al. aspon o tom neviem :grinning:
21. sep 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: takze musis mat pauzu?
21. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana, pozeram ze mas uz 14-rocnu dceru :wink: .....moja segra ma 17-rocnu dceru ....ked mala dcera 15, zacala sa snazit o druhe, dlho sa jej nedarilo .....ale pak sa zadarilo......a v marci sa jej narodila 2.dcerka......asi to bude aj vekom .....teda neviem kolko mas teraz, ale urcite nie 20, ked uz mas taku velku dceru :wink: .....vy vyssom vekuto uz ide tazsie.....neboj, viem svoje :frowning2:
21. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opezka kiez by si mala pravdu. No ved uvidime ako ten slepi povedal.
21. sep 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez, keby len vo vyssom veku...mam pocit, ze v dnesnej dobe, aj v nizsom veku to ide tazsie... :unamused:
21. sep 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pauzu nie, lebo este sme sa nikdy nesnazili o mimi,

lopez ,,nehuč,, kolko mozes ty mat rokov, ze vo vyssom veku :slight_smile:
21. sep 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: kamky padam off. ideme sa vyvencit. Majte sa zatial. cmuk a dakujem za pismenka
21. sep 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe, no jo, keby to bolo take jednoduche, tak by konik neexistoval a teraz by sme si nepisali :wink:

dajana ....no bohuzial nie som pan boh a zarucit ti to neviem, ja len pisem, co mame v rodine :wink:

sorciera, no ja som sa v mladsom veku nepokusala, nemozem posudit .......hehe, pisem jak keby som mala 50-ku na krku, co ? :grinning: :grinning: :grinning: ...ale mas pravdu, je to tazke v dnesnej dobe, ja to nechapem, zeny volakedy davno rodili jak slivky kazdy rok a my v dnesnej dobe aby sme prezivali takyto horor :unamused:
21. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe, no 17 uz davno nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete na co som prisla? presteneme sa umyvat, ako spoluobcanky a budeme mat kopu deti :wink:
21. sep 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17 uz nemam davno ani ja, uz 8 rokov
21. sep 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok