Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
29. sep 2008

a coze taka vytesena cukrík?

jerryjanka
29. sep 2008

ahoj marlenka

baby akosi tato tema nema žiadne nove dobre spravy - šup rychlo nejaka tehulka hodte testik - taky čerstvý 🙂

marlenka56
29. sep 2008

jahu rovnsko myslienky poslane v rovnaky cas 😀

jahu348
29. sep 2008

jerryjanka ja sa budem asi testovat

marlenka56 sledujem sledujem 🙂

jerryjanka
29. sep 2008

veji krasna ta fotka anjeličku moj stražničku - uplne užasná krasavca maš doma

jerryjanka
29. sep 2008

jahu kedy budeš testovať?

jahu348
29. sep 2008

testovala som v pondelok ...bola slaba ciarka...potom som v stredu a nic. Vcera mali prist mrchi a nic...tak neviem co si o tom mam mysliet. Ale brucho boli ako pred mrchami 🙄

cukruska1920
autor
29. sep 2008

baby.... 😔 prave mi volala kamoska ...vcera sa nam zabil spoluziak na motorke 😔 vo stvrtok alebo v piatok bude pohreb....neviem ci mam ist

marlenka56
29. sep 2008

no my ideme večerať, teda do manželíka niečo vtlačím keď ho chudáčika môjho bolí hlávka ☹ z vyčerpania z práce, moje zlatulinké

jerryjanka
29. sep 2008

jahu tak možnooooo
držim palce ja by som od prveho pozitivneho testu testovala každy den nevydržala by som

jahu348
29. sep 2008

jerryjanka 😀 mozno no neviem. Aj ja by som sa testovala aj kazdy den...hihihi A ty si neni tehu??

jerryjanka
29. sep 2008

jahu ja som teraz dokramovala :(

marlenka treba manželikovi dovolenku na odburanie stresu

curkuska - len ak sa na to cítiš teraz musiš byť opatrna

cukruska1920
autor
29. sep 2008

jerry....fakt neviem.....ja som strasne lutostiva a neviem ako by to na mna vplyvalo...

jahu348
29. sep 2008

jerryjank snazis sa dlho????Si vydata???..ja mam uz teenegerov

marlenka56
29. sep 2008

takže ja sa idem venovať manželíkovi 😉 majte sa krásne , tak zajtra, prajem vám príjemný večer 😉 papap

jerryjanka
29. sep 2008

cukruska - potom asi radšej nechod ☹
jahu asi 8 mesiacov +-
vydata rok a dva mesiace
dieťa mam len jedno - manžela 😀
ty sa snažiš len teraz prvy mesiac že?
myslim že som to tu niekde čitala

cukruska1920
autor
29. sep 2008

jerry....aj nasi mi teraz hovoria nech nejdem....ze to nemusi urobit dobrotu

marlenka56
29. sep 2008

cukrík- potom asi radšej nechoď, aby tio na teba a fazulienku, zle nevplývalo, možeš poslať kondolenčný list/telegram

marlenka56
29. sep 2008

tak sa majte krásne, idem nakrniť manželíka a povenovať sa mu 🙂

jerryjanka
29. sep 2008

ahoj marlenka povenuj sa mu daj mu masaž 🙂

jahu348
29. sep 2008

jerryjanka nooooo,tak nejak...ani nie ze snazila ale trafilo sa ....mozno...asi ani nie....my mame prerusovany sex tak myslim ze vtedy by to mohlo byt. Ale neverim lebo asi mrcha prisde..len ta ciarka jemnucka ma zmiatla...keby som sa vtedy netestovala tak ani nepomyslim na to ze by som bola tehu 😕

marlenka56
29. sep 2008

nakrmiť ..... 😨

jerryjanka
29. sep 2008

cukruska maju pravdu 😔

cukruska1920
autor
29. sep 2008

jerry.....nepojdem...poviem kamoske nech ma ospravedlni

marlenka56
29. sep 2008

papá, už vážne idem ... 😉

jerryjanka
29. sep 2008

curkuska to bude najlepšie pošli ten telegram

jerryjanka
29. sep 2008

jahu ale babo chcete nie?

jerryjanka
29. sep 2008

pa marlenka

cukruska1920
autor
29. sep 2008

jerry...hej ...poslem....

jahu348
29. sep 2008

jerryjanka jasne ze chcem