• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
ahojte,co mate noveho?marlenka nove foto?
30. sep 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mejak, vitaj ostatných si nevšímaj a budeme radi, ked u nás zostaneš, tu sa podržíme , utešíme, povzbudíme :wink: a do // to potiahneme spolu :wink:

"Vždy srdcom počúvaj .... ono, Ti ukáže tú správnu cestu" ostatných si nevšimaj ve babo chete vy dvaja, vy sa o neho budete starať, vychovávať a bude vaše, z vás , od vás a pre vás :dizzy_face:
30. sep 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka ahoj a vitaj :wink:
30. sep 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, fotím z mobilom, na mobile a notebooku mam bluetooth tak hned posieklm do notebooku a potom hned na konika :wink:
30. sep 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, marli, no vidis aka pekna foto.....mne staci ta co,mam :wink: mejka, ja ta len podporujem, radsej mat dietatko skor, ako sa neskor trapit a moyno ho aj nemat.....a tych, co mali aj skolu popri, tych uz bolo a vsetky to zvladli :wink: a co studujes?
30. sep 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka lepsie ako kukuc :confused: aspon ta pozname,co ked sa dakde stretneme :wink:
evka to len tak narýchlo videli ste ma všetky, tak si môžem dať naspäť moje očko :wink:
ale nie všetky tu máte veľké foto, takže neviem kao vyzeráte :unamused: :frowning2:
30. sep 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem späť očko :grinning:
30. sep 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka nedavaj :slight_smile:
30. sep 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki baby,az som sa rozplakala,lebo doteraz som pocuvala len : nerob to, mas cas, ale nik sa ma nespytal co chcem ja..
30. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka moja, z tej tvojej fotky toho tiez moc nevidime :angry:
30. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pozeram mejka, ze aj ty si z MT :slight_smile: mozno sme aj susedy :wink:
30. sep 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mejka, ja som tiez toho nazoru mat cim skor, pokial si to mozete dovolit :wink:
mna sice nikto ani nebrzdil ani nepovzbudzoval, bolo to len na mojom rozhodnuti ......ale bohuzial kvoli dnesnej dobe a probleme s financiami som si to skor nemohla dovolit, preto sa snazim az po 30-ke ...... no a zatial sa bohuzial nedari :frowning2:
takze sup sup :sweat_smile: :grinning: :wink:
30. sep 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi, ani z tvojej velmi, no ked bduem mažť trošku vzdialenejsie foto tak ho sem hodim ok?
30. sep 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka ved by som sa tam ani nezmestila :grinning: a takto som tam aj s muzickom aj s fontanou :dizzy_face:
30. sep 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mejka nedaj sa odradit nikim,ved vy chcete babetko,inak aj ja som byvala 25r v martine :wink:
30. sep 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :wink:

kurník, ja že čo ma bolí pri prsiach a stále pichá a to hnusná kostica mi prederavila podprdu, ááááúúúú :rolling_eyes: :angry:
ja studujem medicinu v mt treti rok :slight_smile: celkom sa da, sme sa do mt kvoli tomu prestahovali s muzikom a sme skoncili na podhaji
ja som si uz 6krat od nasho snazenia robila test a vzdy taka sklamana :cry: aj dnes som si,viem ze skoro,tak tam nic nebolo,ale tak velmi by som chcela ...
mejka moja mama byva na podhaji :wink:
30. sep 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :grinning: :grinning: :grinning:
to je sice ze tam mas aj fontanu :sunglasses: ale s nou sa asi nikdy nestretnem :grinning: a s muzikom tvojim asi detto :angry:
30. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mejka, tak medicka :slight_smile: pekne povolanie...zalezi len na vas, ako sa citite... :wink: ak si sikulka, tak to zvladnes....a rada...nikdy nerob testy pred mrchou!......zbytocne sklamanie....ja som nespravila este ani 1 za cely zivot....a tu som :wink:
30. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bububuuuuuu, :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukuk
30. sep 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, ty si dobra trubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....uz si si urcite myslela, ze si tehu, co ? :angry: a pritom len ramienko z podprdy :sweat_smile:
inak lopezka ty nemas o moc vacsiu fotku,keby si presla okolo mna urcite by som si nevravela,ze tato mi je daka znama :grinning: :grinning: :grinning:
miripka ahoooj :sweat_smile: ako mas? :confounded: ( asi blba otazka )
30. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip,ako sa mas?
30. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi no ja som vas len nechcela oslnit svojou krasou :sunglasses: :grinning: ....ked budem mat nejaku schopnu, tak ju sem supnem :sunglasses:
30. sep 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip.....aspon si nas prisla pozriet :slight_smile:
už som doma,akurát som prišla :unamused:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok