Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

akatka
3. aug 2008

ahojte 🙂 kamosky 😉

mirip
3. aug 2008

ajoh akati 😉

akatka
3. aug 2008

ako mirip? aky si mala vikend?

mirip
3. aug 2008

super sobotu sme robili a dnes ležíme hore kolesami pri telke celé popoludnie 😀 a ty ako?

akatka
3. aug 2008

mirip, mozno sa budem dlhsie ozyvat, lebo sa kamoska z Kanady ozyva, tak budem sa aj s nou chvilku bavkat 😅

mirip
3. aug 2008

ja tiež to isté mužovi idem do boxu vziať a načapovať zmrzlinu 😀

akatka
3. aug 2008

no vcera som bola v praci na chvilku a podvecer prisla kamoska s priatelom, tak sme boli chvilku posediet vonku. Ale vyhodila sa mi horucka na puse a stale ma ustreluje. Dufam, ze na mna nieco neleze... 🙄

ewwe
3. aug 2008

pozeram na markize prominentov, hovoria ze jedna miska si kupila topanky za 60 000,- odkial na to beru, asi od chlapov, ze sa pytam

aanda
3. aug 2008

ahojte babulky. pozeram, ze tu je stale zivo.... 🙂 Tak sa k vam opat pridam...

aanda
3. aug 2008

ahoj akatka, ewwe. s vami som sa tu este nevidela...

cukruska1920
autor
3. aug 2008

Ahojte...som tu...chybala som vam? 😀 😀 😀

mirip
3. aug 2008

no teda aanda a mna si nespomenula 😠 😎 neva aspon ja ťa spomeniem ahoj aanda 😉

ja som ewwe pozwrala správy a šváby v hurghade 😀 ešteže tam nejdeme sme boli pred tromi rokmu a nikdy viac

aanda
3. aug 2008

ahoj mirip. Ty si bola zahrnuta do toho pozdravu babulky 🙂 Aky bol vikendik?

mirip
3. aug 2008

kuk horevyššie som písala 🙂

ewwe
3. aug 2008

m irip my sa chystame do egypta do sharm... ale 5 hv. hotel, je tam fakt tak blbo ci ako, daj typy

kuspitka
3. aug 2008

Ahojte zlaticka .aky ste mali dnes den?

evitkamalicka
3. aug 2008

ahojte kocky

cukruska1920
autor
3. aug 2008

ahoj kuspi
ahoj evit.....ta torta vyzera super...mnam mnam

kuspitka
3. aug 2008

Ahoj cukruska ako sa mi mas???

aanda
3. aug 2008

Ahoj kuspitka, som nebola cez vikend doma, ale uz som tu... vidim, ze ste sa rozpisali.

Ahoj cukruska... Od zalozenia temy som tu nebola, tak zdravim....

ewwe
3. aug 2008

aanda ja chodim do temy od 2009, a do mladych sn, do 25 rokov, ale tam som asi dochodila uz

kuspitka
3. aug 2008

aanda tak jas om dnes bola vonku sa zas odreagovat

evitkamalicka
3. aug 2008

cukrus aj je fajna 😀

mirip
3. aug 2008

ale sa vás tu zbehlo 😲 čaute

aanda
3. aug 2008

ewwe, ja som tu zacala tukat len pred nedavnom, takze ta rada spoznavam 🙂 no, do toho limitu do 25 sa uz akosi nezmestim 😀

cukruska1920
autor
3. aug 2008

kuspit....mam sa fajn len som mierne zhorena....sme boli v ZOO tak ma oskvarilo 😀

ahoj aanda....tak vitaj

akatka
3. aug 2008

aanda ahojky 🙂
chodila som do snaziliek, ale tam skapal pes akosi uz... a mala som tam aj tak dlhsiu pauzu...

aanda
3. aug 2008

kuspitka, to je super, cerstvy vzduch robi zazraky... bola si s muzickom? my sme dnes grilovali u nasich... bol to super napad mojej drahej polovicky... mnam sme si pochutili

cukruska1920
autor
3. aug 2008

evit....ved posli kusok... 😀

aanda
3. aug 2008

ahoj akatka. tato tema sa cukruske fakt podarila... tu je akosi stale zivo, to sa mi paci a aj ten napad na dobru naladu. Podla mna robi psychika svoje... takze sa usmievam....