• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
tak s tym by som moc neuspela dva dni za sebou to iste :D
malokedy sa stane že mi to zje takže sa snažim variť malo a častejšie
1. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moj neodolal , robila som kratko plnené syrikom a annasom, ale to vydrží na dnes a na zajtra neviem čo navarím :unamused:
1. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kratko = kuriatko :fearful: :dizzy_face: :grinning:
1. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste tu?
1. okt 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku som tu :wink: kým príde manželík
1. okt 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj marlen....aku mas neviditelnu fotku :sweat_smile:
1. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som si dala skutočnú tak sa zľaknete sa babatkom :wink:
1. okt 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale cosi...to urcite nie? co si dobre varila, ?
1. okt 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marlen :pensive:
1. okt 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miripka :pensive:

este máme kuriatko prekladané syrikom a ananásom, ale zajtra neviem co navarím :sweat_smile:
1. okt 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...fiha...to znie zaujimavo...ako si to robila, ?
1. okt 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bola nožka tak pod kožu, keď prsia tak som ich rozrezala a dala do toho, to som rožtvrtila celé kuriatko
1. okt 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam mnam....musim aj ja nieco take vymysliet lebo varim dokola to iste..a ako sa inak mas, ?
1. okt 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre, len sem tam mi príde smutno

ja som tiež už nevedela čo vymysliseť bola som v lidli, a zrak mi padl na ananás, tak ma hne napadlo, že niečo z neho urobím, ja rada varím a vymýšlam, nove veci
1. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ja tiez....ale v piatok uz idem domov tak sa neoplati uz zajtra nieco vyvarat...asi niekam vybehneme
1. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj nejaký tip na dobrú papu :wink:
1. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si teraz?, že v piatok ideš domov?
1. okt 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz sme v blave....muz tu robi tak cez tyzden sme tu a na vikend chodime k nasim
1. okt 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj no aspoň niečo viem o tebe bližsie? a v blave máte bytík?
1. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no viac menej....je to sice len garzonka ale staci...a je tetina takze najomne je len take symbolicke
1. okt 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jem fajn, potom :wink:
1. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej...len pojdeme byvat do nitry....s babom by sa to tu nedalo a okrem toho tu neni vytah a byvame na stvrtom....a okrem toho nechcem ostat bez pomoci
1. okt 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v nitre už vo vlastnom chcete?
no veru s babom bez vyťahu, je zlé, to by si nevydržala, bolo by to dosť namáhavé :sweat_smile:
1. okt 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...no zatial budeme byvat u starkej...ma velky 3 izbovy byt a je sama takze bude rada a potom sa uvidi
1. okt 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď máš takú dobrú starkú tak je to super, máte tam výťah, či nepotebujete, na akom poschodí budete?
1. okt 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej ma vytah...a byva na prvom..tak to sa da......a aj nasi tam byvali do mojich styroch rokov...tak sa bude tradicia opakovat :grinning: ...bola zlatucka ked som jej povedala ze budem mat babatko.....som jej to povedala vcera...a az plakala od radosti
1. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, zlatá :slight_smile:

ja tiež veľmi túžim potom aby sa moja babka s dedkom ešte dožili bábabtka, aj v mojom brušku aj ked bude na svete, lebo mna vychovali vieš, :wink:
1. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretože ked ja som sa narodila tak nasi dali mňa babke do náručia v perinke, tak to chcem zachovať tradíciu :wink: a veľmi túžim po bábu v brušku a neskor aby som jej ho mohla dať do náručia, to by som bola najšťastnejšia aj ja aj moja babka :dizzy_face: bud pravnúčik alebo pravnučka
1. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ona mna...viac menej....som jej prvorodena vnucka....sme len traja.... a ja mam uz len ju....kedze z ocinovej strany som babku ani nepoznala a dedko zomrel v maji......
1. okt 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež prvorodená z 5-tich vychovávali ma do mojho 1,5 roka :slight_smile: to je z mojej mamky strany su super, sem tam ju voláme naša Babička ako tá z Boženy Němcovej, a deduš večerníček dedka, mňa niekedy sesternice volajú Barunka :slight_smile:

z ockovej strany som im bola len na príťaž ked som sa narodila, za to moju sestru maju radi babkovci z ockovej strany, tak sme si babky podelili, z ockovej je sestrina z mamkinej moja, moju sestru ľúbi rovnako rada (aj ked ja som ich najoblubenjesia) moja sestrička to nepocitťuje a tak je to naopak
1. okt 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok