• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
lopez pekna tabulka

ostatne co ste neposlali?? :frowning2:
4. okt 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som akurat poslala.... :wink:
4. okt 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, spracujem :slight_smile:
ako sa inak mavate ? ....ja som dnes nejaka ospata a aj drahy akurat zaspal na gauci :grinning:
zacala som si merat BT a uvidim, ci to bude na nieco :angry:
4. okt 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cakame navstevu
inak je u nas hrozna tma
ja meriat nemozem, lebo jeden den vstavam do roboty o pol 5, a na druhy mam volno a komu by sa chcelo vstávat :grinning:
4. okt 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe, no ja som si dnes este len 4.den merala.....a samozrejme som si musela dat budika, ako ked vstavam do roboty :unamused: .....ale o to lepsi pocit, ze este mozem dalej spat :grinning:
4. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera, si tam :wink:
4. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam ten pocit, ked ma nieco zobudi cez volno tak niet nad ten pocit ze este mozem znova zalahnut :slight_smile:
4. okt 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiež s manželíkom dajaký ospalí, on síce pracuej do roboty a ja pozerám rozprávku, keď si pamätáte Cesta do praveku :wink: a potom pôjdem upiecť bábovku :dizzy_face:
4. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nejaká žravá dačo sladké by som zjedla, tak preto odem robiť tú bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás stále prší
4. okt 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debata skoncila? akurat som sa chcela pridat.. potrebujem dobru naladu ;) som stara korcula..a snazilka uz skoro rok ;(
4. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, mala som robotku....tak ja si kukam do mikroskopu a uz tam je celkom pekne papradie,a aj podla hlienu bude asi zajtra ovulka :wink: ale poistili sme to aj dnes pre istotu :wink: ahoj tasnim....vitaj a prezrad nieco o sebe....uz aj nieco riesite?
4. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tasnim vitaj a prajem skore otehulkovanie :wink: , stará korčuľa v snažilkovaní,že 1 rok, nám tiahne už na 3,5 roka :angry:

sorci teším s tebou na ovulku :wink:
4. okt 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát mám v trúbe bábovku a annánasový koláčik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila zemlovku a jablsnik...takze sladky vikend mame.... :grinning:
4. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my väčšinou síce pekávam (odkedy máme trúbu) v nedeľu (chem z toho urobiť tradíciu) bublaninu ale nemám mliečko, posledné sme vypili na raňajky, a do toho hnusného počasia sa mi nechce obliekať aj keď je Lidl blízko :grinning:
4. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som sa vcera zasobila celym kartonom....mi sme nadrzani na mlieko... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby
4. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci aj my milujeme mliečko, a keď už dochádza hlásim manželíkovi "Hlásim vyhynutie ľudstva a nášho rodu opakujem , Hlásim vyhynutie ľudstva a nášho rodu, toto nie je cvičenie" :grinning: :grinning: ale dnes som mu zahlásila pri raňajkách "Krajina pustne, došlo všetko mliečko, ľudstvo uhýna" musíme čím skôr kúpiť mliečko lebo neprežijeme :wink:

ahoj cukrík :wink: ako sa máte vy traja?
4. okt 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: marlen si ma pobavila :dizzy_face: cau cukrus...kdeze si bola?
4. okt 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci ale takto je :wink: drahý sa smeje vždy som ňa , že mám dve budúce mliekárne fajnučke takže naše bábo nebude hladoš, a vycucká všetko :grinning:
4. okt 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marlen...aky traja....mam len jedno miminko :sweat_smile: teda aspon to tak vyzeralo

ahoj sorci...sme u nasich tak len tak nakukujem
4. okt 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík 1. ty
2. bábatko
3. manželík = 1+1+1 = 3
4. okt 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem marlenka.. 3,5 roka? waw..ja uz popol roku bola psychicky dole.. manzel miluje deti tak som uz na neho utocila otazkami,ze co ak nebudeme mat nikdy a tak ci nechce rozvod.. nastastie mam mudreho muzika spytal sa ma ci mi sibe.. hehe..a asi mal pravdu..
autor
marlen....jaaaj...blik :grinning:
tasnim a uz ste boli aj po doktoroch?
4. okt 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sorciera..konecne minuly mesiac..dlho sme cakali na termin ;) totiz som v anglii..a tu robia vysetrenia az po roku snazenia...zistili nieco s ovulaciou
4. okt 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloooo...kde ste?????
4. okt 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík aspoň, že ti došlo :slight_smile:

tasnim, presne ako ja tiež som mu davala otázky ako ty, tohoto typu a on na ňa pozrel a poveda "Vždy ťa budem milovať láska moja" :dizzy_face: a bábatko príde a keď si spomenieš na tieto otázky na mňa budeš sa za nic hambiť, kým ja budem objímať v náručí teba a naše bábo
4. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík ja som tu len odbieham k rúre a by mi neprihoreli koláčiky :grinning:
4. okt 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok