Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
7. okt 2008

lopezka vidis to ma nenapadlo kuknut daco 😕 😕

sorciera24
7. okt 2008

baby, ste sa mohli aspon vrhnut na muzikov ako ja... 😉

lopezka
7. okt 2008

evi, no keby siel konik, na panelak kaslem 😀
chcela som si nieco precitat o tom, ze ked som mala ovulku priblizne cez vikend a teraz beriem antibiotika, ma to nejaky suvis, keby sa nahodou zadarilo 😒 nevies mi poradit?

lopezka
7. okt 2008

sorci, ja mam teraz zapal mocovych ciest, takze sex je bohuzial momentalne to posledne, na co myslim ☹ uz nech mi to prejde 😠

eva7780
7. okt 2008

praveze od nudy som sa s muzom trosku pochitila,tak hned nebudem po nom skakat 😀 😀

cukruska1920
autor
7. okt 2008

sorci...neblazni.....chudacik uz sme sa netoto vyse mesiaca 😀 ale co uz ked nemam chut

sorciera24
7. okt 2008

lopezka, aj ja som mala ovulku cez vikend 😉 mozno sa ti a antibiotikami podari skor 😉 a vplyv to nema....nemusis bat

lopezka
7. okt 2008

sorci to fakt nema vplyv ? 😕 som mimo, lebo som pozerala na pribalovom letaku a vraj tehu by to nemali ......akoze niesom este, ale som sa bala, aby to neublizilo, keby sa nam nieco podarilo 😒
takze vo vseobecnosti, pokial nemam potvrdenu tehu, nemusim sa bat ziadnych liekov? 😒

cukruska, chudacik 😀

cukruska1920
autor
7. okt 2008

lopez.....co narobis....obe ruky ma zdrave tak co 😀

eva7780
7. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorciera24
7. okt 2008

lopez, az po dnoch od oplodnenia sa plod napaja na krvnu sustavu matky, cize potom je to uz riziko, ale kym este ani nevies, ci si alebo nie, tak pohoda, detto s alkoholom... 😉

lopezka
7. okt 2008

cukruska, no ja to mojmu tiez niekedy poviem, ked som chora, alebo tak ...... ale vraj to neni ono .....no este si budu vyberat 😀 😅 😀 😅 😀

kvetka25
7. okt 2008

no to sme sa rozpisali 😀 ja som sa sprchovala

cukruska1920
autor
7. okt 2008

lopez....ale moj ani nejak do mna nesturcha ze by chcel.....povedal ze sa boji kvoli babu....uvidime neskor....este 4 tyzdne a najkritickejsie obdobie mame za sebou

sorciera24
7. okt 2008

kveti, cau...aj ja som sa xcela ist sprching...ale akonahle som zistila, ze kon uz ide...tak frciiim... 😀

lopezka
7. okt 2008

sorci po kolkych dnoch? 😅

cukruska1920
autor
7. okt 2008

sorci bude smrdet... 😝 😀

sorciera24
7. okt 2008

jaaj, ja koza....nebol pusteny num lock...po 40dnoch.... 😉 cukrus, nebudem.....uz bezim 😉

kvetka25
7. okt 2008

sor mne dlho schnu vlasy a rano mam vybuch 😀

sorciera24
7. okt 2008

kvetka, ja tak isto.... 😉

cukruska1920
autor
7. okt 2008

sorci...tak chod lebo uz to citim 😀

lopezka
7. okt 2008

cukruska, super ze je taky ohladuplny 😉

ja uz som osprchovana, uz som cista a nesmrdim 😀 😀

sorci diky moc za info, budem kludnejsia 😅

kvetka25
7. okt 2008

sorci takže po 40 dnoch no že nam to upresnila 😀

inak ja cakam ms od soboty a nic 😨

cukruska1920
autor
7. okt 2008

lopez...ale hej...je....zachvilu mi ide ordinejsn tak vas opustim

lopezka
7. okt 2008

kvetkaaaaa 😅

kvetka25
7. okt 2008

co jeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

lopezka
7. okt 2008

cukruska, paa 😀 ....ja idem az 8,15 na CSI 😅

lopezka
7. okt 2008

kvetka, tak preto si mi ty trubka nenahlasila datum poslednej MS, cooooo ? 😀

kvetka25
7. okt 2008

jaaaj asi som zabudla inak posledna bola 6.9.

lopezka
7. okt 2008

baby inak ja odkedy si meriam BT....t.j. od 1/10, tak furt si pozeram na konikovi, ako by mal vyzerat ten vitazny 😅 , uz mi z toho asi sibe 😒