• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
no ja som tu :grinning: a cakam na niekoho :grinning:
9. okt 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme 2 :wink: som este v teme grafy BT....som tam 1 hodila....moj 1. :grinning: ....ja sa v tom totiz vobec nevyznam :frowning2:
9. okt 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja sa v tom nevyznam :frowning2: ale nic si z toho nerob
9. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka ved nerobim :sweat_smile:
co inak? aky si mala day ? :sunglasses: ....ja mam teraz v robote dost fofry :frowning2: buduci tyzden mame auditorov, takze hura hura :unamused: ....ale tesim sa na vikend, idem k segre a ta na 1/2 rocne babo....tak sa idem vyzit :grinning:
9. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik kvetka .....nic nove ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja s poho bola som na svadbe :grinning: no dnes sa vydala spolužiacka zo strednej :sweat_smile:
a ja nemam nic nova ked budem tak napišem OK? a kde pracuješ? :slight_smile:
9. okt 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na financnom oddeleni :angry:
9. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co nepaci sa ti ked taky vyraz?
9. okt 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, prave veceriam rozok s nutelou a o chvilu ideme do ke na letisko pre kamosa, inak ja milujem letiska tu ich atmosferu, viem ze pisem trocha odveci sorry :sweat_smile:
9. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, mna to celkom bavi ....len ma nebavia vselijake tie terminy a nervy s tym spojene :frowning2: ako pisem auditory, potom kazdy mesiac uzavierky, ze tam pomaly aj nocujem a pritom okrem uzavierok mame aj kampane, takze stale nieco iba uzatvaram :grinning: ale inak pohoda.....ty si tusim ucka, ze ? :sweat_smile:
9. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe na com ficis ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som teacher :slight_smile:
9. okt 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka a bavi ta to ? :slight_smile: ja sa priznam, ze mna by to asi nebavilo, nemam dobre nervy, ked nieco vysvetlujem a ten druhy to nechape :grinning:
9. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja vas len narychlo pozdravim, lebo ide ordination :wink: lopezka, inak aj ja som ucka :slight_smile: a mam velmi rada svoju pracu :slight_smile:
9. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes ficim na BMW X5, nio iba som vam chcela popisat moj momentalny stav a co porabam,
uz ma zacinaju pobolievat prsia tak hadam mrcha pride konecne
9. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci ved ja nevravim, ze je to nezaujimava praca....ja ju praveze obdivujem.....len pisem, ze ja by som na to nervy nemala :wink:
9. okt 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mna nejak zacali tento tyzden pobolievat prsa.....aj ked neocakavana MS este daleko :frowning2:
9. okt 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez, ved ja som to ani tak nepochopila :wink: ja len vravim, ze mna ta praca velmi bavi a som rada, ze pracujem s detmi :wink:
9. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe woaw :sweat_smile:
9. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez niekoho nemohla ucit alebo vysvetlovat, a keby to on nechapal tak sedim za vrazdu :slight_smile:
9. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe, ved ja detto :grinning: :sweat_smile: presne ked novej kolegyni neco nahodou vysvetlujem a ona nechape....no konec :sweat_smile:
9. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je pravda, na to treba nervy...alebo ist medzi nadpriemerne intelignente deti, ktore to budu vysvetlovat vam, nie vy im..... :wink: :grinning: .....mne stacia moji zlati inteligentni gymplaci :wink:
9. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ked praca s detmi, tak s malymi.....to zboznujem ......myslim ze na tie mam dost velke nervy.....hlavne na otazky PRECO :grinning: :grinning: :grinning: .....segra ma synceka, co bude mat 5 rokov a uz je veeeeeeeelmo zvedavy :wink:
9. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes su deti strasne mudre a aj tie menej mudre su este viac mudrejsie
9. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este praca s babatkami, ci batolatami .....mnaaaaaam :grinning:
9. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez rada tie mensie,s tymi mam tanecne kruzky, ale ked som xcela ist na VS, tak ucit potom uz tie starsie a nelutujem , ze som na gympli.... :slight_smile:
9. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci a nemas problem s autoritou, ked su to uz stredoskolaci ? :unamused:
9. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sa chcela to iste opytat
9. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, stacilo si len vytvorit pravidla, ak ich porusia, bude trest :wink: takze si nedovolia ....ok, idem ja :slight_smile: majte sa
9. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja lubim všetky deti bez rozdielu kazde je take svojske :slight_smile:
9. okt 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok