Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
3. aug 2008

tak sme neuspesnom IVF-KETE.tak idem piatok.
ak vsetko pojde dobre tak na buduci mesiac zacnem ivf ak sa nieco nepokazi a ak na sone nebude nic zleho a este co povie doktor

akatka
3. aug 2008

tak to celkom presne trafili... mne to vzdy vyjde na 11DC a folik ma 16-18mm... a tiez kazde dva dni skusame, pokial teda to ide... ale nic..
neviem ako tento cyklus, vsetko sa mi po.... herpes na puse, krce v podbrusku, ospalost... co nedavam ako tehotenske priznaky, len ci na mna cosi neleze
😖

mirip
3. aug 2008

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

sorciera24
3. aug 2008

tak drzim palceky...neboj, nesmie sa pokazit...zacina sa nova etapa....ta lepsia 😉

akatka
3. aug 2008

este mi lekar vravel, ze vajicko narastie za den asi 2mm
😕

kuspitka
3. aug 2008

tak verim ze hej.tak pokial budu peniaze tak pojjdeme dalej a ak nebudu tak prestavka

cukruska1920
autor
3. aug 2008

akat....som mala vtedy ovu 23DC a tento som este ani nemala....akoze neviem co budem robit s tymi cyklami...ved to je hrozne taketo dlhe.... a to s tymi vecami ani nehovor....mi sa teraz tiez nesnazime 😒

akatka
3. aug 2008

idem do tej sprchy babulky 😉
mozno sa este vratim, ak nie tak dobru nocku a zdar snazilkovaniu 😀 😵

sorciera24
3. aug 2008

ved to, ked vsetko to teraz stoji, ale ked to bude stat za to...co verim, ze bude.... 🙂

sorciera24
3. aug 2008

cukru a ake mas dlhe cykly?

akatka
3. aug 2008

ja mam praveze cykli pravidelne... a to ma stve, ze to nejde... SPG je vraj celkom OK, este nas caka jeden kontrolny 😒

cukruska1920
autor
3. aug 2008

sorci....najdlhsi som mala 45 dni....a teraz som 25DC a este nic...chapes to?

akatka
3. aug 2008

cykly tvrdeeee Y, boze aka hrubka!

mirip
3. aug 2008

neboj cukrík sa to upraví teraz je to možno aj stresom...choroba atd.

kuspitka
3. aug 2008

ach dievcata neviete preco po mrche mam stal hnedy vytok?

miss_shy
3. aug 2008

ahoojky snazilocky 😵
cukrusik vdaka za normalnu teeemu, zelam nam vsetkym skore otehulkovanie.

miss_shy
3. aug 2008

ahooj cicaaa 😵 konecne som sa na chvilu dostala k pocitacu.

mirip
3. aug 2008

ahoj miss

kuspitka
3. aug 2008

ved to ze tato tema tu chybala

ewwe
3. aug 2008

veru normalna tema, aspon tu nik nepise o tom ako casto serie, sorry za vyraz

sorciera24
3. aug 2008

cukrus, wow, to som este nikdy nemala, ja som este nikdy nemala ani 30dnovy cyklus 😕

sorciera24
3. aug 2008

kuspi...a ako dlho ho uz mas?

miss_shy
3. aug 2008

cukruska ja som mala raz 60dnovy (mozno si pamatas) a doki povedal ze to mohol byt anovulacny cyklus.

ewwe
3. aug 2008

kuspit a neni to akoze koniec ms?

ako sa pocita cyklus? od prveho dna ms do toho nasledujuceho prveho dna????

cukruska1920
autor
3. aug 2008

ahoj miss....no sak sem chodia normalne babenky tak preco nie normalna tema 😀

ewwe....preboha...a to kde sa pise? 😕

sorci....tak to si natom lepsie...som pocula ze na upravu je dobry femigard tak skusim zohnat

miss_shy
3. aug 2008

ewwe myslim tak celkovo tu sa citim fajn 😵

sorciera24
3. aug 2008

aj duphaston fraj, ja som ho kedysi za mladi mala...ale to som mala opacny problem...prilis kratke cykly...okolo 21 dni

kuspitka
3. aug 2008

sorciere uz 7den vcera mi mala koncit.
ewwe toto som este nemala-

miss_shy
3. aug 2008

sorry ewe to malo byt pre cukrika 😀

miss_shy
3. aug 2008

musim zajtra najst nejaku foto, sa mi to tu pletie 😀