Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
11. okt 2008

ja som pred chvilou dovenčila

sorciera24
11. okt 2008

baby 😕 vy normalne zijete nocnym zivotom 😕 to len ja som take deculo, co potrebuje tolko spanku....? 😀

lopezka
11. okt 2008

"moje" dieta na dnes uz spinka, tak uz mam fraaaj 😉

lopezka
11. okt 2008

sorci vobec neee, ja som normalne tiez stale ochrapana, ale dnes som si cez den hodila slofika tak hodku a pol, takze teraz sa mi moc nechce......ale kebyze zalahnem, tak spim 😠

lopezka
11. okt 2008

woaw, mam recept na hromadne umlcanie 😀 😀 😀

jerryjanka
11. okt 2008

lopez som tu len som kukala tehotenske grafy a hladala nadej 😅

jerryjanka
11. okt 2008

lenže ja som tak zvyknuta chodiť spať okolo jednej aj ked teda dnes sa mi už drieme
ale zato vstavam tak o 10 😀

jerryjanka
11. okt 2008

oki tak dobru nocku 🙂

sorciera24
12. okt 2008

ahojte, na mna uz bolo vcera neskoro....prepacte.....kvetkaaa, no co? testla si? 😉

kvetka25
12. okt 2008

ahoj sor a je tu ešte niekto?? 😕

ewwe
12. okt 2008

cafko

kvetka25
12. okt 2008

caf ewwe ako sa mavas? 🙂
sor ty si kde zdrhla?? 😕

lopezka
12. okt 2008

ahojteee 😎

ewwe
12. okt 2008

mam sa fajn dlho som si pospala
vy ako?

lopezka
12. okt 2008

ja som dnes spala len do pol deviatej a som nevyspata 😒 vecer som isla dost neskoro na mna ....azz pred polnocou, ale segriny navsteva bola dost hlucna, tak som dlho nevedela zaspat 🙄

lopezka
12. okt 2008

ewwe ako MS? klasicka se vsim vsudy ? 😒

lopezka
12. okt 2008

zase som to tu umlcala ? 😒

ewwe
12. okt 2008

no ano, aj som musela o 5 do sprchy lebo som spala na chrbte a sflakatela som 😖
v tv uz idu vianocne inspiracie 😀

sorciera24
12. okt 2008

kvetka, varit som zdrhla 😉 ...no ved sa pochval, ako?....nenapinaj....testla si? 🙂 caute baby, varim obed, tak len kukam , co mate nove...

ewwe
12. okt 2008

nie lopez to moj internet este asi spi 😠

ewwe
12. okt 2008

ahoj soc, ja dnes nevarim ideme k nasim tak naco? 😎

inak ked som sa teraz zamyslela vobec neviem ake darceky kupim ale vobec, ked kazdy vsetko ma
a hlavne mojmu, ved ja ani neviem co by som chcela pre seba, samozrejme okrem mimi,

sorciera24
12. okt 2008

ewwe, aj ja som vcera kukala, lebo prisiel letal z tesca uz vianocny....tak reku, uz by bolo aj nacase.....ale asi si kupime len take drobnosti a dohodli sme sa, ze take vacsie dary kupime po Vianociax, vtedy sa to bohovsky oplati....minuly rok sme tak urobili....rodine samozrejme nakupime pred Vianocami 😉

kvetka25
12. okt 2008

sor aj ja odbieham varit 🙂 ano ..... 😀

sorciera24
12. okt 2008

a?...kveti //? 😨 😲

lopezka
12. okt 2008

kvetka no ako teda ?????? 😅

ewwe
12. okt 2008

no kveti a cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

sorciera24
12. okt 2008

kveti povedz, lebo sa mi rozvaria zemiaky 😉

lopezka
12. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 nas napina jak gumu na gatiach 😅

kvetka25
12. okt 2008

// 😀 😀 😀 😀

ewwe
12. okt 2008

isla miesat obed