• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
sor odchadzam papa
12. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez, ako sa Ti darí s meraním? Už Ti aj niekedy vyznačilo ovulku ? Videla som vynovenú tabuľku - sme sa rozrástli -
12. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa kveti, inak lopez, ked budes upravovat tabulku, tak prezyvka je s tvrdym Y :wink: sorry, ze ta opravujem, ale mne ako slovencinarke, to bije do oci :wink: profesionalna deformacia....ach jo, co uz :grinning:
12. okt 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj rozrastli, aj nie :frowning2:
mimuska, idem skopcit graf, aspon mi povies, co si o tom myslis, yo ?
12. okt 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera :angry: :angry: :angry:
co som bola ozrata? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj, opravim, nejak som si to neuvedomila, mne tam ide o ine udaje :sweat_smile:
12. okt 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, ako v poho, ti vravim, ze mne uz sibe z roboty a pritom kolkokrat sa stane aj mne, ze spravim taku hlupu chybu :grinning:
12. okt 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, len teraz cez vikend som si nemerala, bola som na vikend mimo domova a nechcelo sa mi tam brat teplomer :grinning:
12. okt 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera :grinning:
sorciera tu nemusis opravat chyby
lopezka fertilityfriend môj počítač nemá rád. Nedá sa mi otvoriť stránka. A môj mangel má stále čas s tým niečo urobiť. Nevieš to dať do albumu ako obrázok?
12. okt 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci opravene, spokojna ? :grinning:
12. okt 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, myslis ten moj graf?
12. okt 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno graf a keď náhodou používaš aj wunschkinder tak daj ten.
12. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, je to tam.....ale pozri rychlo, ja ho pak zmazem, je to tam leeeeeeeeeen for you :grinning:
12. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som, môžeš zmazať. Prečo tam máš tie prázne guličky, merala si neskoro ale bol iný problém?
12. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to bolo merane v iny cas, ako obvykle .....meriavam si o 7 rano.....a 1 den som isla k lekarke, tak som si merala uz o 6 .....a dalsi den som mala dovolenku a zaspala som, tak som merala neskor :grinning:
inak akurat ked som mala ovulku som dostala ten zapal mocovych ciest, takze sex tam nehrozil.....ak je ten datum ovulky smerodatny, tak sex 2 dni predtym asi nemal sancu, ze ? :frowning2: :frowning2:
12. okt 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka nesmúť, nedá sa na to spoľahnúť na 100 % . A 2 dni nie sú až také nereálne.
Čo keď to teraz vyjde, normálne mi to dodá trošku nádeje, že aj po 30. netreba čakať neviem ako dlho.
ešte 8 dní a môžeš testovať - a pošli dobrú správu, OK ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda mimuska, ty si mi ale optimistka :grinning: :grinning: :grinning: no bodaj by tvoje slova boli svate :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja som to uz vzdala, kedze som bola chora a brala som aj ATB ...reku, skusime next cyklus.....no ale ved uvidim o tyzden :wink:
12. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopez pozri ff je len program, takže nevieš úplne presne. A možnože máte odolných plavcov :sunglasses:
Si vygoogli koľko vydržia
12. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mima, mala si dnes na obed ftipnu kasu ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. okt 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim o tyzden, aki su to plavcovia, ci doplavali, alebo sa utopili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no uz ma moj drahy odtialto vyhana :frowning2: snad sem este nakuknem :sweat_smile:
zatim papapaa :wink: a nech ti ten optimizmus vydrzi :sweat_smile:
12. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste vsetky :confused: ?
12. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď ti stačím ja :sunglasses:
12. okt 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasnacka..nie som vyberava? :grinning:
12. okt 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to tu frčí :slight_smile:
12. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už 6537 príspevkov, si dobrú tému založila :wink:
12. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved aspon niekedy..co robis? ja cakam na osmu a pojdem pozerat slovensko ma talent
12. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nič neche, idem si sušiť vlasy a tak... Ešte si niečo prichystám do práce. A jedným očkom mrknem aj na TV. Zajtra idem na kontrolu - už tam chodím jak na klavír. Máme vynovenú tabuľku :unamused:
12. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi.....ak to bude stat zato...tak je to len dobre
12. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok