Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
14. okt 2008

fabya no ja sa este ani nesnazim ale snazim sa dat nejako do poriadku, uz som cela zdrava len ta alergia ale ta je v lete na nejaky pel 😠

ewwe
14. okt 2008

jerry aj mna to napadlo 😉
fabya a ved prezrad este nieco o sebe, o nas sa dozvies viac v nasej tabulke ma ju lopezka v albume

fabya
14. okt 2008

aha...no vies, ono je to tak, ze aj ked sa snazis dat do poriadku, nikdy asi vsetko nevychytas..ako my, tiez som sa snazila, trosku lepsie stravovat, prestala som fajcit, zacala brat vitaminy a vidis...hned na zaciatku snazenia sme ostali chori obaja...nie ze by to bola nejaka tragedia, aj tak som vedela, ze sa hned nezadari, ale aj ked sa snazis vsetko vychytat, nikdy si nemozes byt ista ze je u vas vsetko v poriadku...nie ze by som ta isla lakat, ale ja si hovorim aj take, ze nie som ani prva a ani posledna, ktora sa chysta byt tehulkou, a vynosili a porodili aj ine zeny, ktore ani nevedeli ako ostali v tom a maju zdrave deti...

a co povedal doktor na tvoju alergiu? Moze to byt nejaky problem?

jerryjanka
14. okt 2008

jej ja som sa tiež snažila planovala - a bolo mi to viete načo? nahovno
teraz už viacmenej nechavam plynuť čas - snažim sa nejaky cyklus si najsť - teda myslim harmonogram jedal aby som ešte viac nepribrala
vitaminy niekedy acidum folicum asi tak 3x tyždenne
inak na to kašlem - nema to velky vyznam - už ma to po tych mesiacoch nebavi 😖

ewwe
14. okt 2008

nie ziaden problem alergia a tehotenstvo , ako hovoris otehotneli zeny co sa vobec nijako nepripravovali, ja to tiez nejak neprehanam iba som si urobila preventivne prehliadky, co by som musela ci chcem ci nie, a s tou alergiou sa mi to z roka na rok zhorsuje tak som sa dokopala, nie kvoli snazeniu ale kvoli sebe, ja este stale fajcim, ale niesom tuhy fajciar, nejak ani sa nechystam prestat 😉 az ked budem tehu

ewwe
14. okt 2008

jerry ja som tiez kupila tu listovku a hadaj kolko som uz uzila??

ani jednu 😅 stale zabudam

fabya
14. okt 2008

no co ti poviem, aj ja som na to isla tak, ze ked budeme mat svadbu, co je uz mimochodom rok dozadu, tak prestanem, potom po troch mesiacoch som nevydrzala, tak som si zase zapalila, ale to sme si povedali, ze este nechceme baby, tak ze ked budeme chciet tak tri mesiace pre tym, ako sa zacneme snazit, tak prestanem, samozrejme, prisli tri mesiace, aj tak som si obcas zapalila...tak som si tiez povedala, ze ved ked otehotniem tak prestanem uz uplne...a to uz samozrejme dodrzim, ale ked nie som, tak si tiez obcas zapalim...ozaj, tebe asi nerobi dobre to fajcenie na tu alergiu, vsak?

ewwe
14. okt 2008

nejak mi to neprekaza, mozno ked mi je fakt zle ze vela kycham a svrbi na podnebie tak trochu, ale ja mam sezonu od maja do zaciatku augusta

jerryjanka
14. okt 2008

ewwe ja už to nekupujem tatovi to predpisuju a to je ta silna taka
tak mu kradnem z toho ked si spomeniem 😀

ewwe
14. okt 2008

jery 😀 aspon usetris

a co je to acidum ...

ewwe
14. okt 2008

fab kolko mas rockov? ked sa mozem opytat

jerryjanka
14. okt 2008

acidum folicum - kyselina listová

ewwe
14. okt 2008

to fakt idem sa mrknut na moju krabicku

jerryjanka
14. okt 2008

ja papam taku čo je len na predpis tu ti v lekarni nepredaju 😀

fabya
14. okt 2008

mam 27...

ewwe
14. okt 2008

ja som taka ťapa, na mojej pise acidofolan 😅 plus je tam zelezo a vitamin B12, musim si to dat pod oci aby som nezabudala brat

ewwe
14. okt 2008

jerry ty okradas stareho cloveka 😀 😀

fab tak to patris presne sem my sme tu taky vekovy priemer, take zrele rozumne baby 😉 😀

fabya
14. okt 2008

baby ja som zaciatocnicka, takze teraz taka technicka...aj vas pokazde ako napisete hodi na zaciatok? Uplne von, a zase musim ist az na koniec tejto temy?

fabya
14. okt 2008

takze aj vy mate asi tolko co ja?

ewwe
14. okt 2008

fab ano hodi ta to na nazvy vsetkych tem ale ty klikni na posledny prispevok v teme, najdes ho za nazvom temy na konci v tabulke

ewwe
14. okt 2008

ano ja mam 25 ale vrat sa o par stranok najdi si lopezku alebo pockaj ked tu pride a kukni do jej albumu mame tam tabulku a tam su o nas udaje ked chces posli jej do ip aj svoje a budes aj ty v tabulke

fabya
14. okt 2008

ahaaaa...diky za radu..sa mi to zdalo nejake zlozite, tak som vedela, ze je urcite aj jednoduchsi sposob...

ewwe a vy sa kedy chcete zacat pokusat o babatko?

ewwe
14. okt 2008

no ja som sa dala ockovat proti rakov. krcka maternice a dr. mi povedal ze az od januara, ale zas iný hovoria ze mozem po 1 cykle, tak neviem pockam este na dalsie vyjadrenia od dr. poslednu vakcinu som dostala v septembri ale asi zacnem v decembri alebo po novembrovej ms

fabya
14. okt 2008

tebe by to asi aj viacej vyhovovalo, nie? keby si rodila az po lete - teda kritickom obdobi pre teba...

ewwe
14. okt 2008

pomoooc mna tu chce znasilnit moj pudlik, chce moju ruku a chce trkat, ale je to sucka 😀 to je sexualne obtazovanie 😀

fabya
14. okt 2008

no mozno ti chce pomoct s pripravou na babatko, aby si vedela co a jak 🙂

ewwe
14. okt 2008

no alebo pred ale to uz by som nestihla, ked budem mat velke brucho a budem tolko kychat tak si vyvolam hned aj porod, alebo budem zavreta v byte a ziadne kvety a stromy

ale ja by som chcela jarne alebo letne dieta

ewwe
14. okt 2008

ona je taky psychopes 😀 ju stale napadaju take sialene veci

fab a uz ste vyzdraveli? kedy sa do toho zas pustite

fabya
14. okt 2008

no prave dosiel manzel s tym, ze bol dnes u doktorky a povedala mu, ze tie lieky co papal, uz nemusi, ale dala mu ine...takze asi pokracujeme az po buducej ms...

sorciera24
14. okt 2008

ahojte, som tu zas na skok, kym ma muz prestavku medzi pracou... 😉 😀 ahoj fabya, vitaj medzi nami