Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
17. okt 2008

kvetka ahoj .....to my vsetky 😔

a Ty ako? dufam, ze vsetko v poriadku 😅

jerryjanka
17. okt 2008

lopezka to bol dobry napad 🙂
a ano prišla 😢 😢 😢

lopezka
17. okt 2008

do kelu jerry, a nedosla nejak skoro ? ☹

jerryjanka
17. okt 2008

no došla
nikdy som nemala cyklus 26 dní nikdy
skôr 28 a ked trocha meškala tak 30-34
ale teraz som od ovulky len 9 dní 😢 😢 😢 😢 nechapem to

sorciera24
17. okt 2008

ved kukam jerry, ze co to?...inak mna uz asi tyzden pobolieva brucho, tak, ze raz zacne, prestane, zacne prestane....cele dni....no brutal a bolo to tak aj minuly mesiac, takze tak v pondelok ocakavam aj ja.... 😒 ...kvetka a co moje?....ako sa mas?

jerryjanka
17. okt 2008

ja fakt nechapem uplne som na dne nie kvoli tomu že prišla - to som čakala ale nechapem čo sa stalo 😢
čakala som ju v stredu 22heho mala prisť 😢 😢 😢

lopezka
17. okt 2008

ahoj sorci, vitaj 😉

baby, ja tiez moc nedufam, tiez mam take nejake pocity v bruchu .....do puce, asi je to nakazlive 😒 ☹ 😔

lopezka
17. okt 2008

jerry a nie je mozne, ze je to iba nejake spinenie, mozno silnejsie 😕 normalne silna MS ?

sorciera24
17. okt 2008

a to som si aj pekne odsledovala ovulku....asi sa na to fakt vykaslem.... 😠 jery a nebola si chora, alebo nejaky stres alebo co?

kvetka25
17. okt 2008

sor ahoj no dobre

jerryjanka
17. okt 2008

chora ano ale to bolo ešte na začiatku cyklu mala som hrdlo zapalene nič extremne
stres ani nie nie iny ako ostatne mesiace
lopezka poznam si ms - mne sa nezdalo to že ma už bolia prsia presne ako pred ms a asi posledne dva dni
tak už viem prečo 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sorciera24
17. okt 2008

ze si tu cely tyzden nebola....kveti, ale asi praca + domcek rastie, ze? 😉 a aj to vo vnutri 😉 tak nech aj ostane 🙂

lopezka
17. okt 2008

jerry, mna uz tiez pobolievaju prsia ....ale tie ma nikdy nebolievali .....zacalo to minuly cyklus 😒
najblizsie dni budu v nasej tabulke napinave, ze ? 😅 😠

jerryjanka
17. okt 2008

lopezka no ved ja som čakala že budeme naraz hovoriť či prišla alebo neprišla
tak som začala zle ja no dufam že vy budete mať lepšie spravy

kvetka25
17. okt 2008

sor bola som chora mala som chripku a nemala som hlas tak si predstav v robote ako som ucila 😵

sorciera24
17. okt 2008

ja nemam ziadne priznaky, okrem toho obcasneho bolenia brucha...takze ja som jasna... 😒

jerryjanka
17. okt 2008

kvetka a k dokimu ideš kedy?

kvetka25
17. okt 2008

az 4. nov lebo ma dovcu

jerryjanka
17. okt 2008

to už bude aj srdiečko

sorciera24
17. okt 2008

kveti, to poznam....chripka, teda nic moc, mala si ostat doma.... 😠 ale ja som tiez taka sprosta vzdy, ked ochoriem, aj tak ucim...a potom som bez hlasu... 😠

jerryjanka
17. okt 2008

kveti davaj si na seba pozor teraz

lopezka
17. okt 2008

jerry mozno nas to este zastihne naraz 😠 .....ako sa spieva, vsetci sa zideme raz v jednej posteli 😅 😀 😉

kvetka a ty uz mas nejake priznaky? 🙂

sorci a Ty este nehadz flintu do zita ....ako sa tu niekde na fore pise, tehu priznaky su niekedy navlas rovnake ako PMS 😉 😅

jerryjanka
17. okt 2008

baby ja idem dnes som fakt na dne
mam vas rada

lopezka
17. okt 2008

jerry papaa a nebud smutna 😉

sorciera24
17. okt 2008

jerry, oddychni si a niecim si sprijemni vikend....my ideme tlacit kapustu napr. 😀 bude sranda 😝

lopezka
17. okt 2008

sorci, take sme aj my volakedy robievali 😀 😀 😀 sranda to nebola, ale ta domaca kapusta stala za to 😀 😅

sorciera24
17. okt 2008

ako ja sa jej neviem dojest....mam velmi rada kyslu kapustu....a to nielen ako do segedinu, ale ku kazdemu obedu ako priloha, miesto salatu.....a treba aj vitaminky do cicinky, nie? 😀 😝

lopezka
17. okt 2008

ja ju tiez lubim, ale uz ju u nas nema kto robit ☹
si pamatam, ako ma vzdy oziabala noha ......stvoro ponoziek a na to zopar igelitovych sackov 😀 a aj tak oziabalo 😅 .... ale moja mamulienka ju robila najlepsiu na svete 😅 ...tie jablcka som zboznovala 😅

sorciera24
17. okt 2008

my to tak ako cela rodina...ideme zajtra k nasim a chlapi tlacia a zeny kybicuju 😀 sama by som sa do toho asi tiez nepustila... 😉 ...inak si akurat robime pukance a medovkovo-trezalkovy cajik.....konecne vyuzivam bylinky, co som si v lete nazbierala... 🙂

lopezka
17. okt 2008

jejda, sorci, aj ty si taka cajova ? 😀
ja by som tiez chcela, aby mi chutili cajiky ...viem, ze su zdrave...ved aj by som mala z coho robit, moj otec je nadseny zberatel byliniek 😀 ....kopu ludom zaraba cajiky a my to doma nikto nechceme 😀 😅
ja sa ale donutim do pitia caju, len ked som chora ☹ 😒