Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
21. okt 2008

inak lopezka viem si živo predstaviť tvoj koniec roka 😒

lopezka
21. okt 2008

neboj, nebudem sa Ti smiat 😀

lopezka
21. okt 2008

No a aby toho nebolo dost, v praci budem este aj na Silvestra .....zaciname 2.1. normalne na tvrdo ☹ a 3 kralov tiez kazdy rok travim v praci ☹ 😒 takze asi tak 😢

mima263
21. okt 2008

No paráda ☹ .
Idem ešte do obchodu, tak zatiaľ 🙂

lopezka
21. okt 2008

OK mimi, ja pojdem konecne o chvilku domov 😒 ....potom sa ozvem 😉 😅

sorciera24
21. okt 2008

caute, ste tu?....lopez, a dik za film, dosiel vcera 🙂

mima263
21. okt 2008

ahoj , ja som už späť. Ako sa dnes máš?

sorciera24
21. okt 2008

no celkom sa da, ale uz aj ja som dost unavena, potrebujem trochu vypnut, ale ako vas tak citam,...to mam este dobru pracu....ja si aspon cez vsetky prazdniny oddychnem...

mima263
21. okt 2008

No tak to je fajn. A hlavne, že máš svoju prácu rada. (asi si to tu písala. dobre si pamätám?)

sorciera24
21. okt 2008

ano, to ano, aspon v tom mam stastie,ze som nasla pracu, ktora ma bavi...a co ty?

mima263
21. okt 2008

No mňa ani tak nebaví dávať ľudom pokuty 😒
Niekto to ale robiť musí.
A stihla si včera popozerať ten film? Ja nie, dosť som sa tu ešte vykecávala a potom som išla spať. Nenapísala Ti kvetka ako sa má.

kvetka, občas zájdi 🙂

sorciera24
21. okt 2008

no, ale davaj pokuty tym, co si to zasluzia a vtedy je to ok 😉 nestihla, nechame si ho asi az na vikend 😵 kvetus, neviem, pisala v piatok, ze je po chripke, tak dufam, ze v pohode a ukaze sa tu...

mima263
21. okt 2008

no jasné, že len takým 😉
Pekne oddychuj 🙂
telefonujem s manželom, tak veľmi nesíham pri tom aj písať

lopezka
21. okt 2008

ahojte, tak uz som konecne doma z prace 😠

sorci, super ze film dosiel, uz som sa bala, ze som poslala nejaky virus - zabijak 😅 , bo jak som to vcera poslala, nik sa odvtedy neozval 😀

lopezka
21. okt 2008

idem sa poprezliekat, poupratovat riad a pradlo zo susiaku 😠 pak sem nakuknem 😅
piste, nech je co citat 😀

cukruska1920
autor
21. okt 2008

no uz som tuuuuu

lopezka
21. okt 2008

no tak vitaj doma, cukruska 😉 😅

sorciera24
21. okt 2008

haloo, jeej cukruska....ahoj ylatusik, rada ta opat vidim 🙂

cukruska1920
autor
21. okt 2008

dakujem....chybali ste mi ale potrebovala som sa dat trocha dokopy ☹

sorciera24
21. okt 2008

jasne, cukrus, to je pochopitelne...

lopezka
21. okt 2008

cukruska, uz si videla film Sex v meste, co teraz bezi v kine? 🙂 keby si chcela, poslem ti ho ....pozries, trochu odreagujes a tak 🙂 😔

lopezka
21. okt 2008

cukruska, poslala by som ti cokolvek, keby som vedela, ze ti to pomoze.....aspon trochu 😉

cukruska1920
autor
21. okt 2008

lopez....nevidela.....

cukruska1920
autor
21. okt 2008

lopez.....posli mi miminko 😖

lopezka
21. okt 2008

cukruska, prave som si uvedomila, ako som sprosta ☹ ako ta moze zaujimat nejaky blby film, ze ? ☹
urcite to pocuvas z kazdej strany .....ale mne je to naozaj hrozne luto ..... 😔
uz som sa vytesovala, ze sa nam zacina darit a pochytime to postupne vsetky 😅

keby som mohla, naozaj pomozem akokolvek .....ale nie som Pan Bozko ☹

cukruska1920
autor
21. okt 2008

lopez...netrap sa..uz sa s tym zacinam pomalicky vyrovnavat....slzy a beznadej mi nepomozu....musim sa postavit odznova a zacat nove kolo....hrala som sach ale bohuzial priroda bola silnejsia a dala mi mat.....verim ze raz sa mi ju podari porazit a s muzom sa dockame krasnej vyhry

lopezka
21. okt 2008

cukruska a uz aspon vies, co sa vlastne stalo ? ☹ co bol dovod? 😒
jasne, ze to uz teraz nepomoze .... 😢 ale aspon ci vies, na com si .......... 😖

posielam ti aspon takto virtualne hrozne moc sily a drzim palceky 😅

cukruska1920
autor
21. okt 2008

no asi viem ale niesom si ista..... 😠

lopezka
21. okt 2008

ja som to pisala aj miripke ..........a viem, je to bohuzial slaba utecha .........a preto, ze mna to este nepostihlo, nemozem posudit vsetku tu bolest a to okolo toho ...... ☹ 😢 .........ale pokial by to malicke nebolo z nejakeho hnusneho dovodu v poriadku ...... je to asi tak lepsie, nie ? ☹

cukruska1920
autor
21. okt 2008

lopez...hej.....mas pravdu....ocino sa pozna s jednym gynekologom a rozpravali sa o mojom pripade...mu rozpraval ze som brala lieky na toxo a tak.....ja som otehotnela ani nie mesiac po vysadeni a ten doktor mu povedal ze je dost mozne ze organizmus bol este oslabeny z tich antibiotik a ze jednoducho este telo nebolo pripravene na taku velku zataz ako bolo tehotenstvo....tak ja dufam ze to bolo ,,len,, z toho dovodu....v novembri idem na kontrolne vysetrenia na toxo tak som zvedava...