• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
inak lopezka viem si živo predstaviť tvoj koniec roka :unamused:
21. okt 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nebudem sa Ti smiat :grinning:
21. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a aby toho nebolo dost, v praci budem este aj na Silvestra .....zaciname 2.1. normalne na tvrdo :frowning2: a 3 kralov tiez kazdy rok travim v praci :frowning2: :unamused: takze asi tak :cry:
21. okt 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No paráda :frowning2: .
Idem ešte do obchodu, tak zatiaľ :slight_smile:
21. okt 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK mimi, ja pojdem konecne o chvilku domov :unamused: ....potom sa ozvem :wink: :sweat_smile:
21. okt 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ste tu?....lopez, a dik za film, dosiel vcera :slight_smile:
21. okt 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj , ja som už späť. Ako sa dnes máš?
21. okt 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkom sa da, ale uz aj ja som dost unavena, potrebujem trochu vypnut, ale ako vas tak citam,...to mam este dobru pracu....ja si aspon cez vsetky prazdniny oddychnem...
21. okt 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je fajn. A hlavne, že máš svoju prácu rada. (asi si to tu písala. dobre si pamätám?)
21. okt 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to ano, aspon v tom mam stastie,ze som nasla pracu, ktora ma bavi...a co ty?
21. okt 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mňa ani tak nebaví dávať ľudom pokuty :unamused:
Niekto to ale robiť musí.
A stihla si včera popozerať ten film? Ja nie, dosť som sa tu ešte vykecávala a potom som išla spať. Nenapísala Ti kvetka ako sa má.

kvetka, občas zájdi :slight_smile:
21. okt 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale davaj pokuty tym, co si to zasluzia a vtedy je to ok :wink: nestihla, nechame si ho asi az na vikend :dizzy_face: kvetus, neviem, pisala v piatok, ze je po chripke, tak dufam, ze v pohode a ukaze sa tu...
21. okt 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, že len takým :wink:
Pekne oddychuj :slight_smile:
telefonujem s manželom, tak veľmi nesíham pri tom aj písať
21. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som konecne doma z prace :angry:

sorci, super ze film dosiel, uz som sa bala, ze som poslala nejaky virus - zabijak :sweat_smile: , bo jak som to vcera poslala, nik sa odvtedy neozval :grinning:
21. okt 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa poprezliekat, poupratovat riad a pradlo zo susiaku :angry: pak sem nakuknem :sweat_smile:
piste, nech je co citat :grinning:
21. okt 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz som tuuuuu
21. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vitaj doma, cukruska :wink: :sweat_smile:
21. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo, jeej cukruska....ahoj ylatusik, rada ta opat vidim :slight_smile:
21. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem....chybali ste mi ale potrebovala som sa dat trocha dokopy :frowning2:
21. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, cukrus, to je pochopitelne...
21. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, uz si videla film Sex v meste, co teraz bezi v kine? :slight_smile: keby si chcela, poslem ti ho ....pozries, trochu odreagujes a tak :slight_smile: :pensive:
21. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, poslala by som ti cokolvek, keby som vedela, ze ti to pomoze.....aspon trochu :wink:
21. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez....nevidela.....
21. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez.....posli mi miminko :confounded:
21. okt 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, prave som si uvedomila, ako som sprosta :frowning2: ako ta moze zaujimat nejaky blby film, ze ? :frowning2:
urcite to pocuvas z kazdej strany .....ale mne je to naozaj hrozne luto ..... :pensive:
uz som sa vytesovala, ze sa nam zacina darit a pochytime to postupne vsetky :sweat_smile:

keby som mohla, naozaj pomozem akokolvek .....ale nie som Pan Bozko :frowning2:
21. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...netrap sa..uz sa s tym zacinam pomalicky vyrovnavat....slzy a beznadej mi nepomozu....musim sa postavit odznova a zacat nove kolo....hrala som sach ale bohuzial priroda bola silnejsia a dala mi mat.....verim ze raz sa mi ju podari porazit a s muzom sa dockame krasnej vyhry
21. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a uz aspon vies, co sa vlastne stalo ? :frowning2: co bol dovod? :unamused:
jasne, ze to uz teraz nepomoze .... :cry: ale aspon ci vies, na com si .......... :confounded:

posielam ti aspon takto virtualne hrozne moc sily a drzim palceky :sweat_smile:
21. okt 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi viem ale niesom si ista..... :angry:
21. okt 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to pisala aj miripke ..........a viem, je to bohuzial slaba utecha .........a preto, ze mna to este nepostihlo, nemozem posudit vsetku tu bolest a to okolo toho ...... :frowning2: :cry: .........ale pokial by to malicke nebolo z nejakeho hnusneho dovodu v poriadku ...... je to asi tak lepsie, nie ? :frowning2:
21. okt 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopez...hej.....mas pravdu....ocino sa pozna s jednym gynekologom a rozpravali sa o mojom pripade...mu rozpraval ze som brala lieky na toxo a tak.....ja som otehotnela ani nie mesiac po vysadeni a ten doktor mu povedal ze je dost mozne ze organizmus bol este oslabeny z tich antibiotik a ze jednoducho este telo nebolo pripravene na taku velku zataz ako bolo tehotenstvo....tak ja dufam ze to bolo ,,len,, z toho dovodu....v novembri idem na kontrolne vysetrenia na toxo tak som zvedava...
21. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok