Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
22. okt 2008

ved to cukruska....ale my sa moze.
mima zajtra to plati?

cukruska1920
autor
22. okt 2008

kuspi..a kedy budes v nitre?

kuspitka
22. okt 2008

neviem ak muz bude v poriatku ale chcem ist po laparke

cukruska1920
autor
22. okt 2008

no ved potom mi daj vediet a dame rande

mima263
22. okt 2008

áno,platí

kuspitka
22. okt 2008

cukruska to dame rande...este som rozmyslala ze by sme si mohli dat nieco urobkat ako tricka ale slaku nieco take a natom konik 😀

mima263
22. okt 2008

dobrú noc baby, osobitne cukruška, snáď si sa neurazila za to, že som Ťa akože vyhnala

kuspitka
22. okt 2008

mima tak zajtra tesim sa dobru nocku

cukruska1920
autor
22. okt 2008

kuspit....no ved uvidime

mimi.....kedy? 😕

kuspitka
22. okt 2008

cukruska budem raad ked sa stretneme

cukruska1920
autor
22. okt 2008

kuspi...ved aj ja.... 😉

mima263
22. okt 2008

Kedy to bolo presne neviem, len si mala ísť pozerať panelák a ja som sa Tebou rozlúčila štýlom : už Ti ide panelák tak ahoj, alebo také niečo.
Tak dúfam, že všetko v pohode

cukruska1920
autor
22. okt 2008

mimi...to bola asi ordinacia lebo panelak nepozeravam..... 😅 no jasne ze v pohode...ja sa neviem hnevat

kuspitka
22. okt 2008

mima aj fotak prinesiem

mima263
22. okt 2008

aha, tak to asi dávno bolo, teraz ide panelák 😎

cukruska1920
autor
22. okt 2008

idem pozerat modre z neba...tak papa....lasky

mima263
22. okt 2008

kuspi nesranduj, dúfam, že si ma nechceš sfotiť a potom to hodiť na stránku 😕
Až keď budem chudšia dovolím 😉

kuspitka
22. okt 2008

idem aj ja.tak appa.zajtra sa neukazem tak pekni dnik

ewwe
22. okt 2008

ahoj babulky, dnes som sa po dlhsom case zvazila a mam 3 kila naviac a ani neviem kedy sa mi to prihodilo 😅 ale som sa nasrala a chudnem, ved niesom tehu ale brucho mam jak v 4 mesiaci 😠 a rit sa mi tiez rozsiruje

inak vcelku nepodstatna vec moja postava, ked som tu citala ze jedna babenka zahynula s muzom a este bola asi v 6 mesiaci, niekto to do nich naparal, vsetci su mrtvi a vinnik nema ani skrabanec,

co poviete super spravodlivost na tom svete

no nechcela som tu priniest smutok, ale mozte byt skodoradostne z mojich kil 😉 😝

mima263
22. okt 2008

ewwe

ja ešte pozerám panelák, tak som ešte tu. aj ja som to čítala. ☹ Je to hrozné.
Vyzeráš chudunko, takže Ti to určite na kráse neubralo 😉

mima263
23. okt 2008

ahojte, tak vy dnes máte pauzu, či čo? Ja som sa dnes zobudila ráno po 3, že ma príšerne bolí hrdlo. Tak mám super deň.

Ozaj, dnes randím s Kuspitkou a jej manželom 🙂

ewwe
23. okt 2008

cau babuchy co vam dosiel doping???????????

ewwe
23. okt 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaa

ja si chcem s niekym pokecat 🤐

sorciera24
23. okt 2008

cau ewwe, ja som tu...mima pozdrav kuspitkovcov, oni su fajn, aj ja som sa s nimi stretla 🙂

ewwe
23. okt 2008

ahoj no konecne

co mas nove aky si mala den, sem s informaciami 😀

sorciera24
23. okt 2008

nic, zaujimave.....ako vzdy.....a konecne som domrchovala 😉 ....a zajtra idem do BA na skolenie....cize vstavam o 4ej 🙄

ewwe
23. okt 2008

oo nezavidim

ale uz sa mozte zacat odznova snazit 😉

skolenie na co? my sme mali v utorok na euro

sorciera24
23. okt 2008

take podnikatelske vzdelavanie pre ucitelov ekonomiky, nosky a podobnych predmetov.....

ewwe
23. okt 2008

aha tak to je iny odvar

ake mate plany na vikend? v sobotu budeme dlhsie spat, smola kto bude mat nocnu 🙂

sorciera24
23. okt 2008

ideme k svokre na Oravu.... 😒 odbavit si dusicky uz teraz......aby sme od stvrtka mohli prazdninovat 😉