• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
lopi...a ako to vyzera....nech ohmatam :grinning:
15. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah, ani ja som o tom v zivote nepocula, nie si sama :grinning: to sa zisti az ked ides k lekarovi, ze nieco asi nie je v poriadku :frowning2:
15. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi..tak moj to nema....bol v maji na spermiograme a hmatal mu aj vajka :grinning:
15. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, musim to nejako zistit... a ako aj cukruska aj ja som zvedava, ze ako to vyzera nechto tiez skusim :grinning:
15. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, tak to gratulujem :wink: ja nie som odbornik, ja by som to nenasla :grinning: ale doktor ma asi citlivejsie prstiky :sweat_smile: yo a preco mas vysledky az o mesiac? moje boli po 2 tyzdnoch :angry:
15. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi...lebo mne brali krv na viac vysetreni....a vysledky mi povedia az ked budu mat vsetko....mne to brali este v maji a bolo to negativne ale istota je istota
15. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si precitala o tej ureaplazme a uz si namyslam

mozete mi popisat priznaky? :unamused:
15. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka koza
15. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus jasne, aj mne brali viac sterov .....vsetko vratane chlamydii chvaaaaaaaalabohu negativne :sunglasses:
bola som nastvana, ze mi to zistil az teraz, lebo na prehliadky chodim pravidelne a vzdy som bola "v poriadku" :angry: ....ale potom som zistila od kamosky, ze taketo vysetrenie je velmi drahe a preto nie je sucastou beznej prehliadky a lekari ho robia az ked je problem s otehu :unamused:
15. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewi, je to blbost, lebo ureaplazma nema ziadne priznaky, to je ten problem :confounded:
pise sa o nej v novembrovom vydani Zdravie :wink:
15. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi...mne to robila doktorka v maji na preventivke
15. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji ti dite mile za vysvetleni :grinning:
15. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus tak to mas super, moj az teraz po roku :frowning2:
a co je naozaj najhorsie, ze to nema absolutne ziadne priznaky, preto to mozem mat v sebe uz roky a vobec o tom netusim :pensive:
15. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewi, ale mozno ta zapisu do Guin. knihy rekordov, ze ako prva na svete si mala priznaky ureaplazmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi...keby vieme ake vseliake pliagy sposobuju problem otehotniet alebo potraty tak by sa nam z toho vlasy zjezili :angry:
15. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ja chapem, ale kebyze viem, ze nieco v sebe mam, tak to liecim uz davno :unamused: chapes, to je na tom to svinske, ze to zistia a uz moze byt neskoro :cry:
15. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopi :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi to tu uz na dnes konci :unamused: ale som rada, ze sa to trosku opat rozbehlo :wink:
15. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne tak zistili toxo :unamused:
15. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mas z coho cukrus?
15. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to roznasaju macky :angry: a tiez ma ani nenapadlo ze by som to mohla mat....ale uz to nemam..som brala antibiotika...dost tazke
15. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave citam co to vlastne je :confounded: uz viem, preco asi neznasam od malicka macky :grinning:
super, ze si sa toho uz zbavila :wink: a ako ste na tom teraz? kolko treba este cakat ? :angry:
15. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dala vysetrit na toxo na zaklade ze cukrus pisala na konovi o toxo, a zistili ze som ju prekonala a brala som hnusne lieky a som uz ok
15. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus macky na tom maju len 20% podiel hlavne neumyte ovocie a zelenina a surove al. nedostatocne uvarene meso
15. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi...cakame do februara a ked bude vsetko ok tak zaneme... :slight_smile: len dufam ze skoncim az porodom
15. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ewwe...ovocie a zeleninu si umyvam vzdy a surove maso som v zivote nejedla tak z toho asi ee
15. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewi, no akurat som to docitala :unamused: ..... ked to tak citam, tak si myslim, ze ma to nemoze postretnut :unamused: tak dufam, ze ne :confounded: ja som sa so zvieratami nikdy moc nemojkala, mam ich rada.....najviac psov :sweat_smile: ....ale nikdy ich nehladkam, nie to este bozkavat :angry: ked to vidim, je mi zle :grinning:
15. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, a to zistuju z krvi ? je to speci vysetrenie na toxo, alebo to zistia bezne?
15. nov 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lopi....to sa vysetruje z krvi specialnym vysetrenim na toxoplazmozu...mne to zistili na infekcom...

ok...idem brumkat...tak papa :sunglasses:
15. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok