Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
23. dec 2008

ahojte zienky vianocne 🙂 idem sa vam len pochvalit, ze sa babo posnazilo a narastlo uz na 2,5cm 🙂 dalsia kontrola az o mesiac 😒 ale aspon je vsetko ok......tu mate viancone tehu virusy 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
prezite prijemne sviatky, krasne Vianoce a plodte! 😀 😵

ewwe
23. dec 2008

sorci blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, a vsetky virusiky si beriem 😀 😀 😀 😝

lopezka
23. dec 2008

Ahojte baby,
neviem ci vam to preslo na skype, preto posielam este raz 😀

Takto som si pri upratovani zatancovala 😅

http://www.christmasdance.sk/prehraj.php?id=162...

Stastne a vesele kamaratky moje, vela pokoja a pohody, vela sexu ............a nech nam to ostatnym vyjde v buducom roku 😀

Sorci, Tebe moja nech sa dari a malicke rastie pekne tak ako doteraz 😅

Milujte sa a mnozte sa 😉 😠 😀 😅

CMUUUUUUUUUUUUUK

mima263
24. dec 2008

ahojte kamarátky, želám Vám krásne Vianoce 🙂

ewwe
24. dec 2008

ahoj babulky este raz vam zelam krasne vianoce, u nas tak slabo snezi a ja mam taku rozcitlivenu naladu, taku depkovsku, zajtra musim ist do roboty, tak asi preto ☹
dnes mi zacinaju asi plodne dni, tak dufam ze pri tych navstevach si najdeme cas a miesto na snazenie, lebo sme u nasich 😉

pa pa kamosky

mirip
24. dec 2008

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú voľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku. Krásne Vianoce 😉

kuspitka
24. dec 2008

Vonu medu ihlicia dobrot plny stol atmosfera vianocna liek na kazdy bol. Je to cas Vianocny ked stromcek sa ligoce zo srdca prajem Vam krasne Vianoce.

lopezka
26. dec 2008

ahojte baby 😅 ,
ako sviatkujete ? 😠 asi mooooooc dobre 😉 , ked sem ani nezaskocite a nehodite pismenka 😀
no ved dobreeee, oddychujte, sexujte a tak 😀

cmuk 😉 😀 😅 😝

ewwe
27. dec 2008

cau baby tak ako??

ja som od jeziska na svoje prianie dostala orbitrek, a teraz po dvoch dnoch cvicenia som na to prisla ze si treba davat velky pozor co si prajete, poriadny bic som na seba uplietla, ja blba 😀 😝

lopezka
27. dec 2008

ewwe, tak ty mas doma malo vesiakov na saty ? 😀 😀 😀 😝

cukruska1920
autor
27. dec 2008

Ahojte... co vam priniesol ujo Jezisko? ja som asi moc posluchala lebo som dostala veeela darcekov... a aj dve babetkovske veci.... to ako pre inspiraciu 😀 dufam ze sa velmi nezaprasia kym ich budeme potrebovat... ako sa inak mate?

ewwe
29. dec 2008

ahoj cukrus, tak ja som dostala dve knihy, orbitrek, vonavku, sal, hrncek, cinske misky, europenazenku, pyzamo, eurokalkulacku do robory, kozmetiku, a kedze som mala aj meniny tak sladkosti a kvety

lopezka
29. dec 2008

ahojte baby, tak ako? 😅
dnes som bola este doma, ale zajtra uz opat do prace 😠

lopezka
29. dec 2008

evi ty si ale musela posluchat, woaaaaaaaaaaw 😀

ewwe
29. dec 2008

no ani nie to boli darceky od mamy, bracha, svagrinej buducej, a od mojho chlapa 😀 a este od mojho ,,uzasneho,,otca som dostala 1000,. sk,

lopezka
31. dec 2008

ahojte kamaratky moje zlate 😅
ja som prave dorazila z prace 😠 fasa, ani dnes som si nemohla oddychnut 😒 vcera som do pol jedenastej vecer este vypekala, dnes by sa mi uz nechcelo 😀

asi vas tu uz dnes nezastihnem, preto chcem vsetkym zazelat pohodoveho a veseleho Silvestra, vela zabavy, malo starosti 😉 neopite sa velmi 😀 😝 .......a do roku 2009 chcem zazelat zdravie, lasku, vela sexu ....osobnych aj pracovnych uspechov 😉 no a najlepsie na koniec samozrejme 😀 😅 .... vsetkym taketo krasne kolajnicky 😀 // 😀 😀 😀 ......aby sme to medzi nami konecne rozbehli a do konca roka 2009 snad aj kocikovali 😅

CMUUUUUUUUUUUUUUUUK 😉 😎 😀 😝 😅

ewwe
31. dec 2008

ahoj kocky, chcem vam zazelat krasneho silvestra a novy rok plny splnenych priani

o chvilu ideme oslavovat, bude nas asi 30 ludi, chlapci navarili kapustnicu z 1é kil kapusty, som zvedava kto to vsetko poje, asi to odnesieme na namestie a budeme capovat ludom 😀

lopezka
1. jan 2009

ahojte baby 😅
budem sa opakovat 😀 ale nevadi 😅 (ale patri mi 1.prispevok v tomto roku 😝 😝 😝 )
este raz nam vsetkym zelam len to NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ ......a viac uspechov v snazeni, ako ten minuly rok 😀 .... ktory je uz chvalabohu za nami 😉

cukruska1920
autor
1. jan 2009

a mne druhy.... vsetko naj baby 😉

sorciera24
2. jan 2009

zienky, stastny novy rok 2009 prajem vsetkym a hlavne nech vsetky do konca tohto roka mame zdrave babetka 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lopezka
4. jan 2009

ahojte kamaratky 😅
ako sa mate? 😉 ( na 3.strane sme uz dlho neboli ☹ ) ako mate, co noveho?
mlufte a prehanejte 😀 😅

sorciera24
7. jan 2009

halo, halo, kamaratky, kde ste?...uz nechcete snazilkovat?....ja vam xcem poslat tehu virusy a vy nechcete 😠 ked sem nepridete, tak vam neposlem...tak a basta! 😠

cukruska1920
autor
7. jan 2009

ahoj sorci...ale coby nie....my uz sme zacali a teraz 14 ne-cakam mrchu 😀

sorciera24
7. jan 2009

jeeej, cukrus, to je super, tak ste uz zacali 🙂 ...tak vysostne pre teba> TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

cukruska1920
autor
7. jan 2009

dakujeeeeem.... 😵

sorciera24
7. jan 2009

dufam, ze sa podari rychlo.....uz si rada, vsak? 🙂

cukruska1920
autor
7. jan 2009

tak chceli sme zacat az vo februari tak ked sa aj hned nepodari tak nevadi.... teraz sa sustredujem hlavne nato aby som si nasla robotu...uz som poposielala zivotopisy tak uvidim

ewwe
7. jan 2009

cafko baby

akurat som sa vratila od doktorky, mam zapal priedusiek, a marodujem, aspon to ma vyhodu ze nemusim chodit do prace v tejto zime

inak ms mam dostat 9.1 a uz ma zacina pobolievat brucho, necakam ze by som bola tehu, lebo sme snazeniu moc nedali kvoli mykoze ☹

sorciera24
7. jan 2009

Novy rok, novy zivot, nova praca.... 😉 neboj, uz sa ti zacnu ozyvat...a v akej oblasti?....ci kadeco skusas?