Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
25. jan 2009

cukrus ved prave to srdiecko este nieje, aspon naposledy v piatok nebolo zajtra ma asi zasa zoberu na vysetrenie, neviem ale ja citim ze srdiecko tam nebude

mima263
25. jan 2009

Ew ja mám zase taký ciťák, že bude 😉 Tak neboj a pekne lež.

ewwe
25. jan 2009

dobre baby nebudem stresovat, ved zajtra mozno budem mudrejsia, tak mi drzte palce 😵

lopezka
25. jan 2009

ahojte baby, uz som konecne doma 😉

sorci dakujem za virusiky, snad pomozu 😅

ewi a tebe/vam drzim hrozne moc palce, nech to dobre dopadne 😀

mimuska & cukruska ahojte 😀

mima263
25. jan 2009

lopi, tak vitaj doma 😀

cukruska1920
autor
25. jan 2009

ahoj lopi... no tak vitaj doma

cukruska1920
autor
25. jan 2009

baby potrebujem poradit...ako sa dava na notebooku znamienko plus

lopezka
25. jan 2009

cukrus, chcela by si vela odomna, je nemam NTB ☹

cukruska1920
autor
25. jan 2009

do kelu... potrebujem to vediet ☹

lenusska
25. jan 2009

Cukruska moja Ty mas takuto temicku 😕 ?...,mozem ??

cukruska1920
autor
25. jan 2009

uz som zistila...

baby ake stranky zarucene odoslu mail...lebo centrum zrejme nefunguje 😠

lenusska
25. jan 2009

cukruska jak znamienko +.......lave ctrl a jednotka skus

lenusska
25. jan 2009

ja mam post 😉

cukruska1920
autor
25. jan 2009

a mas istotu ze ten mail kam posielas tak tam aj pride?

lopezka
25. jan 2009

cukrus ja mam centrum, ale akurat pozeram, ze nejak blbne a nepusti ma to do inboxu 😖

cukruska1920
autor
25. jan 2009

lopi...centrum je uplne na prd a zistila som to az vcera...som kazala sestre nech mi nieco posle a neprislo to a pritom mi hovorila ze to posielala dva krat... mam uplne nervy lebo cez centrum som si posielala vsetky ziadosti do robot...sa mozem cudovat jak taka krava ze mi nikto nevola... 😠 som si vytvorila mail na post tak som zvedava.... clovek uz nemoze mat nikde istotu 😠 😠 😠

lenusska
25. jan 2009

Cukrus prepac ze reagujem neskoro ale som v praci..No zatial dosiel stale alebo mozes sa dat do kopie ked posles a ked dojde tebe tak aj tomu komu chces... 🙂

Cukrus a neposlala si to ked si nasla na profesii tam ako mas poslat ziadost zamestnavatelovi?...

lenusska
25. jan 2009

alebo ze este gmail je dobrý

cukruska1920
autor
25. jan 2009

lenus.. teraz som sa poistila a poslala som to aj cez to poslat zivotopis spolocnosti..ale to som si neni tiez 2 krat ista ci to pride... som to teraz poslala cez post tak uvidim... v odoslanej poste som to mala tak som zvedava....ja sa uz odstrelim asi

lenusska
25. jan 2009

Cukrus cez to poslat zivotopis spolocnosti urcite pride mne sa ozvali tak urcite...

cukruska1920
autor
25. jan 2009

lenus.. som poslala aj tak aj tak...si budu mysliet ze mi sibe ked im posielam 2 krat... a pocuj..ked posielam zivotopisi mailom tak tym spolocnostiam sa dufam ze nezobrazuje kde vsade som posielala

lenusska
25. jan 2009

nie myslim,ze nie nema dovod...Nebudu si mysliet urcite chapu ze sa poistujes..

cukruska1920
autor
25. jan 2009

mmh... dufam ze sa cim skor niekto ozve pretoze mam naladu si to vazne hodit...

lenusska
25. jan 2009

cukruusss nebooj ozvu sa.

cukruska1920
autor
25. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takuto depku som mala naposledy ked som potratila

mima263
25. jan 2009

cukrík, dnes to tá depka visí vo vzduchu. Aj mne je podobne. Zajtra bude určite lepšie

cukruska1920
autor
25. jan 2009

mimi...nemyslim... nemam robotu a nejak nemam stastie si ju najst

lenusska
25. jan 2009

Mojaaa....by som Ti pomohla ale ta nemam ako...Ale viem ako sa citis...ked som ja hladala pracu a sa neozyvali tak som myslela ze ma klepne od nervov..

cukruska1920
autor
25. jan 2009

leni a teraz co robis aku robotu?

mima263
26. jan 2009

halooo