Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
16. jan 2010

ahoj mimka a cukrus - sup na skype 😀

cukruska1920
autor
16. jan 2010

rozkaz sefe.... 😀

mima263
16. jan 2010

Zdravím Vás všetky a želám všetko dobré.
Mirip, jak po dlhej dobe, veď si mi na silvestra posielala cez skype fotky svojej malej a potom sme prehodili zopár slov. Tak môžeš aj po mojom ďalšom neúspešnom KET, tak ako minule - evidentne máš na to radar.

jerryjanka
16. jan 2010

mimka - myslím že toto nepotrebuje komentár 🤐
ved vieš...

mirip
16. jan 2010

ako prosím mima? to som nevedela že som zase položila otázku v nevhodnom čase a na také ja radar nemám a komentáre jerry netreba pochopila som, zjavne sa niečo pýtam vždy v nevhodnom čase a som nevítaný hosť tak pá dievčatá aj ked je mi to lúto jerry aj mima 😕

mirip
16. jan 2010

a P.S. na silvestra si mi nič také nepísala ked som spatne čítala čo sa popísalo na skype len sa poprial šťastný nový roka nič viac a nič nemej sa nepovedalo tak prepáčte že som sem vobec niečo napísala 😔

ewwe
17. jan 2010

no super, myslim si ze to uz fakt nema zmysel pisat tu, uz sme sa rozdelili na dve skupiny, a uz nas asi nic nespaja, iba v minulosti to snazenie,

dobre babule, tak sa majte dobre, nech sa vam dari a splnia sa vam vase sny, pa pa 😉

a sorci, ja som na konovi skoro kazdy den, v septembrovkach alebo v stare dobre snazilky 2OO9 sice tam uz ani snazilky niesu iba maminky a tehule, no stale si mame co pisat 😵
a Risko uz musi byt velky chlap, posielam mu pusu

mima263
17. jan 2010

baby tak prepáčte, že som Vám pokazila tému.
Ewwe nemyslím si, že je to až tak, že nás už vôbec nič nespája.

A mirip nemyslím si že je dvakrát taktné posielať niekomu (s kým nie si skoro vôbec v kontakte a kto Ťa o to neprosil) o kom vieš, že sa trápi kvôli neplodnosti fotky dieťaťa s textom takto silvestrujeme.
Myslím, že sme sa o všetko rozprávali v novembri, keď si mi tiež z ničoho nič začala posielať fotky.
Prepáč ale ja tv. dobrým úmyslom neverím.
A prosím Ťa nepíš, že závidím, lebo nie ja som vypisovala hnusné IP.

jerryjanka
17. jan 2010

ewwe - myslím že to vôbec nebolo tak myslené - ja ked vidim vaše albumy vždy nakuknem ako sa vám darí - len je pravda že už sa nestretávame v témach - každá sme niekde inde - a ja osobne prispievam už len maličko.
Asi sa na to každá fakt pozeráme inak. Ale mirip prekročila všetky medze, ked sa im nedarilo a bola po potrate tak ju rozčulila každá tehula vratane teba. a čo o vás hovorila - no comment. nehovoriac o tom čo vypisovala tehulám do IP...
a ked sa vam zadarilo tak každej z nás čo sa nedarí si napísala že ti len závidíme - ale ja to beriem - asi to je tak že podľa seba sudim teba a čo si citila ty sypala si na nás. Chápem že potrat v tebe zanechal hlboké následky.
Len jedna rada - mala by si sa skôr asi venovať svojej malinkej dcerke po ktorej si tak túžila a menej zisťovať ako sme na tom my tri čo sa nám nedarí. Dost nás to otravuje.
prajem vám všetkým zdravé bábatká a radosť z nich - maminkám tehulkám aj snažilkám 😵

mirip
17. jan 2010

tak vám teda pekne dakujem toto som nečakala vobec jerry je už taká to je fakt a od mimi som to nečakala duplom viete vy prd o tom aké ja mám aj teraz problémy a čo všetko ma čaká a vobec nesondujem ktorá je na tom ako............som to tentoraz myslela v dobrom ale vidím že na koníku sa už nedá nič mysleiť v dobrom

kuspitka
17. jan 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mi mate?
tak my uplakane mala place skoro stale.
jerry ako sa mas?
ewwe vy uz mate mesiace?
curkuska a ty co testujes ovulku?

jerryjanka
17. jan 2010

ahoj kuspi - uplakané obdobie vám isto čoskoro prejde a potom to bude už len radosť uvidíš 😵 vybrali ste fakt krásne meno.

ewwe
17. jan 2010

ahoj kuspi nerozumiem otazke? 🙂

jerryjanka
17. jan 2010

ewwe kuspi asi zabudla čisielko - chcela povedať že jej vy už mate 4 mesiace? 😉 ale prstiky neposluchali

kuspitka
18. jan 2010

jerry dakujem za opravenie,hej myslela som 4mesiace.

sorciera24
18. jan 2010

ahojte, citam, citam a som trosku sklamana...ved tu maju byt Kamaratky!......ja len ze,vsetkym, ktore ste tu prajem vela vela zdravia....aj snazilkam aj mamickam,lebo bez neho sme vsetky nahrate.....
kuspi a ty uz si zas snazilka? 😨

jerryjanka
18. jan 2010

kuspi - jeeeeeej vam zostali asi mrazačiky že?
to je supeeeeeeeer že si zasa snažilka - tak sa možno stretneme v heliku

sorci - ja vas ako kamaratky - netové - beriem 😵 ale vám to teda ubehlo - už máš polročného chlapíka 😨

sorciera24
18. jan 2010

no a takeho riadneho loptosa 😉 a nebojte sa, osud vie, co robi..... 😉

ewwe
18. jan 2010

ahoj sorci, nebud sklamana uz je vsetko zas vyriesene 😉
nedas sem aspon 1 foto loptosa?

kuspi hej mame 4 mesiace, neskutocne to leti
a to uz mozete sa zasa snž? nebude to velka zataz na maternicu ?

a dnes mate prve vymesacie, tak vsetko naj kamilke, nech neplace 😉

sorciera24
18. jan 2010

ewwe, sa mi tu nedaju pridat foto, lebo su asi velke a neviem ich zmensit 😅 ale ak mate FB tak kuknite...
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...

jerryjanka
18. jan 2010

sorci - jeeeeeej jaký fešák - no aby sme mu urobili nevestu 😀

ewwe
18. jan 2010

tak ja ffb nemam 😒

jerryjanka
20. jan 2010

ahojte - asi sa budeme musieť stretavať v inej téme - mirip mi sem zakázala chodiť - kedže túto tému vymyslela. Viete kde ma nájdete - rada vás uvidím a pokecám.

mirip
21. jan 2010

😅 nestíham sa čudovať, ja nemám právo nikomu nič zakazovať na to sú tu tuším adominky, papa a brú noc

sorciera24
21. jan 2010

pocuvajte herecky 😠 myslim, ze to, co je medzi vami dvoma nikoho nezaujima....mna teda rozhodne nezaujima vasa komunikacia cez IP 😒 a ak neviete spolu vychadzat,tak mi nejde do hlavy,ze naco spolu komunikujete??? 😕 myslim,ze kazda z nas ma svoje problemy.ci uz vacsie alebo mensie.....ale taketo reci medi dospelymi...??
mne je to teda jedno,ale vase IP naozaj nepotrebujem.......
a zdravim vas ostatne - kamaratky....
a inak gratulujem, Lopezka!...mala je nadhernaa 😵

zenicky
7. feb 2012

možte mi mamičky pomoct ako sa dava znamienko plus na noteeboku?

borka82
7. feb 2012

@zenicky shift a v pravom rohu je znak rovna sa, tak to stlacis naraz so shiftom. 🙂

zenicky
7. feb 2012

dakujem velmi pekne!