• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
ahoj mimka a cukrus - sup na skype :grinning:
16. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rozkaz sefe.... :grinning:
16. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás všetky a želám všetko dobré.
Mirip, jak po dlhej dobe, veď si mi na silvestra posielala cez skype fotky svojej malej a potom sme prehodili zopár slov. Tak môžeš aj po mojom ďalšom neúspešnom KET, tak ako minule - evidentne máš na to radar.
16. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - myslím že toto nepotrebuje komentár :zipper_mouth:
ved vieš...
16. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako prosím mima? to som nevedela že som zase položila otázku v nevhodnom čase a na také ja radar nemám a komentáre jerry netreba pochopila som, zjavne sa niečo pýtam vždy v nevhodnom čase a som nevítaný hosť tak pá dievčatá aj ked je mi to lúto jerry aj mima :confused:
16. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a P.S. na silvestra si mi nič také nepísala ked som spatne čítala čo sa popísalo na skype len sa poprial šťastný nový roka nič viac a nič nemej sa nepovedalo tak prepáčte že som sem vobec niečo napísala :pensive:
16. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, myslim si ze to uz fakt nema zmysel pisat tu, uz sme sa rozdelili na dve skupiny, a uz nas asi nic nespaja, iba v minulosti to snazenie,

dobre babule, tak sa majte dobre, nech sa vam dari a splnia sa vam vase sny, pa pa :wink:

a sorci, ja som na konovi skoro kazdy den, v septembrovkach alebo v stare dobre snazilky 2OO9 sice tam uz ani snazilky niesu iba maminky a tehule, no stale si mame co pisat :dizzy_face:
a Risko uz musi byt velky chlap, posielam mu pusu
17. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak prepáčte, že som Vám pokazila tému.
Ewwe nemyslím si, že je to až tak, že nás už vôbec nič nespája.

A mirip nemyslím si že je dvakrát taktné posielať niekomu (s kým nie si skoro vôbec v kontakte a kto Ťa o to neprosil) o kom vieš, že sa trápi kvôli neplodnosti fotky dieťaťa s textom takto silvestrujeme.
Myslím, že sme sa o všetko rozprávali v novembri, keď si mi tiež z ničoho nič začala posielať fotky.
Prepáč ale ja tv. dobrým úmyslom neverím.
A prosím Ťa nepíš, že závidím, lebo nie ja som vypisovala hnusné IP.
17. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe - myslím že to vôbec nebolo tak myslené - ja ked vidim vaše albumy vždy nakuknem ako sa vám darí - len je pravda že už sa nestretávame v témach - každá sme niekde inde - a ja osobne prispievam už len maličko.
Asi sa na to každá fakt pozeráme inak. Ale mirip prekročila všetky medze, ked sa im nedarilo a bola po potrate tak ju rozčulila každá tehula vratane teba. a čo o vás hovorila - no comment. nehovoriac o tom čo vypisovala tehulám do IP...
a ked sa vam zadarilo tak každej z nás čo sa nedarí si napísala že ti len závidíme - ale ja to beriem - asi to je tak že podľa seba sudim teba a čo si citila ty sypala si na nás. Chápem že potrat v tebe zanechal hlboké následky.
Len jedna rada - mala by si sa skôr asi venovať svojej malinkej dcerke po ktorej si tak túžila a menej zisťovať ako sme na tom my tri čo sa nám nedarí. Dost nás to otravuje.
prajem vám všetkým zdravé bábatká a radosť z nich - maminkám tehulkám aj snažilkám :dizzy_face:
17. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám teda pekne dakujem toto som nečakala vobec jerry je už taká to je fakt a od mimi som to nečakala duplom viete vy prd o tom aké ja mám aj teraz problémy a čo všetko ma čaká a vobec nesondujem ktorá je na tom ako............som to tentoraz myslela v dobrom ale vidím že na koníku sa už nedá nič mysleiť v dobrom
17. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.
ako sa mi mate?
tak my uplakane mala place skoro stale.
jerry ako sa mas?
ewwe vy uz mate mesiace?
curkuska a ty co testujes ovulku?
17. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspi - uplakané obdobie vám isto čoskoro prejde a potom to bude už len radosť uvidíš :dizzy_face: vybrali ste fakt krásne meno.
17. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspi nerozumiem otazke? :slight_smile:
17. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe kuspi asi zabudla čisielko - chcela povedať že jej vy už mate 4 mesiace? :wink: ale prstiky neposluchali
17. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry dakujem za opravenie,hej myslela som 4mesiace.
18. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, citam, citam a som trosku sklamana...ved tu maju byt Kamaratky!......ja len ze,vsetkym, ktore ste tu prajem vela vela zdravia....aj snazilkam aj mamickam,lebo bez neho sme vsetky nahrate.....
kuspi a ty uz si zas snazilka? :fearful:
18. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi - jeeeeeej vam zostali asi mrazačiky že?
to je supeeeeeeeer že si zasa snažilka - tak sa možno stretneme v heliku

sorci - ja vas ako kamaratky - netové - beriem :dizzy_face: ale vám to teda ubehlo - už máš polročného chlapíka :fearful:
18. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a takeho riadneho loptosa :wink: a nebojte sa, osud vie, co robi..... :wink:
18. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sorci, nebud sklamana uz je vsetko zas vyriesene :wink:
nedas sem aspon 1 foto loptosa?

kuspi hej mame 4 mesiace, neskutocne to leti
a to uz mozete sa zasa snž? nebude to velka zataz na maternicu ?

a dnes mate prve vymesacie, tak vsetko naj kamilke, nech neplace :wink:
18. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe, sa mi tu nedaju pridat foto, lebo su asi velke a neviem ich zmensit :sweat_smile: ale ak mate FB tak kuknite...
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=20282&id=1587706272
18. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorci - jeeeeeej jaký fešák - no aby sme mu urobili nevestu :grinning:
18. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ffb nemam :unamused:
18. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - asi sa budeme musieť stretavať v inej téme - mirip mi sem zakázala chodiť - kedže túto tému vymyslela. Viete kde ma nájdete - rada vás uvidím a pokecám.
21. jan 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: nestíham sa čudovať, ja nemám právo nikomu nič zakazovať na to sú tu tuším adominky, papa a brú noc
21. jan 2010 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte herecky :angry: myslim, ze to, co je medzi vami dvoma nikoho nezaujima....mna teda rozhodne nezaujima vasa komunikacia cez IP :unamused: a ak neviete spolu vychadzat,tak mi nejde do hlavy,ze naco spolu komunikujete??? :confused: myslim,ze kazda z nas ma svoje problemy.ci uz vacsie alebo mensie.....ale taketo reci medi dospelymi...??
mne je to teda jedno,ale vase IP naozaj nepotrebujem.......
a zdravim vas ostatne - kamaratky....
a inak gratulujem, Lopezka!...mala je nadhernaa :dizzy_face:
21. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možte mi mamičky pomoct ako sa dava znamienko plus na noteeboku?
7. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zenicky shift a v pravom rohu je znak rovna sa, tak to stlacis naraz so shiftom. :slight_smile:
7. feb 2012 o 17:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne!
7. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok