• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
autor
aj ja...a konecne sa trosku ochladilo......buducu sobotu asi ideme na dovolenku...sa vytesujem :grinning:
5. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam endomeriozu a mala som upchaty vaječník jeden uplne a druhy čiastočne to mi zistili na laparke ešte pred oliverkom a teraz som po druhej laparke bola som na prefuk a jeden vaječník sa podarilo spriechodnit tak sa mame pol roka snažit bez liekou a ak sa nezadarí tak potom lieky na podporu
ti zavidim,my vsetky usetrene peniaze davame na zdravotnictvo
lenand a oliverko sa podaril bez uzivania liekov?
5. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi....sak ani mi nemame na rozhadzovanie ale kym neni babo tak ideme...potom si to nebudeme moct dovolit :unamused:
5. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie mala som polročnu liečbu na endo a tak sa to potom akosi podarilo :slight_smile:
5. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si oddychnete,to je dolezite a mozno sa na dovolenke aj zadari :wink:
5. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand to je dobre,tak sa zadari aj teraz
5. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ani nie tak kvoli mne ale kvoli muzovi...ja oddychujem uz od aprila :sweat_smile: ...no mozno ze sa zadari...ak nebudem mat navstevu ovsem :angry:
cukrus ahoj kde si? na dovcu treba ist my sme boli dva krat a bolo super...
a teraz mi ovuluje asi ten priechodný veječnik podla všetkého tak budeme skušat :slight_smile:
a kde idete na dovolenku?
5. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kvetka....tu sooooooooooooooooooooom :wink:
5. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand,tak volaj manzela domov s prace a sup-sup snazilkovat :wink:
5. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi...asi na makarsku ale ked nam ponuknu nieco lepsie tak hadam aj tam....ale urcite Chorvatsko
cukrus mi ideme 20.8 a tiež mam mat na dovolenke mrchu tak som zvedavá ako to dopadne :wink:
stačí večer teraz je velmi teplo už som mu povedala že tento tyžden mu nedám pokoj :dizzy_face: :grinning:
5. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni....no ja mam dostat 8.8 a to som ani neratala 28 dnovy cyklus lebo ten je dnes...tak som zvedava kedy dorazi....ale co uz.....ideme na 10 dni tak dufam ze aspon nohy omocim v mori ked nic ine
lenand neskusala sitabl.na oddialenie?
nie zatial nie ešte uvidím teraz mam ist k dokymu tak s nim hodim reč aj na tuto temu :slight_smile:
5. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska takze chorvatsko aj my sme tam boli trochu vyššie ako idete vy vodice bolo tam supeeeeeeer :dizzy_face:
5. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kveti....vo vodiciach aj v podgore som bola este s nasimi....s muzom som bola pred 2 rokmi v Baske Vode a tam bolo tiez super...on chcel ist tam ale ja chcem vidiet aj nieco ine.... :sunglasses:
5. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli minuleho roku na RABE bolo super a je tam krásne :slight_smile: :sunglasses:
5. aug 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ideme s partiov a oni chcu ist na Bašku tak uvidíme :slight_smile: a boli sme aj na Istrii tiež je tam pekne ale Rab bol úžastný
5. aug 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni.-...je tam fakt dobre...boli sme aj na fish pikniku....to bola parada...isli sme lodou na Brac a priamo tam nam grilovali ryby a potom sme ich na lodi jedli...a k tomu vinko fajnovo....juj
5. aug 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme chodili lodkou na rabe do mesta a oliverkovi sa to velmi pačilo tak aj teraz možno pojdeme na lod aby mal zas neaký zážitok on sa teší najviac a dovolenka z detmi je super cukrus aj ty sa dočkáš a potom si to budeš užívat uvidíš :dizzy_face:
5. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... citam hore, ze si lenand bola vlani na Rabe. Aj my sme boli vlani :slight_smile:
5. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni....myslis miminka? ja viem....sak ako inak :grinning:

ahoj akat
5. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v albume mam fotku kde sme bývali :slight_smile:
ahoj cukrusik :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok