Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
5. aug 2008

ano ty ci si to brala

kvetka25
5. aug 2008

ja nieeeee ani neviem čo to je 😀

ewwe
5. aug 2008

cau ja len na skok na co je to korenie???,hm?

kvetka25
5. aug 2008

baby beriete neiktora calibrum babyplan? kolko asi stoji? je to dobre poradte 😉 vdaka

kuspitka
5. aug 2008

pozri si to mozno ti to podari otehotniet D:\ajka\SANOPA sanopa_eu - - výrobky - Kajenské korenie.mht
ja ich beriem stoja 137sk v lekarni

kvetka25
5. aug 2008

kuspit mysliš ten calibrum? to nie je na predpis že? kolko tabl. denne?

kuspitka
5. aug 2008

je tam 30 tabl.ano myslim ten calibrum

kvetka25
5. aug 2008

uživač 1 tab.denne ?

sorciera24
5. aug 2008

ahojte, som tu na skok...

kvetka25
5. aug 2008

ahoj sor ako sa maš? co porabaš? 🙂

kuspitka
5. aug 2008

kvetka ano jednu denne ja to papam uz asi 4meisace stale.

sorciera ahoj

sorciera24
5. aug 2008

oddychujem stale, len muz ma teraz dost prace na PC, a musi tento tyzden makat, tak som tu malo....zatial, kym nebude aspon notebook....a okrem toho som pred mrchou.... 😒

kuspitka
5. aug 2008

sorciera aj ja cakam na notebook mali ho dnes doniest a nist pride az na dalsi mesiac asi fnuk

sorciera24
5. aug 2008

tak to my len uvazujeme, kedze manzel zacal robit z domu a pracuje na pocitaci, a tato nasa sunka je uz hrozna...mne bude stacit 😉 tak som mu povedala, ze ked si nan zarobi, tak kupime notebook, lebo teraz sme uz kupovali dvere... 🙂

kuspitka
5. aug 2008

tak ja so si zobrala od T-COM aj notebook a aj net tak mame dva PC a dva interneti

sorciera24
5. aug 2008

my pozrieme potom nejaky cez net a kupime si len nejake zariadenie na to, aby sa dali pripojit 2 compy na 1 net...

kuspitka
5. aug 2008

tak to sa da kupit aky mate net?

sorciera24
5. aug 2008

da, za nejaku 1000....my mame cez kablovku, tu v MArtine...

kuspitka
5. aug 2008

jaj to neviem my mame cez t-mobile a cez T-COM jeden na pevno a jeden prenosny

sorciera24
5. aug 2008

ja sa pravdupovediac moc do toho nerozumiem, to muz a viem, ze on by neajaku nekvalitu, co sa PC tyka nevybral... 😉 hlavne, ze je 🙂

kuspitka
5. aug 2008

sorciera mas pravdu kde je tato adresa
I.Textorisovej 4401/9
03601 Martin

sorciera24
5. aug 2008

na LAdovni myslim....pocuj, musim ist, ked nieco mi napis..pa 🙂

kuspitka
5. aug 2008

sorciera dakujem zatial potom pridi.

mirip
5. aug 2008

Ahoj ahoj tak som tu zase, ste tu? 😎

kuspitka
5. aug 2008

ja som tu.
co si dnes porabala???

mirip
5. aug 2008

zavárala broskyne a ty?

kuspitka
5. aug 2008

tak ja som bola kupit ten fotak za 18 000 a teraz hladam nove centrum si

mirip
5. aug 2008

oooo super......... 😉

kuspitka
5. aug 2008

a este som si dnes depilovala nohy 😀

mirip
5. aug 2008

auuuuuuuuu to muselo bolieť 😖