• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

7. februára 2012 
dobru nocku veji
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
anjelik - určite to nie je tym
skôr si myslim že sa to zlepší ked vyriešite tu blbu situaciu v ktorej ste - vieme o čom hovorime :wink:
moj drahy tiež nie je romantik - o to viac ma poteši ked si spomenie na sviatok, vyročie a donesie kytičku

ja mam pre neho 4 veci
košeľu, kravatu - ideme na svadbu - a zohnala som tie užasne gombiky manžetove že I love my wife ale nema košeľu na manžety tak taku čiernu a tyrkysovu kravatu - bo mam tyrkys šaty
a hodiny lebo ma pokazene a je z toho nešťastný tak som včera kupila :slight_smile:
1. aug 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik, neboj, muzik ta luuubi a velmi, ale oni uz asi po svadbe nie su az taki romanticki ako boli pred svadbou. pre nich je romantika sa vyvalit pred gauc a posediet si pri telke... tak sa usad k nemu a pozrite si nejaky film pri pohariku nejakeho dobreho vinka...
1. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moj nieje ale ja som .obcas ma naozaj prekvapi ale to je obcas ale mam ho velmi rada aj tak. :grinning:
mirip co si dnes robkala?
1. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik ano alchemilka je čaj z lekarne pijem pol litra rano a pol litra večer
baby ste rychle šak nepište tolko :grinning:
1. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame teraz taku romantiku, ze moj muzicek sedi pri svojom pocitaci a ja vedla neho pri laptope, popijam cajik a sem-tam nieco prehodime...
tak ako aj my.tak ved jerry aj tak bude o jednu menej mna. :grinning:
Babulky ja som rada že je tato tema - fakt :slight_smile:
1. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi ideš spinkať?
1. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za par minut hej lieky uz ucinkuju.
1. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato tema je fakt super :slight_smile:
jeryjanka, na co je presne dobry ten alchemilkovy caj? ja ho tiez pijem pol litra denne. viem len, ze dobre posobi na maternicu...
1. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim suhlasit s maryah. aj mne sa tato tema paci...
1. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi dobre pôsobí pri menštruačných poruchách, výtoku, pri ochorení podbrušia a nevoľnosti v prechode. Spolu s rebríčkom priaznivo ovplyvňuje menštruáciu. Používa sa ako prostriedok odvodňujúci a posilňujúci srdce pri traumatických horúčkach, hnisavých ranách a zanedbaných vredoch, po viacnásobnom vyplachovaní zahojí ranu v priebehu dňa, odstraňuje tiež bolesť svalov a končatín, pomáha pri málokrvnosti.
Veľmi pomáha pri poranení pri pôrode, pri ochabnutí podbrušia žien, ktoré majú ťažký pôrod alebo sklon k potratu, upevňuje plod a posilňuje väzivo maternice, ženy so sklonom k týmto ťažkostiam by mali od tretieho mesiaca piť alchemilku. Je určená na všetky ženské choroby, spolu s pastierskou kapsičkou pomáha pri obrátení maternice a slabinovej prietrži..
Používa sa pri tučnote a slabom spánku, často by ju mali piť cukrovkári, slabé deti a ľudia so slabým srdcom – piť čaj z alchemilky a zvonka ním umývať oblasť srdca
1. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj mna je mi tu super mozno mi pomoze tato tema sa dostat toho vsetkeho
1. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaspit vela som varila, piekla a upratovala a topila v tom teple vo vlastnej šťave, super že sa to tu rozbeho, hih nestiham čítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip daj jeden kolac taku chut mam na sladke.len ta dieta. :grinning:
1. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah - ako u koho
znižuje menštruačne bolesti
skracuje ms
zlepšuje cyklus
posiluje maternicu
predlžuje luteálnu fazu ak s tym ma niekto problem - skratka upravuje cyklus

kuspi a čo si si dala?
1. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedkaspit hej práve preto sme to s cukruš založili aby tu bolo veselo a aby sme si pomáhali a nie sa súdili a nútili niekomu svoje rady, chápeš čo myslím :wink:
1. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ked som sa zrutila teraz pred tyzdnom tak som bola natom velmi zle a po nociach som bludila po byte a stale plakala tak my museli dat lieky na spanie
mirip aj mne jeden hod :grinning:

ja som počula že ale sťahuje maternicu a môže spôsobiť v ranom štadiu potrat
takže ja ho budem piť len do ovulky
mirip velmi dobre viem co myslis.
chytaj kaspit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte nie je šlahačka na vrchu, ju idem dávať až zajtra :grinning:
1. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa teším, že taká téma je :slight_smile:
jerryjanka môžem otázočku? Koľko to stojí ff na 3 mesiace:
kuspi no ja rozumiem dôvodu skôr som sa spytala čo ti dali
ja mam po ruke vždy neurol ale mame doma aj stilnox xanax hotová lekáren u nas :grinning:
mirip je super dakujem aj nabuduce :grinning:
uz pisem ako madar
1. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chytajte všetky, za celý plech,ale pozor sa uhnite aby vás náhodou netrafil plech do hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti nepoviem lebo je v hale ale je to na prirodnej baze nechcu aby som brala chemiu tak mi dali na prirodnej baze zajtra sa ma opytaj a poviem ti dobre
1. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip a co si vlastne piekla? ale kolaciky?
kuspitka, jerryjanka dakujem za radu :wink:
kuspitka, prepac, ze sa pytam a nemusis odpovedat, ale co sa ti stalo? prepac ak som drza
to máme lekáreň aj my jerry, s toho si nič nerob, hih všetiake lieky sa u mna nájdu :grinning:
aanda si da chudiatko bola velmi hladna
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok