Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
1. aug 2008

dobru nocku veji
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀
anjelik - určite to nie je tym
skôr si myslim že sa to zlepší ked vyriešite tu blbu situaciu v ktorej ste - vieme o čom hovorime 😉
moj drahy tiež nie je romantik - o to viac ma poteši ked si spomenie na sviatok, vyročie a donesie kytičku

ja mam pre neho 4 veci
košeľu, kravatu - ideme na svadbu - a zohnala som tie užasne gombiky manžetove že I love my wife ale nema košeľu na manžety tak taku čiernu a tyrkysovu kravatu - bo mam tyrkys šaty
a hodiny lebo ma pokazene a je z toho nešťastný tak som včera kupila 🙂

maryah
1. aug 2008

anjelik, neboj, muzik ta luuubi a velmi, ale oni uz asi po svadbe nie su az taki romanticki ako boli pred svadbou. pre nich je romantika sa vyvalit pred gauc a posediet si pri telke... tak sa usad k nemu a pozrite si nejaky film pri pohariku nejakeho dobreho vinka...

kuspitka
1. aug 2008

ani moj nieje ale ja som .obcas ma naozaj prekvapi ale to je obcas ale mam ho velmi rada aj tak. 😀
mirip co si dnes robkala?

jerryjanka
1. aug 2008

anjelik ano alchemilka je čaj z lekarne pijem pol litra rano a pol litra večer
baby ste rychle šak nepište tolko 😀

maryah
1. aug 2008

my mame teraz taku romantiku, ze moj muzicek sedi pri svojom pocitaci a ja vedla neho pri laptope, popijam cajik a sem-tam nieco prehodime...

kuspitka
1. aug 2008

tak ako aj my.tak ved jerry aj tak bude o jednu menej mna. 😀

jerryjanka
1. aug 2008

Babulky ja som rada že je tato tema - fakt 🙂

jerryjanka
1. aug 2008

kuspi ideš spinkať?

kuspitka
1. aug 2008

tak za par minut hej lieky uz ucinkuju.

maryah
1. aug 2008

tato tema je fakt super 🙂
jeryjanka, na co je presne dobry ten alchemilkovy caj? ja ho tiez pijem pol litra denne. viem len, ze dobre posobi na maternicu...

aanda
1. aug 2008

musim suhlasit s maryah. aj mne sa tato tema paci...

kuspitka
1. aug 2008

Veľmi dobre pôsobí pri menštruačných poruchách, výtoku, pri ochorení podbrušia a nevoľnosti v prechode. Spolu s rebríčkom priaznivo ovplyvňuje menštruáciu. Používa sa ako prostriedok odvodňujúci a posilňujúci srdce pri traumatických horúčkach, hnisavých ranách a zanedbaných vredoch, po viacnásobnom vyplachovaní zahojí ranu v priebehu dňa, odstraňuje tiež bolesť svalov a končatín, pomáha pri málokrvnosti.
Veľmi pomáha pri poranení pri pôrode, pri ochabnutí podbrušia žien, ktoré majú ťažký pôrod alebo sklon k potratu, upevňuje plod a posilňuje väzivo maternice, ženy so sklonom k týmto ťažkostiam by mali od tretieho mesiaca piť alchemilku. Je určená na všetky ženské choroby, spolu s pastierskou kapsičkou pomáha pri obrátení maternice a slabinovej prietrži..
Používa sa pri tučnote a slabom spánku, často by ju mali piť cukrovkári, slabé deti a ľudia so slabým srdcom – piť čaj z alchemilky a zvonka ním umývať oblasť srdca

kuspitka
1. aug 2008

ved aj mna je mi tu super mozno mi pomoze tato tema sa dostat toho vsetkeho

mirip
1. aug 2008

kaspit vela som varila, piekla a upratovala a topila v tom teple vo vlastnej šťave, super že sa to tu rozbeho, hih nestiham čítať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
1. aug 2008

mirip daj jeden kolac taku chut mam na sladke.len ta dieta. 😀

jerryjanka
1. aug 2008

maryah - ako u koho
znižuje menštruačne bolesti
skracuje ms
zlepšuje cyklus
posiluje maternicu
predlžuje luteálnu fazu ak s tym ma niekto problem - skratka upravuje cyklus

kuspi a čo si si dala?

mirip
1. aug 2008

vedkaspit hej práve preto sme to s cukruš založili aby tu bolo veselo a aby sme si pomáhali a nie sa súdili a nútili niekomu svoje rady, chápeš čo myslím 😉

kuspitka
1. aug 2008

jerry ked som sa zrutila teraz pred tyzdnom tak som bola natom velmi zle a po nociach som bludila po byte a stale plakala tak my museli dat lieky na spanie

jerryjanka
1. aug 2008

mirip aj mne jeden hod 😀

ja som počula že ale sťahuje maternicu a môže spôsobiť v ranom štadiu potrat
takže ja ho budem piť len do ovulky

kuspitka
1. aug 2008

mirip velmi dobre viem co myslis.

mirip
1. aug 2008

chytaj kaspit 😀 😀 😀 😀 ale ešte nie je šlahačka na vrchu, ju idem dávať až zajtra 😀

mima263
1. aug 2008

Aj ja sa teším, že taká téma je 🙂
jerryjanka môžem otázočku? Koľko to stojí ff na 3 mesiace:

jerryjanka
1. aug 2008

kuspi no ja rozumiem dôvodu skôr som sa spytala čo ti dali
ja mam po ruke vždy neurol ale mame doma aj stilnox xanax hotová lekáren u nas 😀

kuspitka
1. aug 2008

mirip je super dakujem aj nabuduce 😀
uz pisem ako madar

mirip
1. aug 2008

tak chytajte všetky, za celý plech,ale pozor sa uhnite aby vás náhodou netrafil plech do hlavy 😀 😀 😀

kuspitka
1. aug 2008

to ti nepoviem lebo je v hale ale je to na prirodnej baze nechcu aby som brala chemiu tak mi dali na prirodnej baze zajtra sa ma opytaj a poviem ti dobre

aanda
1. aug 2008

mirip a co si vlastne piekla? ale kolaciky?

maryah
1. aug 2008

kuspitka, jerryjanka dakujem za radu 😉
kuspitka, prepac, ze sa pytam a nemusis odpovedat, ale co sa ti stalo? prepac ak som drza

mirip
1. aug 2008

to máme lekáreň aj my jerry, s toho si nič nerob, hih všetiake lieky sa u mna nájdu 😀

kuspitka
1. aug 2008

aanda si da chudiatko bola velmi hladna