Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
4. máj 2009

No to ta uplne chapem. Ale neboj, uz len chvilka. Ja idem do poradne teraz. Som zvedava, co mi zasa moja super doki povie. Prinajlepsom nic 😅

jeana
4. máj 2009

dobre ranko..
prisla som vas checknut, aky je aktualny stav 😀 a zatim nic.. 😵
dryim palcekyyyyyyy

levik
4. máj 2009

dakujemeee
vy sa ako mate?

janne6969
4. máj 2009

Konecne som doma. Veru ta cesta z Blavy ma vzdy dorazi. Takmer zaspim v autobuse a potom sa mi strasne nechce slapat zo zastavky domov 😔 Idem si aspon teraz lahnut 😉

levik
4. máj 2009

no a co si sa dozvedela?

janne6969
4. máj 2009

Nic Jani. Len ze za dva tyzdne mam prist na kultivacie a potom jej mam zavolat, ked porodim, ze som v poriadku. A to bolo asi tak vsetko. Ale mala asi dnes dobry den, lebo sa na mna aj usmiala, co je u nej priam nemozne 😅

levik
4. máj 2009

a aby si chodila na antolsku do poradne, to je tvoja starost, s tym nic nema?

janne6969
4. máj 2009

No ja neviem. S vysledkami tam potom pojdem, ci ma posle, alebo nie 😉

levik
4. máj 2009

ved posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden do poradne
tak pozerala som ze spln je v piatok. mozno sa pri splne narodi, ked pri splne vzniklo 😵

janne6969
4. máj 2009

Ake by to bolo pekne 😵 Ved v piatok je volno, tak by mohol prist 😵

levik
4. máj 2009

veru v piatok je aj taky moj vlastny termin, lebo lekarka pocitala len podla poslednej menstruacie, hoci som mala kratsi cyklus. prvy ultrazvuk potvrdil potom ten jej, ale dalsie dva zase ten "moj" 🙂

janne6969
5. máj 2009

Jani to je super, ze mas taky presny termin. Ja ani len netusim, kedy sa mala narodi 😅 Ale niekedy to hadam bude. Moje tri terminy su v rozmedzi dva tyzdne, tak veselo.

levik
5. máj 2009

a ake mas to rozpatie? ked v pase mas 16.6.
boli ma dnes zatial najviac tak kramovo brusko, tak som zvedava. naobed idem do tej poradne

janne6969
5. máj 2009

Uz to ideeeeeeeeeeeeee 😀
Ja mam terminy nasledovne: 8.6. 15.6 a 23.6. alebo tak nejako. Ani neviem. Ale na maatersku som isla podla toho 15.6, lebo ten je asi najpravdepodobnejsie 😀

levik
5. máj 2009

no haaaaaaaaadam aaaaaaaaaaano 😀
prave mi volala lekarka, ze ide k porodu, nech pridem zajtra ☹

bezaz
autor
5. máj 2009

jani no tak to dajte jednou ranou, nech dokina nemusi ist dvakrat k porodu 😀

janne6969
5. máj 2009

Mozno tam pribehnes uz dnes s tym, ze rodis 😉 Aspon to uz lekarka dnes bude mat odtrenovane a ty uz prides ako hlavny chod 😀
Aj mna zacina kazdy den boliet "kramovo" brusko, tak len dufam, ze este do tych statnic to vydrzi 😕 Ale hned den po by som uz ozaj rada isla 😀

levik
5. máj 2009

nasmu mlademu sa dnesny datum asi nepaci 😀
jani uz aj teba boli? sa tam nakoniec stretneme? 😕 vy mate ale este troska skoro 🙂

janne6969
5. máj 2009

No ved ja viem. Ale ked boli, tak boli. Ale to su len falosne, myslim.
Som sa pekne napapala a teraz si trochu zdriemnem. Bez s Ninkou ma znicili na prechadzke 😉

marya
5. máj 2009

Caute baby 🙂

Takze Levik sa uz pomaly "rozrodieva" tusim 😅 😀 Drzim palceky 😵 😵

Jani neboj, tie kramove bolesti som aj ja mala tak mesiac pred porodom, par dni, a potom az do porodu nic, ziadni poslovia, ziadne falosne ( ani ozajstne 😀 ) kontrakcie, takze este mas urcite cas 😉
A od dnes sa Jani pridavam k tebe s tym ucenim, som si vytlacila vsetky statnicove otazky a je toho na cca 400 stran, tak mam o zabavu postarane 😀 😀

levik
5. máj 2009

mary to je uzasne, ze si nic nemala a predsa si porodila. to sa hadam deje aj mne 😅

marya
5. máj 2009

Levik veru, ja som este 10 minut pred Petkovym narodenim mala pocit, ze sa nic nedeje 😅 😀 Este sme s Petom vtipkovali, ze nech ide zavolat doktora ze nech s tym nieco urobi, lebo mam len pol dna dovolenky a ponahlam sa do roboty 😀 no a potom zrazu ani neviem ako prisiel doki, zakrical ze "rodime", vsetci sa zhrkli okolo a uz to bolo 😀 😀
Joj, ja som taka zvedava, ze ci to bude Risko alebo Adrianka 😅 😵 ale hlavne nech je to zdravucke a dobrucke babatko 😵 😵

janne6969
5. máj 2009

Mary tak tvoj porod je jedna velka zahada. Tak rychlo a bezbolestne 😕 Ale hlavne ze ste zdravi 😀
Dufam, ze aj ja to tak nejako odbijem 😀

janne6969
5. máj 2009

Juj este stale cakam na muzika. Som myslela, ze sa aspon ucit budem dovtedy, ale jasne ze som sa neucila 🙄

levik
6. máj 2009

dobre ranko. dockala si sa? 😕

bezaz
autor
6. máj 2009

aaa janka je este 2v1 😉

levik
6. máj 2009

presne tak. no ale ved dlhsie ako 2 tyzdne to uz nepotrva 😅

janne6969
6. máj 2009

Jani tak som normalne myslela, ze dnes uz budes mat drobca v rukach a nie v bruchu 😀
Dockala som sa... O pol jedenastej. Ale aspon si tentokrat nic nevyklbil. Co je úspech 😅

levik
6. máj 2009

ved si musi davat pozor na seba, ked o chvilu rodite 😅
dnes sa uz hadam dostanem do poradne, tak budem mudrejsia

janne6969
6. máj 2009

Tak potom daj vediet, co bude.
No ked vcera prisiel, tak si ma obzeral a povedal ze dobre, neporodila si kym som bol precl. Velmi vtipne mu to prislo. By ma zaujimalo co by robil, keby ma tu nasiel v krcoch. By mu rychlo usmev odisiel 😀
Ved uvidime za par tyzdnov 😅