Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
26. feb 2009

sme vedeli, ze chcu stavat, ale dufali sme, ze pre krizu tak skoro nezacnu. a figu. no aspon uz maju zaklady, lebo tie robili rovno s nasim. ale aj tak bude rok a pol veselo. no co uz, aj petrzalka bola cela rozostavana ked som sa ja narodila 😀 velmi matne si spominam ze pred domom to vyzeralo skoro normalne, za domom nic 😀

bezaz
autor
27. feb 2009

jani najhorsie je, ze stavaju taketo obludy a nasi sa pytali, ze kolko maju bytov predanych a mali mozno 20percent.. takze postavia hovado, zastavaju skolkarsku zahradu, nam vyhlad, ale v konecnom dosledku ani nevedia, ci vobec vsetky byty predaju 🙄

janne6969
27. feb 2009

No Zuzi ani nepredaju. Ved kolko bytov je roky prazdnych. Ludia si uz mozu vyberat, tolko toho je.

bezaz
autor
27. feb 2009

jani ale byty s vyhladom na bojnicky zamok?? 🙂 lenze brutal drahe.. 😝 ak to pokupia kadejaki zbohatlici a budu cele leto zurovat na tych terasach, tak sa mame na co tesit 🙄

jeana
27. feb 2009

poznaaame s tymi zurkami 😀 a ani leto nemusi byt..
najnovske staci streda 11.00 doobeda a moja mala spiaca na terase a zurka u susedov moze zacat.. jasne ze sa vyspala 😠 az ked odisli.. 😠 a nepomozes si 😠

jancia
27. feb 2009

caute babule
jej Jani pekne fotky z plavania, ja sa uz taaak tesim, my chodime zatim do rehab. vane ci co to je, take mini ale Tomino sa tak tesi, spliecha, kope no sranda, minule som odchadzala cela mokra 😅

i

jancia
27. feb 2009

inak Jani nehral tvoj manzekl s Lili v nemenovanje reklame? sa mi hrozne podoba... 😉

bezaz
autor
27. feb 2009

jani, ze? aj ja som sa minule zamyslala, ze mi je ten pan nejaky povedomy 🙂

jeana
27. feb 2009

baby uz sa ma to opytalo asi 5 bab 😀 😀
prosim prosim aku reklamu myslite konkretne, on sa mi s tym vobec nechce priznat 😅 😀 😀

bezaz
autor
1. mar 2009

Jani je to reklama na Head&Shoulders.. ale lili tam nehra, len tvoj muz 😀

jeana
1. mar 2009

tak to si omrknem a sa ho opytam, kolko za to zobral 😀 😀 😀 😀

jancia
1. mar 2009

hihi Jani ty fakt o tom nevies? 😕 😵

iwuskaaa
1. mar 2009

Babyyyyy.....ja som taká rada, že som našla túto tému a Vás 😵 😵 😵 ...vlastne sme sa tu stretli aj september 2007 😵 😵 😵
idem si aspoň niečo prečítať 😉

jancia
1. mar 2009

iwuskaaa ahooooj 😉

danulik
1. mar 2009

hej, vy dve - a do augustoviek nic?? 😀

bezaz
autor
2. mar 2009

jeeeej iwka, som si aj myslela, ci sa neukazes 😵
maly Davidko je aky fesak 🙂

levik
2. mar 2009

baby co myslite dokedy je ok cestovat tak 4 hodiny autom? 350 km od vybratej porodnice?
rozmyslam ci by som mala ist na velku noc k svokrovcom, ale skor sa mi zda, ze uz nie. to by boli cestou spat necele 3 tyzdne pred terminom

bezaz
autor
2. mar 2009

jani to by som uz asi neriskla.. pripadne si obzriet porodnicu tam 😅

levik
2. mar 2009

zuzi ved ani ja nechcem, ale chcem to konzultovat so skusenejsimi, ci som paranoidna alebo uplne normalna 😀 vidim ze normalna 😀

jeana
2. mar 2009

levik, ani ja by som neriskovala 😖
predsalen 3 tyzdne to je "coby dup" a viacmenej vtedy to uz moze prist kedykolvek 😅
aj nasa hviezda bola 14 dni pred terminom co je uplne normal 😉

janne6969
2. mar 2009

Jani ja by som bola tak isto paranoidna. Hlavne ked by to bola cesta k svokrovcom 😀
Ale ja ich nemam tak daleko, cize sa vyhovorit nemozem ☹

levik
2. mar 2009

moji su fajn, by som sla, len keby to nebolo tak neskoro
jani ale nam tie tyzdne naskakuju jedna radost ze 😵

janne6969
2. mar 2009

Veru. Ze 26 😀 Za chvilku tam bude 36 😀 Dnes mam brucho celkom ako tehotna. Aspon sa tak maximalne citim 😀

levik
2. mar 2009

jani ved konecne, nie? 😀
co si zistila inak o tych rezervaciach v porodnici? snad to u nas netreba. ja idem v stredu do poradne, tak sa dohodnem s lekarkou a potom uz skocime na antolsku, mozno aj tento vikend (dufam, ze sa to da aj cez vikend omrknut)

janne6969
3. mar 2009

Nic som nezistila. K doki idem az za 2 tyzdne. Tak ty tam pojdes asi skorej. Potom daj vediet, co Ti povedali.
Dnes nejdes nahodou cvicit? o 17.45 😀

jeana
3. mar 2009

caute tehulky 😀
ja som tehu nebola pozriet v nemocke z casovych dovodov a myslim ze som urobila celkom dobre...
nemalo ma tam co nadchnut 😅 😀
janne a ty kam ides rodit?

levik
3. mar 2009

jani janne nechystam, dnes ma muz priniest kocik, tak budem doma pripravena ho skumat a obdivovat 😀

janne6969
3. mar 2009

Juj tak to ti celkom zavidim. Ani telka vecer nepojde, co? Ja budem objednavat tak za mesiac, ked uz budem doma, aby kurier mohol prist aj cez den.
A ja tiez neviem ako s tou porodnicou. uvidim co mi povie lekarka. Ak ma tam posle, tak pojdem. A Jani bude to definitivne Antolska.

levik
3. mar 2009

jani potom uz zorganizujeme nejake stretko, ked budeme obe doma 😉

bezaz
autor
3. mar 2009

by sa patrilo neee? nech vidim aj teba jani s bruskom.. druhu janku som omrkla v nedelu 😵