Kastrovanú mačku bijú iné mačky

15. jan 2022

Dobrý večer, prosím Vás je možné že našu mačku bijú cudzí kocúri/mačky? Je kastrovaná má skoro 2 roky , môže to byť kvôli tomu že im nevonia ?

0silvia0
15. jan 2022

mozne to je, asi je submisivnejsia povaha. My mame tiez 2 kastrovane macky a jedna z nich je zuriva, vybojna, teritorialna. Vyzenie kazdu macku, ktora zabludi na nas dvor. Cize u nas sa toto nedeje. Na tvojom mieste by som macku nechavala len vo vnutri, nepustala by som ju von.

autor
15. jan 2022

@0silvia0 mám ju v nútri, len ona je od malička naučená sa vencit vonka a potom príde na okno a vypýta sa , ale teraz došla doskrabana tak ma napadlo či ju nezabil susedov kocúr či není nejaká ruja alebo čo lebo doteraz sa toto mi nestalo :/ má aj záchod v nútri ale tam chodí malo

0silvia0
15. jan 2022

Ved nezabil ju, ved je ziva🤷‍♀️, stalo sa to len raz?

autor
15. jan 2022

@0silvia0 to bol preklep .. malo to byť nezbil 🤦🏽‍♀️😂 áno len raz

madeline1
15. jan 2022

Moze, macky sa biju, ale nie preto, ze im nevonia...

0silvia0
16. jan 2022

Tak to bola asi bezna bitka o teritorium. Pozor na macacie choroby,, takto bitkami sa aj prenasaju,, mas ju ockovanu?

autor
16. jan 2022

@0silvia0 áno mám očkovanú , odčervovanú pravidelne a aj začipovanú 🙂 tak dúfam že to bola len jednorazovka budem ju e púšťať na kratšiu dobu venčiť , aj keď chodí len susedovy a väčšinou je na dvore . Ale mám podozrenie že ten jeho kocúr ju zbil

0silvia0
16. jan 2022

No tak kocur si chranil len svoje teritorium. Snad sa vasa mica pouci a nebude tam chodit.