Kde je v BA najlacnejší vodičák?

ivanka1997
31. júl 2019

Ahojte chcem si začať robiť vodicak cca do 600€ chcem dať zato máte skúsenosti trosku mi poradiť Najlepšie Bratislava Petržalka Ruzinov

fokuska
31. júl 2019

@ivanka1997 To je probem vygooglit alebo obvolat si autoskoly v okoli a popytat sa na cenu a dlzku trvania kurzu?

ivanka1997
autor
31. júl 2019

@fokuska nie nieje to problém a vy máte stym problém že som to zverejnila? Jaaj

sunshine999
31. júl 2019

Prečo by sa nemohla spýtať? je to fórum, sú tu rôzne diskusie... Napr. niekto napíše, že u "ABCD" je vodičák lacný, ale potom jej príde 5 komentárov typu "ABCD neodporúčam, sú arogantí, žiadna profesionalita, skús radšej "EFGH". Chápeš čo tým chcem povedať. Autor otázky s týmto tiež rátal. Preto sa rozhodla sem napísať. A áno, sú aj google recenzie, ale tie píšu už zriedkavo. Skôr používajú sociálne siete na vyjadrenie ne/spokojnosti. Takže google recenzie tiež nemusia byť dôveryhodné a aktuálne. To je asi všetko, čo som k tomu chcela napísať.

fokuska
31. júl 2019

@sunshine999 Ja pisem, ze by sa nemohla spytat?
Otazku formulovala tak, ze v danej oblasti chce najlacnejsi vodicak. Nie kvalitu vyucby, mily pristup a neviem co.

Skusenosti, recenzie dostanes ale je asi menej pravdepodobne, ze tu niekto ma urobeny prehlad cien v danej oblasti.

alenka551
31. júl 2019

@ivanka1997 no ako kde, podla mna v bratislave nie su moc lacne autoskoly, kamoska z prievidze si tam robila za 550

marty_4
31. júl 2019

kamosku vysiel 570, neviem ci predsa sa vola tak ta autoskola ale nieco take, ze autoskola fajn alebo tak sa mi mari, ze mi spominala 🙂

klarissa25
31. júl 2019

Ved u nás v Žiline sú cca ceny 700e, a nemyslím si ze v BA je to menej

marco88
1. aug 2019

V Trnave 550€ autoškola + 30€ zdravotný kurz + 20-30€ skúšky.