Kde kúpim dobrú podprsenku?

8. apr 2023

Odjakživa nosím veľkosť 75B aj teraz po dvoch deťoch,no často sa mi stáva že podprsenka ma tlačí alebo vybehne hore a bolia ma prsia v tom.Skusala som na nete čo mi vyrátajú akú veľkosť na moju postavu,no všade iné číslo vyšlo.Niekde 70C inde 75A vlastne ani neviem aké správne číslo kúpiť aby sedeli akurát?A kde kúpiť?

ildiko36
8. apr 2023

V C&A obchode ale rátaj s tym že to stojí okolo 25euro

ildiko36
8. apr 2023

Cez net by som nikdy nekupila bez vyskúšania

aduskatt
8. apr 2023

atractive poskytuje brafitting - predajne majú v Bratislave - Vivo a Bory

zuzubb007
8. apr 2023

75B si kupujem uz x rokov v intimissimi bez kostice push up su uzastne

tinka8512
8. apr 2023

Ja kupujem uz jedine cez astratex a som max spokojna, prvy krat som objednala dve cisla,lebo som nevedela ako sedia,jednu som vratila a odvtedy presne viem a sedia velmi dobre.

lilyianka
8. apr 2023

Za mňa sú dobré podprsenky od Lormar alebo v Skinny, ale tam rátaj okolo 60€.

dadis
8. apr 2023

Aky mas obvod pod prsiami a cez prsia?

autor
8. apr 2023

@dadis Pod 77 a cez prsia 86 cm

mima1608
8. apr 2023

Ja som spokojná s podprsenkami od Astratex. Objednala som si podľa ich veľkostnej tabuľky a sedeli ☺️

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carduelis
8. apr 2023

Aj ja odporucam zistit si velkost. Ak sa ti posuva hore to znamena ze ti je mala. Ja som si cely zivot kupovala 80A, vsak taka klasika, zapla som ju, kosiky vyplnene, netlacila ma a ked som si dala vypocitat velkost a podla toho skusila tak mam 70D a sedi paradne. Nechapem ako som mohla mat predtym 80A 🤔 takze naozaj sa oplati investovat do kvalitnej podprsenky a spravnej velkosti

ketrint
8. apr 2023

@carduelis ako si si dala vyrátať velkost?

carduelis
8. apr 2023

@ketrint na tejto stranke a radila som sa s nimi aj cez email
https://www.spravnapodprsenka.cz/

madeline1
8. apr 2023

kdekolvek, 75 B je standardna velkost, skor sa zameraj na tvar podprsenky...

amelie2017
9. apr 2023

Po porode uz len Calvin Klein ci ako sa to pise. Kupujem vzdy v zlavach.
Ja sa sama zo seba smejem. Oblecenie ako bezdal, ale spodne pradlo...

kp7333
9. apr 2023

Na tvoje miery by si mala mat bud 75A alebo 80A, ak chces pohodlnejsiu. Pozri Bonprix, maju rozne typy, treba sa orientovat aj podla recenzii.

autor
9. apr 2023

@carduelis Podľa tohto mi vyšlo 70C

stanzi
9. apr 2023

Aj ja urcite odporucam bra fitting v obchode (Attractiv, neviem ci to robia aj ine), ja som bola velmi spokojna, tiez som nevedela najst spravnu podprsenku po porode. Ak ti vybieha hore a tlaci ta, je dost mozne ze uz ani nemas 75B…

dadis
9. apr 2023
dadis
9. apr 2023

Ja osobne by som skusila tu 70c (velkost kosikov je rovnaka aj pre 75b aj 80a). Tiez si beriem radsej mensi obvod a dam na vzdialenejsi hacik, ked podprsenka trochu povoli, tak dam na blizsi hacik..Dolezite je to vyskusat, aby ta to netlacilo a nevytlacalo faldiky na chrbte 😆. Mne najviac sedia balkonetove strihy podprseniek.

canany
9. apr 2023

Velkost zalezi od typu podprsenky, ja ked som bola na love podprsenky v obchodoch, vyskusala som ich vela aj v tom istom obchode rozne typy a velkosti sa mi menili aj v ramci jednej znacky aj medzi inymi znackami. Ako pise @dadis, mne mama doporucila balkonet, musi byt nieco co ma stred vyssi, lebo push up mi vybiehaju prsia hore, vytlacajusa, no po kojeni uz to nie je ono. Aj ked cloveku zdvihne sebavedomie. Alebo potom sportove

dadis
9. apr 2023

@canany Mne z push-upiek vybiehali v predklone prsia aj za mlada 🤣🤣. Neznasala som to..vsetko ok, ale hned ako som sa predklonila, musela som napravat 🙄. Ja kupujem v Intimissimi strih Irina, ten mi sedi. Kedysi mali velky vyber farieb v tomto strihu, teraz mam vacsinou len zakladne - cierna a bezova (lebo maju mensi vyber nez kedysi) a kupujem aj od inych znaciek - ale podobny strih. Ten balkonet pekne prsia tvaruje, no nie az tak umelo ako push-up.

ketrint
9. apr 2023

@carduelis ďakujem krásne, pozriem to 🤟