Kde kúpim pekné dámske šaty na svadbu?

any_a_sasulik
17. mar 2013

Viete mi poradiť kde kúpim nejaké pekné nezvyčajné šaty za výhodnú cenu? Hľadám nejaké s vlečkou alebo niečo podobné potrebujem ich na svadbu (nie moju) 🙂 a neviem také nájsť, našla som no to sú skôr plesové.... Za rady veľmi pekne ďakujem 🙂 P.S: a nie na objednávku keďže svadba je 6.apríla 🙂

zuzulkaba
17. mar 2013

Pekne saty mavaju v Bonprixe,tam si pozerala? A su aj za dobru cenu..

lulok33
17. mar 2013

v obchode 🙂

dahra
17. mar 2013

Ja som si kupila paradnu suknu tu v bazariku MK a bielu-tricko-blúzku v Orsay. topanky som mala, spokojná som bola. Oblečko ma vyšlo na 15€ 🙂 To stačí na jednorázovku. Sú oveľa dôležitejšie veci v živote ako handry.

kleo26
28. apr 2015

V ponuke mám výber NOVÝCH spoločenských, kokteilových či klubových šiat, značky EVER PRETTY, GRACE KARIN a iné...REAL fotky.Teraz ZĽAVA na všetky modely šiat. Viem poradiť a objednať veľkosť ktorú potrebujete. Ku každým šatám DARČEK zadarmo a to praktický obal, ktorý využijete pri cestovaní, alebo uskladnení šiat. Väčšina šiat od 20 do 45 e.
Spôsob doručenia: poštou po prevode peňazí na účet, na dobierku alebo osobný odber v Košiciach - možnosť vyskúšania si
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
https://www.facebook.com/kbazarik

sonyap111
20. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať

sonyap111
12. feb 2017

www.sonya.sk
teraz na všetko -20%