Kde kúpim sáčky na uskladnenie oblečenia v Prešove?

evuliceeek
19. jan 2014

Mamičky z Prešova neviete mi poradiť, kde by som zohnala takéto sáčky? Mám detské oblečenie a potrebujem ho uskladniť s využitím, čo najmenšieho priestoru. Ako uskladňujete oblečenie vy? V paneláku nie je veľa možností, dajte nejaké šikovné tipy 🙂

andreadca
19. jan 2014

...ja som kupovala 2x na nejakom zľavovom portály...

luba28
19. jan 2014

@evuliceeek zatiel nam vojdu do postele,ale potom chcem tie vakuove sacky velke,...zda sa mi,ze som ich videla tu v kiku a aj v everlande,...ale neviem na 100%

andreadca
19. jan 2014

...som nedočítala otázku, že to má byť v PO, takže som Ti asi veľmi nepomohla...prepáč 🙂

slavusal
19. jan 2014

@evuliceeek ja ich kupujem v cinaku na sidl.3.majú rozne veľkosti a stoja od dva do tri eur a zatiaľ fungujú.mám ich pod posteľou.

freyjanr
19. jan 2014

@evuliceeek ahoj ja mam odtialto 🙂 http://zlavy.sme.sk/zlavy/tovar/ trosku preskrolujes dole a mas ich tam,zlava 68% a doprava zdarma

evuliceeek
autor
20. jan 2014

@slavusal .......a kde presne je ten číňan na trojke? bývam síce na sekčove, ale na trojku chodím ku jednej babe na nechty

evuliceeek
autor
20. jan 2014

ďakujem mamičky za Vaše reakcie, pomohli ste mi, už musím dať do poriadku tie detské veci, mám ich uložené v gauči v obývačke, v detskej v posteli, v skrini, na skrini v boxoch a stále málo miesta, nechávam ich pre sestry až raz v dospelosti dostanú rozum a rozhodnú sa mať deti 🙂 (dospelé sú už teraz 🙂 ale iba vekom ako číslo 🙂 )

evuliceeek
autor
20. jan 2014

@slavusal 2-3 eurá je za kus? a ako sú približne veľké?

slavusal
20. jan 2014

@evuliceeek ja si mmyslím že ich majú v hociakom cinaku.aj na sekcove.skús sa opýtať.a hej ceny sú za kus.záleží od veľkosti.ja som teraz kupovala 70*80 a stál do dvoch eur.ale mam aj 100*70.majú rôzne velkosti.a možno niekde ešte lacnejšie.len mne sa nechce chodiť a zháňať.tu to mám najbližšie.

evuliceeek
autor
20. jan 2014

@slavusal ďakujem, popýtam sa, veľmi si mi pomohla 🙂