Kde sú dnes zľavy na detské oblečenie?

1. jún 2022

Ahoj, dajte prosím tipy kde sú momentálne zľavy na detské oblečenie. Voľakedy tesco mavalo -30% , neviem, ci je aj teraz... ďakujem

jarmila2010
1. jún 2022

nikde nic..ani tesco,kauf..ine obchody tiez som nezaregistrovala,co som dnes bola

elenka.k
1. jún 2022

lindex

modraslamka
1. jún 2022

@jarmila2010 ved tesco ma 25% na detske oblecenie - vcera sme boli a videla som.

jarmila2010
1. jún 2022

@modraslamka ano,vcera skoncilo a bolo to,len na vybrane druhy

prhlavka
1. jún 2022

Sinsay

iwesska
1. jún 2022

Sinsay ma na vsetko LEN dnes,aj muzi,zeny,deti,vsetko -20%. Tesco riadne odzubalo tentoraz. Vsade tabule -25% a realne len nejake konkretne dupacky boli v zlave🙄

jarmila2010
1. jún 2022

@iwesska aj to,len do vcera..ci si bola aj dnes?lebo ja som bola a plagaty,uz boli fuc...a zlava mala byt ,len na rozpravkove motivy detskeho oblecenia..disney a pod...

misana84
1. jún 2022

skuste zalando...veci, ktore su v akcii su este v 20% zlave...ale su tam drahsie veci

modraslamka
1. jún 2022

@jarmila2010 ahaaaa 👍

betka233
1. jún 2022

@iwesska to tesco ma vcera riadne vytocilo, ked mi neodratalo nic na konci nakupu a predavacka povedala ze ta zlava sa vztahuje len na par vybranych kusov, tak som tam vsetko pekne krasne nechala, nech si zavadzaju niekoho ineho... doteraz ked ohlasili zlavu, bolo to vzdy na cely sortiment, nie na par kuskov, clovek je uz zvyknuty, tak to mali jasnejsie oznacit na co sa to vztahuje

filili
1. jún 2022

@misana84 vďaka za tip 🥰

iwesska
1. jún 2022

@betka233 Ano,presne,aj ja som bola zaskocena. Mala som skener,tak som zobrala synovi mikinu,hned zoskenovala a cena povodna. Hovorim si,ze tak asi odrata na konci nakupu. Potom vezmem inu vec,co bola priamo pod tou tabulou -25% a to mi naskenovalo uz so zlavou,tak som si este raz precitala tie male pismenka na tabulke a tam ze "na vybrany tovar"🤦🏻‍♀️Hned som to tam tiez vylozila,nech si nechaju. Sinsay urobil toto iste pred 2 dnami. Prisiel mi newsletter,ze -20% na detske veci,tak som si poobjednavala,nahodim zlavovy kod a odratalo to len z 1 veci🤔 Volam muza,ze asi chyba,ze mi to nechce odratat😂A on,ze no ved tu pisu,ze len na vybrane veci🤦🏻‍♀️Tak som zavrela,neobjednala nic a dnes uz bolo pekne so zlavou vsetko,tak dobre,ze som pockala,by som sa o 10€ obabrala. Ja neviem,co su to za novodobe praktiky toto🤦🏻‍♀️

iwesska
1. jún 2022

@jarmila2010 Pred vcerom,ale vobec tam nemali prave uvedene,ze len na Disney kolekciu. Vsade velke tabule -25% a drobnym pismom "na vybrany tovar" 🤦🏻‍♀️

rastika
1. jún 2022

Ešte je dnes zľava 20% na obliekamedeticky.sk ... cena je uvedená už po zľave

jarmila2010
1. jún 2022

@betka233 ja som mala skener,tak som videla,ze mi neodratalo na nejake veci zlavu...tak som sa isla pytat na info a dostala som,takuto odpoved..tiez som odlozila to,co som brala,len kvoli zlave...a zrovna obchodne siete,kt pocas celej doby kovidu a neviem coho ,najviac zarabali,tak dnes uplne vypustili sviatok deti...to iste v kaufe som sa vcera ,len tak pytala,ci maju nejaku akciu na mdd a nemali/nechystali...
@iwesska