• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim šmýkľavku do záhrady, takú akú mám v albume?

11. júna 2013 
prosim poradte neviete kde by som v okoli Trnavy nasla smyklavku taku ako mam v albume??je to surne.z nemecka mi pisali ze momentalne ju nemaju.poradte,prosim.
9. dec 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prosiiim nevideli ste ju niekde v obchode??
9. dec 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
jupiiiiiiiiii danuska24,budeme mat vianoce to je ona... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si poklad.
9. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem aj ja dostat na nu odkaz??? dakujem...
9. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super diky...tiez nad nejakou rozmyslame a tato vyzera dobre...
9. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano presne tato je super da sa knej aj pripevnit hadica na vodu :dizzy_face: :dizzy_face: a co je vyhoda,ze klzacka je az pozem a nekonci par cm nad zemov,ked pri pristavani si dieta moze udriet chrbat...par x sa to dcerke stalo na verejnych ihriskach...
9. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bohuzial momentalne vypredana...
10. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka je krasne no nebude uz na rok mala :slight_smile: ,lebo suseda ma podobnu a pre mareka uz bola teraz nezaujimava lebo je zvyknuty na ihriskovu
10. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
titkovamiriam,nie je az do 6rokov a dcerka ma z velkej strach a tuto uz pozna a staram sa o par deti,takze sa pred domom v lete zide,chcem aj domcek...a potom snad sa zide pre druhe babo,ci nie??ved ja som este len zacala chcem ta dobehnut :grinning: :dizzy_face: ...
10. dec 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne - supeer :grinning: ,na tej foto vyzera taka malinka :slight_smile:
10. dec 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie mame ju oskusanu je super...
10. dec 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niekto skusenost s vyrobkami firmy worker?
10. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, určite si daj www.mimibazar.sk a do vyhľadávača fotografie napíš SMOBY..tam ich majúúú, veľa a rôzne veľkosti,presne takú akú chceš... :wink: :wink:

www.prenasedeti.sk aj tu ju majú, ja mám odtiaľto veľikánsky FALK traktor s vlečkou za super cenu..A majú tu aj záhradné domčeky...Sa mi zdá, že tu majú najlepšie ceny, čo som porovnávala.. :slight_smile: :wink:
10. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je smykacka na kaskadovy terén do zahrady v dvoch dlzkach... :wink: http://www.paysdesjouets.ch/toboggan-ondule-jaune-xml-213_346_497-6034.htm
28. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za tipy uz sme nasli a aj kupili.
28. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
obnovujem túto tému :wink: chcela by som malému kúpiť šmykľavku :slight_smile: len neviem ktorú :astonished:
jedna sa mi páči pridám aj foto, len som ju nevidela naživo, takže neviem či nebude malá, lebo takú nechcem, chcem niečo väčšie :slight_smile:
poradte prosím čo máte takú ako je na obr, alebo aj niečo iné podobné,, ďakujem za každú radu
26. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majula28 mame ju, je krasna velka, ..mame ju uz davno, este pri dievcatach sme kupili..
26. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jééj, a to máš tú 150cm, alebo 230cm?
26. máj 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majula28 mame 230 cm..na fotke chyba este ten plast na spodku..cize je este dlhsia..
26. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a prosím ťa akú to má nosnosť? pýtam sa preto, že či by sa mohla na nej šmýkať aj moja 10 ročná dcéra :grinning: pretože určite neodolá :slight_smile:
a si teda s nou spokojná, že??? nebanuješ kúpu??? skúšala si aj vodu zapojiť???
a mohla by si mi odmerať (ak to neni problém :grinning: ) výšku schodíkov?
díky moc
26. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majula28 ja mam skoro 14 rocnu a ta sa tiez smyka...a poviem, vôbec ju nesetria..cizeuz vydrzala toho dost...a v lete ju strepem aj ku bazenu a smykaju sa rovno do vody + napojim hadicu a voda im strieka rovno na zadky..tak je vreskotu u nas , ze az :grinning: ..kupu urcite nelutujem... :wink: ...pomeram ti ju a potom napisem :slight_smile:
26. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@majula28 ja som mala aj tu tvoju kratku a minule leto sme kupili tu vacsiu.odporucam kupit tu vacsiu lebo z tej malinkej hned vyrastie oplati sa investovat do vacsej
http://tageskinder.blogspot.com/2010/04/blog-post.html
26. máj 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Chcem sa spýtať, či náhodou nemáte niektorá doma túto šmýkalu:
http://www.toyfactory.sk/hracky/hracky-do-zahrady/smyklavky/paradiso-moja-prva-smyklavka/
U nás v ZV ten obchod nedávno zrušili a bojím sa skočiť do niečoho, čo som ani nevidela :confounded:
Za odpoveď ďakujem :wink:
4. júl 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi niekto odporucit smykacku do vody??? Teda taku co sa da vyuzit aj k bazenu.Alebo sa daju vsetky??
15. júl 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@euphoria ja doporucujem tu co mame my od smoby tu vacsiu moje baby maju normalny klasicky nafukovaci bazen troj kruhovy a niekedy ked niesu moc oplasene im pritiahnem do bazena aj smyklavku ale hrozi riziko treba byt stale na blizku lebo ak je smyklavka mokra ide to rychlo.
15. júl 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka414 a mas tu 230cm?
ja som ju akurat objednala.Zvazovala som 150cm, ale som si povedala, nech sa deti vysantia.Vzdy je niekto pri nich,nikdy sa nekupu same.
15. júl 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@euphoria najprv som mala tu 150 ale potom som ju dala synovcovi a kupila tu 230cm a nelutujem.
15. júl 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euphoria ahoj- smoby vyrába šmyklavky, ku ktorým sa dá pripojiť hadica a sú teda vhodné aj na šmýkanie do bazéna. Link Ti pošlem do IP. :slight_smile:
15. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. júl 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok