Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim veci značky Abercrombie?

vilki
2. sep 2011

Ahojte, neviete mi poradit kde mozem kupit veci tejto znacky? dakujem

gumimaci
2. sep 2011

Niekde v BA maju obchod, potom v Prahe na Vaclavaku, inak najviac veci tejto znacky sa da objednat na mimibazare.

nanyka
3. sep 2011

obchod Abercrombie v Bratislave urcite nie je, zial...
Vilki, najlepsie je si objednat veci priamo u nich na webe, zasielaju aj na Slovensko 😉

lara75
11. okt 2011

Zdá sa mi, že ešte v septembri vo Funku rozprávali o otvorení A&F Bratislave,ale som zabudla na detaily, kde a kedy? Na nete som nič nenašla....

orangutan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amylaza
20. okt 2012

obchod v BA je na Panskej 14-to je v centre mesta

digysa
21. okt 2012

Ja len upozornim, kedze mam tento obchod dost blizko domu....tak znacka "Abercrombie" je pre MALE DETI....do tych 12-15 rokov.

Ak hladate nieco v obchode pre muzov a zeny, tak musite ist do obchodu " Abercrombie&Fitch".
Mam tieto dva obchody totiz jeden vedla druheho a viem, ze podla nazvu su takto rozdeleni na "Kids" a "Men& Women"

(ale mozno v Europe maju vsetko pokope)

ramonkukl
15. máj 2013

http://www.nadobivpohodli.cz

spokojenost, rychlost

carlos01
13. aug 2013

pozri na www.americanoutlet.sk a urcite tam nemaju napodobeniny ako tvrdi orangutan

magduska9595
9. sep 2013

Ahojte chcem si kupit zimnu bundu damsku tejto znacky. Kde prosim vas maju predajnu najblizsie k Bratislave (kedze som pocula ze v BA uz predajna nie je) . Kupim si ju aj cez net ale rada by som si ju pred kupou aspon vyskusala. Dakujem za odpoved.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli