Auto značky Lada

20. sep 2022

Ahojte, chcela by som kupit auto Ladu, vestu asi najskor, ceny su fajn, auto je pekne aj dizajnovo, ale....
Kedze ide o rusku znacku auta, moze byt s tym problem do buducna, co sa oprav tyka ? Alebo je s tym problem uz teraz ? Neviete mi prosim niekto poradit ?
Ďakujem.

elenka.k
20. sep 2022

101 % nekupuj

pribinak
20. sep 2022
wade
20. sep 2022

Tak mohlo by ti byt jasne, ze akekolvek nahradne diely sa momentalne nemaju k tebe ako dostat (a pri ich kvalite ich mozes potrebovat uz prve tyzdne 🙂 ). Okrem toho je to otrasne auto a v buducnosti ako jazdene skoro nepredajne.

duves
20. sep 2022

Lady nebrat

bashee
20. sep 2022

Uz teraz je embargo na nahradne diely a suciastky kedze je to ruske auto. To ked mas tak sa len modlit aby nic neodislo. A celkovo kto si kupi ladu, preco?

lelluska
20. sep 2022

Treba sa trosku zamysliet čo sa skrýva za tou nízkou cenou. Súčiastky zozenies, ale clá sli tak hore, že zial by si velmi vela preplatila (robim v oblasti dovozu, takze to mám na dennom poriadku). Ďalšia vec je morálne hľadisko, aj keď pre Teba nemusí byt problem kúpiť si Ruský tovar vzladom k aktuálnej situácii neskor však mozes mat problem take auto predať pretože vela ludi bude prihliadať aj na tuto stránku.

liljana
20. sep 2022

Ma vyhrievanie zadneho skla? Aby vam nemrzli prsty v zime pri tlaceni. 🙂

stary_ujco
20. sep 2022

Osobne nevidím dôvod na kúpu niečoho ako Vesta. V com je horšia Dacia alebo lowcosty od Hyundai?
Pamatam na legendarnu recenziu Buchanky, kde bola pod farbou zastriekana pavucina. Ale aj taka Niva. Kamarat si ju kupil a najprv doplatil 1500 eur za antikorozne nastreky a úpravy výrobných vád. A potom mu do nej zacalo zatekat... Ale on chcel auto do lesa. Vesta je pritom prachaprosty prevazac z A do B, jediny logicky dovod jej kúpa nemá. Snáď len to, ze to bude na parkovisku unikát.

petra19875
20. sep 2022

@stary_ujco westa ma 4 valce

stary_ujco
20. sep 2022

A tam zoznam výhod končí...

danica2711
20. sep 2022

prečo preboha chceš kúpiť taký shit? Stojí to 10 eur, či čo?

petra19875
20. sep 2022

@stary_ujco vybava v zaklade dacia nem ani koberceky

petra19875
20. sep 2022

@danica2711 shit preco?

stary_ujco
21. sep 2022

Jaj taaaak. Predajca nam tu obhajuje svoju značku?

danica2711
21. sep 2022

@petra19875 pretože je to nekvalitné ruské auto a keďže si môžeš vybrať z modelov viacerých značiek, ktorým nekonkuruje ani náhodou (ako som napísala, leda ak by stálo 10 eur), tak nerozumiem výberu

sweetyna
21. sep 2022

prepac ale manzel tu pri mne chytil taky zachvat smiechu, ze az. radsej nejaku dobru jazdenku ako novu ladu, fakt. nenechaj sa oblbnut recami predajcu

stanulienkat
21. sep 2022

Prorusky troll. Alebo psychiatricky pacient.