Kde kúpim veľkú podprsenku?

maajuskaa
23. aug 2016

Ahojte dievčatá/ženy ktoré máte veľké (ale akože ozaj veľké) prsia. Chcela by som poradiť kde zohnať dobre podprsenky - najlepšie kamenné obchody a ideálne okolie TN, ale kľudne aj internetové obchody. Mám veľmi veľký problém na seba niečo kúpiť, tak budem rada za akúkoľvek radu 🙂

jeennyv
23. aug 2016

marks and spencer, tesco, hlavne v tescu maju velke velkosti, z netu skus saxana,sk tam zvyknu mat aj dobre akcie, ale zo skusenosti treba to preskusat...inak ja si kupujem z new yorkeru najvacsiu co maju 85D...

maajuskaa
autor
23. aug 2016

Ďakujem ale aj v tescu sú mi malé :( a čo som pozerala tak saxana nič moc... 85D som obliekla naposledy keď som končila základnú školu :(

jeennyv
23. aug 2016

@maajuskaa ja si pamatam, te predtym predavali take vacsie podprsenky na trhoch alebo skus ked uz nikde inde u cinanov, ale tie vacsie su skor take babkovske casto alebo jedna znama si dava sit, dala si usit dokonca aj plavky...

maajuskaa
autor
23. aug 2016

Veď práve..také babkovské a nevábne by som možno aj našla,ale chcela by som niečo pekné keďže som mladá a nechcem vyzerať hrozne....asi mi ostáva už len to šitie na mieru i keď sa bojím že to bude dosť drahé..

jeennyv
23. aug 2016

@maajuskaa cenu neviem, ale skus nieco popozerat na nete pripadne len hod do googlu svoju velkost, urcite ti nieco najde...

dendula123
24. aug 2016

U nas v senci je taky obchodik, kde som si kupovala podprsenky, ked som bola tehu..maju tam aj vacsie, ja som mavala E alebo az F 🙂 inak som nikde take nevedela zohnat..ani z netu som to neskusala, lebo vzdy je lepsie vyskusat..a potom opletacky s vratenim tovaru a podobne..

maajuskaa
autor
24. aug 2016

Keď som mávala F tak to som ešte ako tak vedela nájst, ale teraz keď už mám J alebo K tak to je problém nájsť aj na nete, nie to ešte v obchode

dendula123
24. aug 2016

Jaj a to si tehu,ci?

darina1952
24. aug 2016

@maajuskaa kamarátka má tiež veľmi veľké prsia, chodí si kupovať podprsenku okrem iného aj do predajne Triumph. Majú niekoľko vzorov pre väčšie prsia, jej už niekoľko rokov vyhovuje jeden model. 😉

maajuskaa
autor
24. aug 2016

Práveže ešte nie :D

Ďakujem za radu, skúsim pozrieť

dendula123
24. aug 2016

Ja som v Triumphe kupila najvacsiu 75E a vacsie ani nemali..ale mozno uz maju..a to co ,ze sa tak zvacsuju?? 🙂 prepac ak som moc zvedava..ja mam po porode opat velkost ako pred, len uz nemaju taky tvar ako kedysi 😀

svetluska82
24. aug 2016

@maajuskaa bonprix....celkom dobra kvalita,mne aspon vydrzia dlhsie

candii
24. aug 2016

@maajuskaa fuuha .. mozno odbocim od temy ale nepremyslala si nad zmensenim? Ja mam E momentalne ale kojim. No neviem si predstavit mat J alebo K.. musia byt s tym spojene aj zdrav. problemy ..

maajuskaa
autor
24. aug 2016

Ja neviem prečo sa zväčšujú,asi je to vekom.. A mam pocit ze mne sa zväčšili až po vysadení hak.... A mne samotnej sa až tak veľké nezdajú, neviem prečo :D ale nerozmýšľala som nad zmenšenim, isto by to bolo veľa peňazí, možno až budem staršia a budem zarábať

candii
24. aug 2016

@maajuskaa ak mas zdravotne problemy poistovna ti to preplati..

maajuskaa
autor
24. aug 2016

To je ten problém že nemám žiadne.. Alebo som ich aspoň nezaregistrovala

luciannka83
24. aug 2016

také veľké prsia si neviem ani predstaviť 😕 a už vôbec si neviem predstaviť nemať na nich podprsenku. Ja mám teraz ovisnuté DD alebo E a keď nemám podprdu, tak sa cítim otrasne. Ja osobne som také veľké ani nevidela a ani som netušila, že by dakto také veľké mohol mať. 😉

domibeyoutiful
24. aug 2016

Zrovna včera som bola u nás (ČR) v Tescu a fakt mi padla do oka doslova obrovská podprsenka a bola pekná, žiadna babkovská prípadne potom na bonprixe majú až košíky H

katikaba
24. aug 2016

www.anita.sk,maju velke az Icka,su drahsie ale velmi kvalitne

bubelko
24. aug 2016

@maajuskaa triumph ma velke velkosti (aj G), dokonca aj v kombinacii s malym obvodom. akurat su drahsie. ale su kvalitne a naozaj dobre drzia, a vydrzia aj viac prani 😉

simik14
24. aug 2016

To fakt K-cka existuju ? Mozem sa opytat kolko kg mas ? to som este nepocula ani.nevidela fakt

zirka
24. aug 2016

Ahoj, pokojne odporucim http://www.triola.sk .....velmi kvalitne , TRIOLA ma dokoca vlastny rad pre velke velkosti LIKE YOU 😉
Pokial Ti nesadne, da sa pokojne vratit 😎

dendula123
24. aug 2016

Nema sem dat este aj foto?? 🙂 srandujem..mala som po porode E alebo az F a uz to bolo moc..

maajuskaa
autor
24. aug 2016

Ďakujem moc, ale G alebo H mi je ozaj malo, ostatné pozerám

A mam 160 cm a 70 kg

nikawero12
24. aug 2016

@maajuskaa podprsenky veľkosti J alebo K skús pozrieť na stránke astratex.sk.

maajuskaa
autor
24. aug 2016

Ďakujem, odtiaľ som si už objednávala a aj mi sadla podprsenka veľmi dobre