Kde kupujete krásne vianočné ozdoby na stromček?

12. okt 2022

Kde kupujete krásne vianočné ozdoby na stromček? Také tie väčšie ozdoby co teraz letia na stromceku? Ďakujem

deti95060810
12. okt 2022

pred rokom som kupovala v jednom kvetinárstve... bolo to už zač. decembra. Do Vianoc vypredali všetko a nerobili žiadne zľavy...
takže keď uvidíš - kupuj a nečakaj...

janka_266
12. okt 2022

Neviem aké teraz letia ale okrasa Čadca má krásne 🙂majú fb a asi aj eShop

vikusjk
12. okt 2022

@janka_266 suhlasim, ja som nakupila tiez v Okrase, tie original slovenske sklenene gule to je nieco prekrasne 😍 a robia aj take modernejsie, len neviem, ci ma autorka na mysli prave gule, alebbo ine ozdoby - tie ine mavaju dost v takych sezonnych obchodoch cusim Krasne Vianoce, alebo ako sa to vola. Otvaraju to vzdy pred Vianocami vo vacsich nakupnych centrach

eaa
12. okt 2022

My tiež Okrasa Čadca. Nádherné slovenské ozdoby. Majú aj predajňu v Ca. Výber úžasný.

janka_266
12. okt 2022

@vikusjk neviem či takéto myslela, ja zatiaľ tieto len obdivujem na fb, mame malého syna, tak čakám kým nebude hroziť, že ich rozbije 🤣 a tie čo teda teraz letia budu určite aj v pepcu alebo v tých dočasných obchodníkoch, čo bývajú v nákupných centrách

btus
12. okt 2022

my máme doma slamené a potom sklenené. Sklenené ešte po starých rodičoch. Ale čo som dokupovala tak tie z Čadce. Slamené mali v Tescu, Lidli, na jarmokoch. O chvíľu budú predávať všade.

martinkatinka
12. okt 2022

Ja v kiku a aj si sama vyrabam. Plus mam od svokry hackovane.

oli18
12. okt 2022

Ja som 100 rokov nekupovala ozdoby a ani nebudem. Mode nepodlieham. Mam dlhodobo strieborny.

vamajka
12. okt 2022

Presne ako oli18 nevidim v tom zmysel nakupovat stale nove a nove vianocne ozdoby ked ich mame plno. Takymto konzumom si tu planetu rychlo zlunpujeme😉

domiklik
12. okt 2022

Barca.sk

lenik223
12. okt 2022

Ja mám háčkované od babky a potom ďalšie vytlačené na 3D tlačiarni ☺️☺️

konikkon
12. okt 2022

V každom meste by malo byť väčšie kvetinárstvo, ktoré sa orientuje aj na dekorácie. U nás v meste sú 2 také. Ale tak 4-5 eur/ks.

autor
12. okt 2022

@vamajka rozumiem ale my sme mlada rodinka a estelen zaciname takze zhanam aj ozdobky samozrejme ze ich nevyhodim aj x rokov ..hladam nieco pekne dlhodobe

jumama
12. okt 2022

Stromcek "pozerie" velmi vela guli, zalezi aj od velkosti stromceka. A asi aj stylu, ako chces zdobit. Pri detoch su vhodnejsie asi nerozbitne gule, a take sady jednofarebnych gul ako zaklad mavaju hoc aj v Tescu, Hornbachu, hocikde. Vela hand made veciciek najdes na sashe alebo u roznych tvoriliek na Facebooku. Rozne take polky orieskov a site ozdobky. Zlezi ozaj od stylu.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenickamajchrakova
21. nov 2022

Za mňa okrasa cadca. Mám vacsinu ozdôb odtiaľ. Plus čo mi cvrnklo do nosa niekde v obchode. Trvalo 6 rokov kým som ozdobila celý stromček 😂 už nedokupujem nic. Keď som to rátala stalo ma to 300 EUR bezmala za tie roky, ale som spokojná a rozhodne nemám v pláne meniť ani o 5 ani o 10 rokov 😊 mám bielo červeno striebornú kombinaciu a to ma neomrzi ☺️

btus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skapatakata
19. okt 2023

Ja som objednávala vianočné ozdoby aj so stromčekom na https://www.bestent.sk/vianocne-stromceky/. S eshopom som veľmi spokojná. Doručenie je rýchle a komunikácia tiež bez problémov. Určite odporúčam.

ivana11155
19. okt 2023

Okrasa Cadca. Ojednavala som cez eshop, prislo pekne zabalene, nic sa nerozbilo.