Kde kupujete podprsenky?

gina17
12. nov 2021

Baby kde kupujete podprsenky? Kvalitné. Žiadne H&M a podobné obchody.

lusinda1989
12. nov 2021

Astratex , bonprix

ichbinich
12. nov 2021

Naj su Victoria's Secret.
Velmi dobre su aj Triumpf a Palmers.

zuzuliennka1
12. nov 2021

Palmers, Attractiv

oslo1
12. nov 2021

Marks and Spencer

zuzanka.zuzu
12. nov 2021

hah... tesco 😂 mala som aj zo spomínaných "kvalitných" ale tesco, hm a bonprix sedia najlepšie 🙈

lucia851
12. nov 2021

@gina17 bonprix, astratex

marcellka32
12. nov 2021

HM..sedia mi najlepšie

hruska91
12. nov 2021

Trapas ja som mala 4 z astrtexu ale najlepšie mi sedia z lidlu 🤣🤣🤣

simsalabim
12. nov 2021

Lindex. A Marks and Spencer, ak som nahodou v GB. Od nich mam vseobecne aj spodare najradsej 😇.

kahh
12. nov 2021

@gina17 bonprix mi dobre sedi. A aj hmko 🙂 Parkrat som si aj v lidli, ale tam mi podprsenka nesedela. Ale nohavicky super 🙂

kikus7
12. nov 2021

@gina17 Lindex. Plavkovú z Astratexu. Natrafila som aj v Tescu na kvalitnú, cenovo dostupnú a super sedí. Podprsenka je totiž problém, keďže buď inde majú len pre ženy s malými prsiami alebo pre ženy s veľkými, ktoré sú však väčšie veľkosťou. Akoby inde nemysleli na to, že aj normálna žena s normálnou hmotnosťou môže mať väčšie košíky.

mauduska
12. nov 2021

@kikus7 ja kupujem len z astratexu, lebo mám veľkosť 70H/I a to sa nedá kúpiť nikde, ani v špec. predajniach... úplne poznám toto, že nikde nemyslia na ženy s veľkými prsiami, len na pristávacie dráhy :D

zuvelyn
12. nov 2021

Intimissimi

1angelika
12. nov 2021

Bonprix, Astratex a Triola

lucia851
12. nov 2021

@mauduska ja by som na tvojom mieste si ich dala zmenšiť. Ja som mala tiež také veľké prsia až mi ovisali a bolela ma krčná chrbtica tak som si ich zo zdravotných dôvodov dala zmenšiť a teraz som spokojná

1angelika
12. nov 2021

@kikus7 áno presne, majú len po D -čko a kto potrebuje väčší košík nech sa páči len drahé obchody...ja som spokojná s Triolou, vydrží dlho tak aj tú cenu prežijem 🙂

mila23
12. nov 2021

ja vacsinou Tchibo....ale teda ja mam B kosiky....

derdia
12. nov 2021

@gina17 ja mam rada Lormar, bez kostic push up.

matabb73
12. nov 2021

Tchibo. Ja mám väčšie prsia a mala som aj Triumf za 50 Eur, ale z Tchibo sa mi páčia najviac. Kupujem si zmenšovanie a veľmi dobre držia.

petamich
12. nov 2021

Intimissimi a Victoria Secret

zuzubb007
12. nov 2021

Intimissimi su najlepsie roky uz ine nekupujem, aj po x vypratiach v pracke su rovnake

deti95060810
12. nov 2021

mne sedia len Lormar... z Astratex nesedí ani jedna...

snezienkaaa82
12. nov 2021

Triumph, Sassa, intimissimi

ysseba
12. nov 2021

Ja z Astratexu. A takú veľkosť akú mi vypočítal ten ich sprievodca veľkosťami. Aj keď som neverila, že také "hausnumerum" mi bude sedieť. Ale sadlo ako riť na šerbel a inde už ani nekupujem. No nie každá mi bola dobrá, pár som ich už aj vrátila, ale väčšinou sú fajn 🙂

gab
12. nov 2021

@mauduska Triola ma, praveze oni robia väcsinou na väcsie prsia
https://www.triola.sk/perfect-fit/2919-30463-Po...
https://www.triola.sk/perfect-fit/2948-30754-Po...
a s on-line obchodom mam len super skusenosti, objednane, do 3 dni u mna doma, co nesedelo som cez zasielkovnu (ak sa zaregistrujes v Triole, tak mas postovne aj vratenie zdarma) vratila a peniaze na ucte boli do tyzdna naspät. Super firma a super kvalita, 👍

kikus7
12. nov 2021

@mauduska Ja mám z Astratex plavky, lebo sa dalo nakombinovať - podprsenka vyššie číslo a spodný diel malý, mala som aj darčekový kupón. Ešte z jedného eshopu som raz kúpila plavky pre moje prsia a tie boli dokonca lacné, mali vtedy aj moje číslo, tiez sa dalo kombinovať. Inak 50 eur za podprsenku by som ani nedala, preto som sa potešila peknej podprsenke v Tescu alebo v Lindexe som si nakúpila. Nohavičky kúpim už všade za pár eur, len tá podprsenka musí byť na moje prsia. Keď tak pozriem tú Triolu, díky za tip. I keď teraz mám zásobu, takže nové mi netreba.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaki221
12. nov 2021

Astratex

gab
12. nov 2021

@richie233 tiez ma to zaujima, lebo kvalitna a dobra podprsenka stoji aj viac, a naozaj sa ta kvalita, ako to sedi, + material vôbec neda porovnat s tymi lacnymi. Nie je to vec, na ktorej by sa malo setrit, pretoze zla podprsenka je nevhodna aj pre zle drzanie tela a uz su tam potom bolesti chrbtice
@kikus7